• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Atšiauriam klimatui pritaikyti lauko baldai

Atšiauriam klimatui pritaikyti lauko baldai
Straipsnis

Galbūt ieškote ypatingai patvarių ir blogam orui atsparių lauko baldų? Tuomet Jūs apsilankėte ten, kur reikia: kokybė ir patvarumas yra pagrindiniai mūsų siūlomus lauko baldus apibūdinantys žodžiai. Lauko baldus gaminame ir parduodame jau ilgiau, nei 10 metų. Per šį laikotarpį, produktus ištobulinome iki tokių, kurie leidžia be papildomų pastangų bei išlaidų įrengti privačias ir viešas lauko erdves bei patenkinti įmantriausius užsakovų poreikius.

 

Aukščiausia kokybė – būtina sąlyga


Koks turi būti lauko suolas ar lauko stalas, kad atlaikytų atšiauraus oro išbandymus? Mūsų įsitikinimu, tam būtina maksimaliai tvirta konstrukcija ir itin kruopštus medžiagų parinkimas. Lauko baldų gamybai, dažniausiai, mes renkamės galvanizuoto metalo arba aliuminio kosntrukcijos rėmus, o medines detales gaminame iš lakuotos arba dažytos švediškos pušies medienos. Šis derinys sukuria patrauklios išvaizdos, aukštos kokybės ir maksimalaus patvarumo lauko baldus.

 

 

Rimčiausias iškylų stalo išbandymas


Norėdami pademonstruoti, kaip sitpriai pasitikime savo gaminamų baldų patvarumu, nedideliam iškylų stalui skyrėme itin rimtą išbandymą. Šį baldą nusiuntėme į Islandiją ir pastatėme jį ant Šiaurės Atlanto vandenyno kranto. Ten stalas bus testuojamas ekstremaliu šalčiu, stipriu lietumi, druskingu vandeniu bei saulės kaitra. Visa tai tam, kad įrodytume Jums, jog įsigydami mūsų siūlomus lauko baldus – Jūs investuojate į labai patvarius ir lengvai prižiūrimus produktus.

 

Sekite naujienas iš Islandijos


Iškylų stalo išbandymas prasidėjo 2021 metų vasario mėnesį. Kovą, vaizdas buvo geras, kaip ir oras fotografavimo dieną (žemiau esanti nuotrauka). Po fotografavimo, Islandijoje prasidėjo ugnikalnio išsiveržimas. Norite sužinoti, kaip sekasi išbandomam iškylų stalui Šiaurės Atlanto vandenyno pakrantėje? Informaciją atnaujinsime reguliariai – tiek mūsų puslapyje, tiek AJ Produktai socialinės medijos paskyrose. Sekite mus!

 

Reikalingi patarimai apie lauko baldų priežiūrą? Skaitykite straipsnį »

 

Susiję produktai
Ilgas lauko stalas su suolais Picnic, 1800mm, rudas
Ilgas lauko stalas su suolais Picnic, 1800mm, rudas
Kodas: 143860
  • Ypač ilgi suoliukai
  • Integruoti suoliukai
  • Tvirtas
Suolas "Arctis" su atlošu, pilkas
Suolas "Arctis" su atlošu, pilkas
Kodas: 12786
  • Atsparus atšiaurioms oro sąlygoms
  • Tvirtinamas prie pagrindo
  • Skandinaviškas dizainas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: