Pasirinkite tinkamą darbastalį

Susiruošėte įsigyti naują darbo stalą? Nesate tikri, kokio tipo darbastalio Jums reikia? Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamą ir Jūsų poreikius atitinkantį darbo baldą.


Prieš pirkdami darbastalį, kruopščiai apgalvokite savo poreikius. Tokiu būdu, Jūs žymiai lengviau rasite reikiamą darbo baldą. Maksimali apkrova ir darbastalio rėmo tvirtumas yra pagrindiniai faktoriai, tačiau būtina atkreipti dėmesį ir į smulkesnes detales, tokiais, kaip rėmo tipas ar medžiaga iš kurios pagamintas stalviršis. Be to, pagalvokite ir apie ateityje pasikeisiančius poreikius – taip išvengsite naujo baldo pirkimo po kelerių metų.


Fiksuoto ar reguliuojamo aukščio rėmas?
Fiksuoto aukščio rėmo darbastalis tinkamas tais atvejais, kuomet nėra būtinybės stalo aukščio pritaikyti atliekamiems darbams bei darbuotojams. Tačiau, reguliuojamo aukščio darbastaliai yra ženkliai universalesni ir leidžiantys darbuotojui dirbti ergonomiškoje padėtyje. Elektra reguliuojamo aukščio darbastalis – efektyviausias pasirinkimas, nes rankomis reguliuoti darbo stalo aukštį dažnai būna sudėtinga.


Stacionarus ar mobilus?
Stacionarus darbastalis tiks daugeliu atvejų, tačiau, kai kuriose darbo erdvėse verta turėti mobilų darbo stalą, kurį galima nesunkiai perstumti į kitą vietą taip atlaisvinant erdvę kitiems darbams. Daugumoje mobilių darbastalių yra sumontuotos rankenos, kurios užtikrina patogų ir lengvą darbastalio perstūmimą į kitą vietą.


Derinkite darbastalį su daiktų saugojimo sprendimais
Darbastalis gali būti žymiai daugiau, nei tik paviršius darbams atlikti. Tai gali būti patogi vieta įrankių, pakavimo medžiagų ir kitų būtiniausių darbo vietos priedų saugojimui. Patariame rinktis darbastalį, kuris gali būti tobulinamas prijungiant papildomus daiktų saugojimo modulius. Pavyzdžiui, tai gali būti stalčių modulis, įrankių sienelės, lentynos ir pan.


Stalviršio tipą pasirinkite atsižvelgdami į savo poreikius
Daugumos darbastalių stalviršiai pagaminti iš kietu paviršiumi padengtų medžio drožlių plokščių. Pasirinkite būtent tokį paviršių, kuris yra reikalingas Jūsų atliekamiems darbams. Štai keli stalviršio paviršiaus variantai:

Grūdintas paviršius – nebrangus ir universalus paviršius, kuris tinka smulkiems ir vidutiniams darbams dirbtuvėse.
Laminatas – dėvėjimuisi, pažeidimams, skysčiams ir chemikalams atsparus bei labai universalus paviršius.
Vinilas – minkštas ir neslystantis pavišius, kuris apsaugo prakes bei įrankius. Ypatingai šis paviršius tinka pakavimo ir surinkimo darbams.
Parketas – universalus, tvirtas ir patvarus medinis paviršius, kuris puikiai tinka metalo apdirbimo ir surinkimo darbams.
Plienas – ypatingos paskirties darbams skirtas – ypatingai tvirtas paviršius. Atsparus daugumai skysčių, riebalų, chemikalų ir yra labai lengvai valomas.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.