Dviračių stovai ir priedai

Įsigykite kokybiškus produktus ir žemesnę kainą!

Visi išparduodami produktai

Dviračių stovai ir priedai

Mūsų laikais, dviračių populiarumas pasiekė naujas aukštumas, dėl to tapo itin aktualūs funkcionalūs ir praktiški dviračių saugojimo sprendimai. Kiekvienas darbdavys privalo pasirūpinti darbuotojų dviračių saugumu ir patogiu jų pozicionavimu dviračių stovuose ar dviračių pastogėse. Funkcionalios dviračių saugojimo vietos įrengimas gali paskatinti darbuotojus į darbą važinėti dviračiais. AJ Produktai asortimente yra didelis aukštos kokybės dviračių stovų ir dviračių pastogių pasirinkimas. Žemiau esančiame tekste aprašysime dviračių stovus ir dviračių pastoges. Tikimės tai Jums padės išsirinkti tai, kas atitiks individualius poreikius.

Dviračių stovai

Siūlome įsigyti stilingus, plonų linijų dizaino dviračių stovus, kurie yra pagaminti iš itin patvaraus bei lauko sąlygomis naudoti pritaikyto galvanizuoto plieno. Jeigu yra jaučiamas laisvos vietos deficitas, ant sienos montuojami dviračių stovai ir dviračių laikikliai yra idealus pasirinkimas. Stovuose dviračius galima parkuoti priekiniu arba galiniu ratų į konstrukciją. Dėl šios priežasties, keleto vieno šalia kito sustatytų dviračių vairai nesusikabins. Prekių asortimente yra skirtingiems dviračių kiekiams skirti dviračių stovai. Spustelkite ant Jus dominančio dviračio stovo nuotraukos – sužinokite produkto savybes bei specifikacijas.

Dviračių pastogės

AJ Produktai parduodamos dviračių pastogės yra pritaikytos bet kokioms erdvėms, nuo pramonės zonų iki mokyklų kiemų. Tvirto dizaino, vamzdinės konstrukcijos, arkos formos dviračių pastogės su skaidriais stogais apsaugos ir dviračius, ir dviratininkus nuo vėjo bei lietaus. Be bazinių dviračių pastogių modulių, galima įsigyti ir pastoges padidinti leidžiančias papildomas sekcijas. Naršykite dviračių pastogių kategoriją – raskite tai, ko reikia būtent Jums!

Priedai, aksesuarai ir pastogės rūkykloms

Be dviračių stovų ir dviračių pastogių, mūsų asortimente yra saugumą didinantys priedai. Pavyzdžiui dviračių, motociklų ir kitos įrangos grandinių ir spynų laikikliai. Šie laikikliai užima labai mažai vietos gali būti tvirtinami prie grindinio, sienos, lubų ir pan. Be aukščiau išvardintų produktų, pas mus galima įsigyti pastoges rūkykloms. Šios nuo lietaus ir vėjo rūkančiuosius apsaugančios pastogės pagamintos iš tvirto rėmo ir akrilo plastiko stogo. Norėdami sužinoti daugiau apie Jus dominantį produktą – spauskite ant jo nuotraukos. Esant poreikiui, galime Jums pasiūlyti pilną lauko erdvės įrengimo sprendimą. Šiukšlių dėžės su peleninėmis, lauko peleninės, pašto dėžutės, brezentas, įranga ir priedai žiemai – tai vos keli iš daugelio mūsų siūlomų lauko erdvių produktų. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi ir gaukite visą Jus dominančią informaciją!

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Parko suoliukaiLauko kėdės ir suolai