• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Norite funkcionaliai išnaudoti nedidelio biuro erdvę? Mes Jums padėsime!

Funkcionalus kompaktiško biuro erdvės išnaudojimas
Straipsnis

Įrenginėjant nedidelį biurą – svarbus kiekvienas kvadratinis metras. Net pati mažiausia patalpa gali tapti funkcionalia darbo erdve. Unikalios konstrukcijos baldai ir vertikalūs daiktų saugojimo sprendimai daro stebuklus.

 

Platus ir didelis stalas yra geriau nei siauras ir mažas

Mažas stalas puikiai tinka mažame biure, tačiau biuruose reikalingi ir dideli konferenciniai stalai bendravimui su klientais ir kolegomis. Didelis stalas su lenktu stalviršiu yra puiki – vietą taupanti alternatyva: prie tokio stalo užteks vietos ir darbuotojams ir biuro svečiams.

Stumdomos baldų durys ir stalčių moduliai taupo vietą

Pasirinkite daiktų saugojimo baldus su stumdomomis ar užtraukiamomis durimis. Toks sprendimas leidžia sutaupyti daug vietos, o tokiais baldais apstatyta patalpa atrodo erdvesnė.

 

Mobili stalčių spintelė su ratukais – idealus kiekvieno darbo stalo priedas. Stalčių spintelę lengva įstumti ir paslėpti po stalu, o joje galima sudėti daiktus, kurie privalo būti lengvai pasiekiamoje vietoje. Be to, stalčių spintelę patogu perstumti į kitą vietą.

Išnaudokite lubų aukštį ir sienų plotą

Nedidelėse patalpose pasirinkite vertikalų daiktų saugojimo sprendimą. Naudodami vertikalius daiktų saugojimo baldus ir modulius maksimaliai išnaudosite erdvę ir neužimsite papildomos vietos ant grindų. Ant sienos montuojamos biuro spintelės ir lentynos – puikus pasirinkimas mažuose biuruose. Kodėl gi nesumontavus kelių lentynų virš Jūsų darbo stalo arba virš durų?

Keli kabliukai tinkamai parinktose vietose, tokiose kaip po pakabinama spintele, leis Jums patogiai sukabinti tašes, kuprines, rūbus ir kitus daiktus.

Sudedamos konstrukcijos baldai – mažo biuro būtinybė

Naudodami kelias sulankstomas kėdes ir sudedamos konstrukcijos stalą greitai ir paprastai sukursite papidomas darbo vietas. Maža to, sandėliuojami sudedamos konstrukcijos baldai užima labai nedaug vietos. Pageidaujate sulankstomoms kėdėms skirti atskirą saugojimo vietą? Sukabinkite jas ant sienoje sumontuoto kablio.

 

Nenaudojamos sulankstomos kėdės gali greitai virsti funkcionaliu daiktų saugojimo baldu. Pakabinkite išskleistą kėdę ant sienoje sumontuoto kablio ir sėdynę galėsite naudoti, kaip lentyną, o skersinis tarp kėdės kojų puikiai tiks rūbų pakabų sukabinimui.

Susiję produktai
Biuro stalas Flexus, 1800x1200mm, kairys, pilkas laminatas
Biuro stalas Flexus, 1800x1200mm, kairys, pilkas laminatas
Kodas: 149297
  • Dvi angos laidams
  • Pilkas rėmas
  • Išlentktas, ergonimiškas stalviršis
Spinta užtraukiamomis durimis Studio, 1950x1000x420mm, pilka, juoda
Spinta užtraukiamomis durimis Studio, 1950x1000x420mm, pilka, juoda
Kodas: 104569
  • Reguliuojamos kojelės iš vidaus
  • Pilnai suvirintas metalinis rėmas
  • Į šoną užtraukiamos durys