• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Aplinkai draugiškas biuras!

Aplinkai draugiškas biuras!
Straipsnis

Maži dalykai turi esminę reikšmę – ypatingai, kuomet kalbama apie aplinkos apsaugą. Tačiau, kaip gi įrengti aplinkai draugišką biurą? Mes pateikiame Jums 10 patarimų, kurie leis biurą paversti ekologiškesniu ir žalesniu.


Naudokite išmanius apšvietimo sprendimus. Įsitikinkite, kad visos šviesos yra išjungtos, kuomet darbai baigti. Pasirinkite apšvietimo sprendimus su judesio jutikliais. Pakeiskite standartines lemputes energiją taupančiomis LED lemputėmis, kurios ne tik taupys energiją, tačiau ir pinigus.


Pakeiskite spausdintuvo nustatymus. Spausdintuve nustatykite dvipusio spausdinimo funkciją – taip taupysite ir pinigus, ir popierių. Naudokite ekologišką arba perdirbtą popierių.


Rinkitės ekologiškus produktus. Įsigydami biuro reikmenis, visuomet rinkitės ekologiškumo ženklu pažymėtus produktus: popierių, rašiklius, muilą, valymo reikmenis, baldus bei tekstilę. Pirkdami baldus ieškokite Swan arba EU-flower ženklų. Rinkdamiesis tekstilės gaminius ieškokite Swan, Öko-tex arba EU-flower ženklų.


Daiktus naudokite pakartotinai. Atminkite: Jūsų biuro atliekos gali būti ištekliai kitiems. Nebenaudojamus daiktus parduokite arba paaukokite. Senos elektronikos įrangos, tokios kaip monitoriai bei kompiuteriai atnaujinimas ženkliai mažina pavojingų ir nuodingų atliekų patekimą į aplinką.


Pirkite organinius maisto produktus. Pienas, vaisiai ir kava – pagrindiniai ir kiekvieną dieną ofise vartojami produktai. Ekologiškų produktų vartojimas turi esminę reikšmę ekologijai ir sveikatai.


Atliekos. Skatinkite atliekų rūšiavimą biure tinkamai įrengdami atliekų zonas. Įsigykite keletą atliekų konteinerių ir tokias atliekas, kaip popierius, kartonas, degios atliekos, plastikas, baterijos ir elektronika laikykite atskirose atliekų talpose. Kiekvieną konteinerį pažymėkite lipduku su atliekų simboliu.


Važiuokite dviračiu. Automobilį palikite namo kieme ir į biurą važiuokite dviračiu. Šalia biuro įrenkite patogų naudoti dviračių stovą arba funkcionalią dviračių pastogę. Tokiu būdu darbuotojai ne tik naudosis aplinkai draugišku transportu, tačiau saugos savo sveikatą ir bus labiau atsipalaidavę.


Išjunkite ekektros prietaisus. Baigę darbus būtinai išjunkite kompiuterius, monitorius, spausdintuvus ir kitą biuro įrangą. Budėjimo režime esantys elektronikos prietaisai vartoja elektros energiją! Iš maitinimo lizdo ištraukite maitinimo laidus arba paspauskite maitinimo išjungimo mygtuką.


Pasirinkite aplinką tausojančius keliavimo būdus. Daug keliaujate pas klientus ir į susitikimus? Keliaukite traukiniu. Kelionės traukiniu metu į aplinką išmetama žymiai mažiau anglies dvideginio, nei keliaujant automobiliu ar lėktuvu. Be to, pasistenkite keliauti ne vienas, o rasti pakeleivių. Kelionei rinkitės dviratį arba eikite pėsčiomis.


Paskirkite ekologijos ambasadorių. Iš biuro darbuotojų išrinkite vieną kolegą ir paskirkite jį ekologijos ambasadoriumi. Šis darbuotojas prižiūrės Jūsų pasirinktus ekologiškumą skatinančius procesus ir gerins biuro darbuotojų komandos dvasią. Diskutuokite su kolegomis tema: kaip mes galime sukurti labiau aplinkai draugišką ir maksimaliai ekologišką biurą?
 

Susiję produktai
Dviračių pastogė, 5 dviračiams, galvanizuota
Dviračių pastogė, 5 dviračiams, galvanizuota
Kodas: 20258
 • 5 vietos dviračiams
 • Galvanizuotas plienas
 • Profiliuotas stogelis
Lubų šviestuvas Athena, LED, 1200mm, su transformatoriumi
Lubų šviestuvas Athena, LED, 1200mm, su transformatoriumi
Kodas: 38330
 • A+ energijos klasė
 • Plonų linijų dizainas
 • LED apšvietimas
Brooklyn šiukšlių dėžė, Ø680x830mm, balta
Brooklyn šiukšlių dėžė, Ø680x830mm, balta
Kodas: 249281
 • Stilingas dizainas
 • Individualiai judantys ratukai
 • Triukšmą slopinantis dangtis

Šis straipsnis yra iš kategorijos: