Lauko baldai

Lauko baldai

Darbo savaitės metu, didžąją laiko dalį praleidžiame patalpose. Ilgos darbo valandos be šviežio oro ir natūralios šviesos, didina nuovargį ir mažina produktyvumą. Šių negatyvių veiksnių poveikį galima sumažinti praleidžiant pertraukėles lauke ar organizuojant susitikimus gryname ore. AJ Produktai siūlo įsigyti bet kokį biurdžetą atitinkančius komercinius lauko baldus, baldus lauko kavinėms, iškylos baldų komplektus, lauko skėčius ir t.t.

Šiuolaikiškų lauko baldų komplektai

Stilingi lauko baldų komplektai leidžia sukurti funkcionalias lauko erdves pertraukoms, pietums ar laisvalaikiui po darbo. Be to, šie lauko baldai puikiai pasitarnaus ir susirinkimų lauke metu. Tokie susitikimai lauke didina kūrybiškumą bei produktyvumą, darbuotojai jaučiasi energingesni ir mažiau pavargę. Verlslo struktūros, kurios siekia sukurti aktyvaus darbo erdves, negali pamiršti ir apie lauko aplinkos funkcionalumą.

Lauko kėdės ir lauko stalai

Lauko stalai ir lauko kėdės sukuria jaukias ir patogias erdves, kuriose leidžiamas laikas, esant geram orui, suteikia maksimalų malonumą. Šie baldai pritaikyti naudojimui lauko kavinėse, valgyklose ar restoranuose. Siekdami išvengti nesusipratimų, įsitikinkite, kad perkate komercinius lauko baldus, bet ne sodo baldus. Tai labai svarbu, nes sodo baldai nėra tinkami didelio intensyvumo viešose erdvėse, tokiose, kaip lauko kavinės ir pan.

Parko suoliukai, iškylos suolai, iškylos baldų komplektai

AJ Produktai siūlomi iškylos stalai ir iškylos baldų komplektai yra skirti viešosioms erdvėms, tokioms, kaip mokyklų kiemai, biurų kiemai, lauko kavinės, parkai ir pan. Be to, parko suolai idealiai tinka patogių sėdimų vietų sukūrimui prie įėjimų į verslo centrus ar kitus pastatus. Dauguma AJ Produktai parduodamų iškylų suolų yra pagaminti iš FSC sertifikuotos medienos, kuri yra gaunama laikantis itin griežtų aplinkosaugos reikalavimų. Neužmirškite įsigyti funkcionalią lauko erdvę sukurti padedančių priedų, tokių kaip lauko skėčiai, lauko šiukšlių dėžės, peleninės ir pan. Mūsų asortimente yra viskas, ko reikia norint sukurti išskirtinę ir maksimaliai funkcionalią aplinką. Naršykite produktų kategorijas – lengvai raskite tai, ko reikia būtent Jums. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.