• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Dirbti aktyviai leidžiantys produktai

Dirbti aktyviai leidžiantys produktai
Straipsnis

Jūsų kūnas yra sutvertas judėti, todėl geriausia padėtis yra keičiama padėtis. Visgi, yra labai svarbu keisti darbo padėtį ne bet kada, o reguliariais intervalais – visiškai nesvarbu, ką dirbate. Lengviausias kelias tai pasiekti yra funkcionalūs interjero sprendimai, kurie maksimaliai palengvina padėties keitimo veiksmus. Laimei, mūsų parduodamų prekių asortimente yra itin daug šiems tikslams  įgyvendinti skirtų produktų ir priedų.

 

Keiskite padėtį tarp sėdimos ir stovimos


Dirbdami stovėdami, Jūs aktyvuojate kūno raumenis, gerinate laikyseną bei kraujo apytaką, kas yra gerai tiek Jūsų kūnui, tiek smegenims. Reguliuojamo aukščio stalas, tai investicija, kuri pradeda atsipirkti jau pirmąją naudojimo dieną. Tokio tipo stalas leidžia lengvai ir greitai keisti darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos. Pas mus rasite skirtingų dydžių, formų, spalvų ir apdailos variantų reguliuojamo aukščio stalus.

 

 

Atsistokite ant balansinės lentos – meskite iššūkį sau


Stovėjimas stiprina raumenis ir degina kalorijas. Geriausia naudoti stovimam darbui skirtą – amortizuojantį kilimėlį, kuris didina komfortą bei atpalaiduoja stovinčiojo kojas, kelius ir nugarą. Jeigu norite papildomų iššūkių – stovimą darbą dirbkite balansuodami ant balansinės lentos. Lentos konstrukcija leidžia balansuoti į visas puses, taip gerinama kraujo apytaka. Be to, balansavimo pratimai sustiprina kojų, klubų, kelių ir nugaros raumenis bei pagerina laikyseną.

 

Gera biuro kėdė - vertybė


Statiškumo vengimas visai nereiškia, kad Jums daugiau nebegalima sėdėti. Iš tikrųjų, sėdėjimas atpalaiduoja kelius ir čiurnas. Visgi, reikia turėti omenyje tai, kad sėdėti reikia ant tinkamos – Jūsų darbui ir sėdėjimo laikui pritaikytos biuro kėdės. Gera ir funkcionali biurė kėdė turi būti pritaikoma Jūsų svoriui ir ūgiui, ji turi suteikti tinkamą atramą rankoms, juosmeniui ir kojoms. Gera biuro kėdė atkartoja sėdinčiojo kūno judesius ir leidžia sėdėti taisyklingai. Trumpiau tariant, gera biuro kėdė daro tiesioginę įtaką gerai Jūsų savijautai ir produktyvumui.

 

Aktyvaus sėdėjimo kėdės turi daug privalumų


Jeigu sėdėdami norite lengvai keisti darbo padėtį – Jums reikalinga aktyvaus darbo kėdė. Kuomet yra kalbama apie ergonomiškus sėdėjimo baldus, turima omenyje produktus, kurie provokuoja kūną judėti ir bandyti išlaikyti liksvarą. Aktyvaus darbo kėdės, balansinės kėdės, balansiniai kamuoliai ir kėdės balnai – aktyvuoja nugaros ir pilvo raumenis, gerina laikyseną ir kraujo apytaką. Svarbiausia, kad visa tai atliekama be jokių papildomų pastangų – tiesiog sėdint ir dirbant. Puiku.

 

Lėtas tempas nuveda labai toli


Biuro treniruoklis – dviratis, tai puiki naujiena tiems, kas turi reguliuojamo aukščio stalą ir rūpinasi savo sveikata. Svarbiausia, kad Jums tikrai nereikės intensyvių treniruočių siekiant pagerinti savo savijautą – lėtas, žemo intensyvumo pedalų minimas aktyvuoja kūną. Dviratyje įrengtas ekranas parodys minimo laiką, nuvažiuotą atstumą ir sudegintų kalorijų kiekį, todėl progresą išmatuoti bus lengva.

 

Pasiekite norimą rezultatą tiesiog eidami

 

Dirbti stovint – gerai Jūsų sveikatai. Judėjimas darbo metu – dar geriau. Tai kaip gi judėti ir mankštintis darbo metu? Atsakymas: ėjimo takelis biurui. Ėjimas sudegins daugiau kalorijų, pagerins kraujo apytaką, padidins deguonies kiekį, dėl ko padidės energijos kiekis ir organizme, ir smegenyse. Ramus ėjimas – viskas, ko reikia siekiant teigiamo rezultato.

 

Aktyvumas susirinkimų bei posėdžių metu


Aktyvumas susirinkimų ir posėdžių metu - taip pat svarbus, todėl reguliuojamo aukščio konferencinis stalas – puiki investicija į gerą savo bei darbuotojų savijautą. Tyrimais įrodyta, kad stovėdami žmonės būna kūrybingesni ir produktyvesni, nei sėdėdami. Be to, stovint padidėja dėmesio koncentracija, todėl susirinkimai sutrumpėja ir tampa efektyvesni. Jei posėdis ar susirinkimas užsitęsė – galima nuleisti stalą ir kurį laiką dirbti sėdint. Aktyvumas, tai paprastas ir labai naudingas kasdienio darbo elementas.

 

Susiję produktai
Pilates balansinis kamuolys Corbridge, Ø650 mm, tamsiai pilkas
Pilates balansinis kamuolys Corbridge, Ø650 mm, tamsiai pilkas
Kodas: 253241
 • Stiprina raumenis
 • Sukuria geresnę laikyseną
 • Gerina kraujo apytaką
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Kodas: 23400
 • Dirbkite ir minkite dviračio pedalus vienu metu
 • Stimuliuoja kraujo apytaką
 • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
Kampinis stalas Modulus, T-koja, el.valdymas, 1600x1200mm, juoda, beržas
Kampinis stalas Modulus, T-koja, el.valdymas, 1600x1200mm, juoda, beržas
Kodas: 1610912
 • Reguliuojamas aukštis
 • Apsauginis mechanizmas
 • Platus darbo paviršius

Šis straipsnis yra iš kategorijos: