Kaip išsirinkti Jums tinkantį ir geriausią darbastalį

Kaip išsirinkti Jums tinkantį ir geriausią darbastalį

Atėjo laikas įsigyti naująjį darbastalį savo garažui, servisui, dirbtuvėms, sandėliui ar bet kuriai kitai darbo aplinkai? Optimalus darbastalis tinka ir atliekamiems darbams, ir naudotojui asmeniškai. Plačiame mūsų siūlomų darbo stalų asortimente rasite bet kokius poreikius atitinkantį baldą - nerūdijančio plieno konstrukcijos ar mobilų darbastalį, darbastalį su daiktų saugojimo sprendimais. Mūsų patarimai leis Jums priimti teisingą sprendimą.
Darbuotojas stovi dirbtuvėse, prie darbastalio

Kokia turi būti maksimali darbastalio apkrova?

Prieš pirkdami darbastalį, kruopščiai apgalvokite savo poreikius. Tokiu būdu, Jūs žymiai lengviau rasite reikiamą darbo baldą.

Darbams tinkanti maksimali apkrova bei tvritas ir patvarus rėmas - svarbiausi faktoriai. Jei dirbate su nedidelio svorio daiktais bei įrankiais, galite rinktis ne tokios didelės maksimalios apkrovos darbo baldą. Tačiau, jei nuolatos ar kartais dirbate su didelio svorio mechanizmais pramonėje, įrankiais ir daiktais, Jums reikalingas ypatingai tvirtas darbastalis. Maksimali pačių tvirčiausių mūsų parduodamų darbastalių apkrova siekia net 750 kg.

Maksimali apkrova ir darbastalio rėmo tvirtumas yra pagrindiniai faktoriai, tačiau būtina atkreipti dėmesį ir į smulkesnes detales, tokiais, kaip rėmo tipas ar medžiaga iš kurios pagamintas stalviršis. Be to, pagalvokite ir apie ateityje pasikeisiančius poreikius – taip išvengsite naujo baldo pirkimo po kelerių metų.Norite įrengti patogią ir funkcionalią darbo vietą pakavimo darbams?
Vyras dirba dirbtuvėse, prie darbastalio

Reguliuojamo aukščio, stacionarus ar mobilus darbastalis?

Fiksuotas ar reguliuojamas aukštis?
Fiksuoto aukščio darbastaliai yra geras pasirinkimas, jei Jums nėra būtinybės keisti darbo paviršiaus aukščio jį pritaikant skirtingoms darbo užduotims.

Visgi, reguliuojamo aukščio darbastalis leidžia lengvai ir greitai keisti darbo padėtį ir sukuria ergonomišką darbo vietą. Pats patogiausias būdas keisti darbo stalo aukštį - reguliavimas elektra, bet rankiniu būdu reguliuojamo aukščio darbastaliai taip pat funkcionalūs ir itin patvarūs.

Stacionarus ar mobilus?
Daugumoje atveju ir daugumai vartotojų puikiai tinka stacionarūs darbastaliai. Tačiau verta pagalvoti ir apie mobilius darbastalius, kurie suteikia galimybę greitai ir patogiai baldą perstumti į kitą vietą, išvengiant didelio svorio kilnojimo.

Patarimas! Dirbkite patogiai ant stovimo darbo kilimo

Naudodami amortizuojančius stovimo darbo kilimus - dirbsite patogiai, sumažinsite kūnui tenkančią apkrovą ir apsaugosite nugarą, kelius bei sąnarius.
Reguliuojamo aukščio darbastalis su įrankių sienele
Elektra reguliuojamo aukščio darbastalis VERVE
730.-€

Koks darbastalio stalviršis?


Grūdinta plokštė – nebrangi ir universali medžiaga, kuri tinka lengvosios pramonės ir Jūsų asmeniniams poreikiams.

Laminatas – švelnus, kietas, lengvai valomas, skysčiams bei chemikalams atsparus paviršius, kuris tinka daugumai darbo aplinkų.

Vinilas – minkšta ir mažiau švelni medžiaga, kuri apsaugo darbo įrankius ir darbo objektus. Idealiai tinka pakavimo bei surinkimo darbams. Neleidžia daiktams slidinėti paviršiumi.

Ąžuolo parketas – itin tvirtas ir patvarus medžio masyvo paviršius, kuris puikiai tinka sunkių mechanizmų surinkimų darbams ir pan.

Plienas – ypatingai tvirtas, skysčiams, alyvoms, chemikalams atsparus bei lengvai valomas paviršius. Atsparus pažeidimams ir įbrėžimams.
Moteris dirbtuvėse, prie darbastalio

Reikia papildomos vietos daiktų saugojimui?

Darbastalis gali būti daugiau, nei tik darbo paviršius. Darbastalis geba suteikti funkcionalią, patogią ir lengvai pasiekimą vietą įrankių, įrangos, priemonių ir kitų daiktų saugojimui. Patartina rinktis darbastalio modelį, kurį galima tobulinti sumontuojant papildomus daiktų saugojimo priedus.

Jei turi daug įrankių ir medžiagų, kurias reikia patogiai susidėti - verta naudoti praktiškas darbastalių lentynas arba stalčių modulius.

 
Kaip išsirinkti Jums tinkančią stelažų sistemą?

Patarimai! Įsigykite įrankių sieneles ir kabliukus

Visiškai nesvarbu, ar Jums yra reikalingi standartiniai įrankių kabliukai, atsuktuvų laikikliai ar kabliukų bei laikiklių komplektai - mes turime viską, kas leis sukurti Jums idealiai tinkantį įrankių saugojimo sprendimą.
Pramoninis reguliuojamo aukščio darbo stalas su lentyna ir įrankių sienele

Reikia mūsų patarimo, kurį darbastalį pasirinkti? Štai Jums atrinkti favoritai!

  1. Mūsų dizaino ir gamybos darbastalis COMBO yra siūlomas skirtingų komplektacijų ir su skirtingais stalviršiais. Susikurkite Jums tinkantį darbastalį arba įsigykite jau sukomplektuotą darbo stalą.
  2. VERVE tai nebrangus darbastalis su praktiškais priedais. Galima įsigyti pilnai sukomplektuotus modelius.
  3. SOLID - klasikinis, specialioms darbo erdvėms skirtas ir pats tvirčiausias mūsų darbastalis su plieno konstrukcijos rėmu.
  4. MOTION - pats populiariausias darbastalio modelis, kuris gali būti pritaikomas individualiems poreikiams. Galite rinktis rankiniu būdu arba elektra reguliuojamo aukščio rėmus, stacionarius arba modelius su ratukais.

Klauskite mūsų!

Jei Jūs norite gauti papildomos informacijos apie mūsų produktus - klauskite mūsų, džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!


 

Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.)

Skirtingiems darbams atlikti reikalingas skirtingas darbo aukštis. Siekiant nustatyti optimalų darbo paviršiaus aukštį, nepriklausomai ar dirbate stovėdami, ar sėdėdami, verta vadovautis paprasta taisykle - dirbančiojo dilbiai turi būti lygiagretūs darbo paviršiui, o atstumas tarp dilbių ir darbo paviršiaus neturi būti didesnis, nei nykščio ilgis. Visgi, dirbant su didelio svorio mechanizmais, darbo paviršiaus aukštis turi būti žemesnis, nei standartinis.
Darbastalio gylis turi tikti atliekamam darbui ir daiktams su kuriais dirbama. Mūsų asortimente rasite darbastalius, kurių gyliai varijuoja nuo 600 mm. iki 800 mm. 
Darbastalio stalviršis turi tikti atliekamiems darbams ir medžiagoms su kuriomis dirbama. Pavyzdžiui, plieno stalviršis yra atsparus smūgiams, žiežirboms ir pan., o parketo stalviršis pasižymi ilgaamžiškumu ir tinka darbui su didelio svorio objektais.
Nerūdijančio plieno darbastalis, pavyzdžiui darbo stalas PROOF, yra ypatingai lengvai valomas, tinka viešojo maitinimo sektoriui ir padidintų higienos reikalavimų darbo aplinkoms.
Žinoma galima. Mūsų produktų asortimente rasite didelį įvairių modelių mobilių darbo stalų pasirinkimą. Darbastaliai su ratukais leidžia ženkliai padidinti darbo procesų efektyvumą.

Išsirinkite darbastalį, kuris tinka būtent Jums

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.