• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
VASAROS IŠPARDAVIMAS

Venkite statiškumo darbe

Venkite statiškumo darbe
Straipsnis

Ilgą laiką sėdint statiškoje padėtyje, ženkliai didėja rizika pakenkti savo sveikatai ir susirgti tam tikromis ligomis, pavyzdžiui nutukimu, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis ar net onkologiniais susirgimais. Reguliarus judėjimas ir aktyvumas didina dėguonies kiekį kraujyje, o tai leidžia organizmui pasigaminti medžiagas, kurios valo kraują ir leidžia greičiau atsikratyti kraujo cukrų bei kraujo riebalų. Aktyvumas darbo metu – gerai ir Jūsų kūnui, ir sveikatai. Didesnis fizinis aktyvumas padarys Jus laimingesniais ir ženkliai energingesniais.


 

Atsisėdate pasitaikius menkiausiai progai?


Sėdint ilgą laiką, kiekvienas mūsų pradedame jausti nuovargį, tai vyksta dėl nuolatinės ir statiškos raumenų įtampos. Tokiais momentais, atsistoti atrodo tinkamiausia išeitis, tačiau ilgas stovėjimas lygiai taip pat kenkia kūnui, kaip ir ilgas sėdėjimas. Svarbiausias dalykas – vengti statiškumo, nesvarbu ar sėdint, ar stovint. Smulkūs faktoriai leidžia pakeisti situaciją, pavyzdžiui darbo padėties keitimas, didesnio kiekio vandens gerimas, kavos pertraukėlės ir kitas fizinis aktyvumas padidina energijos lygį bei dėguonies kiekį, kurį gauna raumenys ir smegenys.


Aktyvumas reiškia geresnę sveikatą


Būvimas aktyviu darbe, darbo padėties keitimas tarp sėdimos ir stovimos - turi daug privalumų. Tai pagerina kraujo apytaką ir leidžia sudeginti daugiau riebalų. Jei Jums rūpi Jūsų svoris, turėtumėte žinoti, kad stovint yra sudeginama daugiau riebalų, nei sėdint. Be to, stovint organizmas suvartoja daugiau dėguonies, dėl ko padidėja ištvermė bei energingumas.


Pirmasis žingsnis geresnės savijautos link gali būti reguliuojamo aukščio stalo bei stovimo darbo kilimėlio įsigyjimas. Šios priemonės leis padidinti Jūsų aktyvumą darbo metu.


Fizinis darbas


Jei Jūsų darbas yra susijęs su sunkumų kilnojimu, Jūs turėtumėte atlikti kitokius pratimus. Visų pirma, prieš pradedant darbus, vertėtų atlikti apšilimą. Labai dažnai traumos patiriamos keliant didelį svorį netaisyklingai arba neapšilus. Smulkūs nugaros patempimai ir panašios traumos gali peraugti į nuolatinius negalavimus. Taigi, prieš pradedant darbus, tinkamai apšilkite ir pramankštinkite klubus, nugarą bei pečius. Apšilimą atlikite atsižvelgdami į atliekamą darbą.


Vaistai sielai


Mažas aktyvumas ir statiškas darbas padidina priešlaikinės mirties riziką. Norvegijos Sporto Universiteto profesorius ir vienas pirmaujančių fizinio aktyvumo ekspertų pasaulyje Ulf Ekelund teigia, kad 30 min. trukmės mankšta kasdien ženkliai sumažina priešlaikinės mirties riziką, o kasdienė valandos trukmės mankšta – šią riziką panaikina visiškai. Profesorius taip pat teigia, kad nėra svarbu kiek ilgai Jūs mankštinatės – svarbausia yra pats mankštos faktas, nes tiesiog mankštinimąsis yra visais apsektais geriau nei statiškumas.


Judėjimas didina natūralių medžiagų, tokių, kaip seratoninas, noradrenalinas ir dopeminas kiekį kraujyje. Šios medžiagos kovoja su depresija bei stresu. Be to, aktyvumas teigimai veikia smegenų veiklą ir atmintį.


 

Susiję produktai
Kėdė darbui stovint, juodas audinys
Kėdė darbui stovint, juodas audinys
Kodas: 207271
 • Stovimam darbui
 • Reguliuojami sėdynė ir nugaros atlošas
 • Sudedama konstrukcija
Reguliuojamo aukščio darbastalis Motion, 300kg, 1200x800mm, pilkas
Reguliuojamo aukščio darbastalis Motion, 300kg, 1200x800mm, pilkas
Kodas: 2740981
 • Ergonomiškas dizainas
 • Elektriniu motoru valdomas aukštis
 • Patvarus stalviršis
Kilimas Super plus, 910 x 1520 mm, juodas
Kilimas Super plus, 910 x 1520 mm, juodas
Kodas: 24246
 • Intensyviam naudojimui
 • Ypač švelnus paviršius
 • Sausoms darbo aplinkoms