Išsirinkite tinkamą darbastalį

Išsirinkite tinkamą darbastalį

Darbastalio pasirinkimą galima prilyginti avalynės pirkimui. Darbastalis turi idealiai tikti, kaip ir patogūs batai. Prie darbastalio darbuotojas praleidžia daug laiko, dirba stovėdamas ir sėdėdamas bei atlieka daug skirtingų darbų. Būtent dėl šių priežasčių, darbastalio aukštis, darbo plotas ir paviršius turi tikti atliekamam darbui, o visi įrankiai turi būti pozicionuojami lengvai pasiekiamoje vietoje. Visi šie elementai sukuria ergonomišką darbo vietą.
Darbuotojas stovi dirbtuvėse, prie darbastalio

Kokia maksimali darbastalio apkrova?

Prieš pirkdami darbastalį, kruopščiai apgalvokite savo poreikius. Tokiu būdu, Jūs žymiai lengviau rasite reikiamą darbo baldą.

Darbams tinkanti maksimali apkrova bei tvritas ir patvarus rėmas - svarbiausi faktoriai. Jei dirbate su nedidelio svorio daiktais bei įrankiais, galite rinktis ne tokios didelės maksimalios apkrovos darbo baldą. Tačiau, jei nuolatos ar kartais dirbate su didelio svorio mechanizmais, įrankiais ir daiktais, Jums reikalingas ypatingai tvirtas darbastalis. Maksimali pačių tvirčiausių mūsų parduodamų darbastalių apkrova siekia net 750 kg.

Maksimali apkrova ir darbastalio rėmo tvirtumas yra pagrindiniai faktoriai, tačiau būtina atkreipti dėmesį ir į smulkesnes detales, tokiais, kaip rėmo tipas ar medžiaga iš kurios pagamintas stalviršis. Be to, pagalvokite ir apie ateityje pasikeisiančius poreikius – taip išvengsite naujo baldo pirkimo po kelerių metų.Norite įrengti patogią ir funkcionalią darbo vietą pakavimo darbams?
Rankiniu būdu reguliuojamo aukščio darbastalis

PATARIMAS! Stabilus darbastalis

Darbastalis ROBUST - universalus ir stabilus. Tinka naudojimui garažuose, dirbtuvėse bei sandėliuose. Galima papildyti daiktų saugojimo priedais.

  • Alyva grūdintos plokštės stalviršis
  • Rankiniu būdu reguliuojamo aukščio kojos
  • Didelis priedų pasirinkimas
Vyras dirba dirbtuvėse, prie darbastalio

Koks darbastalio universalumas Jums reikalingas?

Fiksuotas ar reguliuojamas aukštis?
Fiksuoto aukščio darbastaliai yra geras pasirinkimas, jei Jums nėra būtinybės keisti darbo paviršiaus aukščio jį pritaikant skirtingoms darbo užduotims.

Visgi, reguliuojamo aukščio darbastalis leidžia lengvai ir greitai keisti darbo padėtį ir sukuria ergonomišką darbo vietą. Pats patogiausias būdas keisti darbo stalo aukštį - reguliavimas elektra, bet rankiniu būdu reguliuojamo aukščio darbastaliai taip pat funkcionalūs ir itin patvarūs.

Stacionarus ar mobilus?
Daugumoje atveju ir daugumai vartotojų puikiai tinka stacionarūs darbastaliai. Tačiau verta pagalvoti ir apie mobilius darbastalius, kurie suteikia galimybę greitai ir patogiai baldą perstumti į kitą vietą, išvengiant didelio svorio kilnojimo.
Mobilus darbastalis

PATARIMAS! Darbastalis su ratukais

Mobilus darbastalis MOTION leidžia perkelti darbo vietą kitur be jokių papildomų pastangų ir greitai. Lengvai reguliuokite aukštį - sukurkite ergonomišką darbo padėtį.

  • Aukštis reguliuojamas rankena
  • Patvarus stalviršis
  • Du ratukai su stabdžiais
Darbastalio stalviršis, įrankių sienelė su įrankiais, saugojimo dėžutės
Reguliuojamo aukščio darbastalis su įrankių sienele
Elektra reguliuojamo aukščio darbastalis VERVE
730.-€

Pasirinkite darbastalio stalviršio paviršių:


Grūdinta plokštė – nebrangi ir universali medžiaga, kuri tinka lengvosios pramonės poreikiams.

Laminatas – švelnus, kietas, lengvai valomas, skysčiams bei chemikalams atsparus paviršius, kuris tinka daugumai darbo aplinkų.

Vinilas – minkšta ir mažiau švelni medžiaga, kuri apsaugo darbo įrankius ir darbo objektus. Idealiai tinka pakavimo bei surinkimo darbams. Neleidžia daiktams slidinėti paviršiumi.

Ąžuolo parketas – itin tvirtas ir patvarus medžio masyvo paviršius, kuris puikiai tinka sunkių mechanizmų surinkimų darbams ir pan.

Plienas – ypatingai tvirtas, skysčiams, alyvoms, chemikalams atsparus bei lengvai valomas paviršius. Atsparus pažeidimams ir įbrėžimams.
Moteris dirbtuvėse, prie darbastalio

Derinkite su daiktų saugojimo sprendimu

Darbastalis gali būti daugiau, nei tik darbo paviršius. Darbastalis geba suteikti funkcionalią, patogią ir lengvai pasiekimą vietą įrankių, įrangos, priemonių ir kitų daiktų saugojimui. Patartina rinktis darbastalio modelį, kurį galima tobulinti sumontuojant papildomus daiktų saugojimo priedus.

Kilus poreikiui pritaikyti darbo vietą atliekamam darbui – Combo yra puikus pasirinkimas. Šis darbastalis yra labai lengvai surenkamas, tam nėra reikalinga varžtai bei veržlės. Combo – AJ Produktai dizainerių kūrinys. Kuriant darbo vietą, papildomai galima naudoti tos pačios serijos lentynas ir įrankių sieneles.

 
Kaip išsirinkti Jums tinkančią stelažų sistemą?
Darbastalis ir stelažas viename, su įrankių sienele

PATARIMAS! Darbastalis ir stelažas viename

Darbastaliai COMBO yra siūlomi atskirai arba pilnai sukomplektuoti. Rinkitės modelį, kuris tinka būtent Jums.

  • Rakinama spintelė
  • Trys įrankių sienelės
  • Viršutinė lentyna su apšvietimu ir apatinė lentyna

Klauskite mūsų!

Jei Jūs norite gauti papildomos informacijos apie mūsų produktus - klauskite mūsų, džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!


 

Išsirinkite darbastalį, kuris tinka būtent Jums

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.