Bendruomeniškumą stiprinančių modulinių baldų serija

Puikiai apgalvotas modulinių baldų dizainas leidžia sukurti aplinką, kuri idealiai tinka bendravimui, poilsiui ir kūrybai. Pristatome mūsų sukurtą, bendruomeniškumą ir socializaciją skatinančių minkštų, modulinių baldų seriją. Atraskite neribotas galimybes su VARIETY.

Leiskite VARIETYJus
įkvėpti kūrybai bei
atrasti neribotas
interjero dekoro galimybes.

Optimalių sprendimų įkvėpti baldai

Testuota ir sertifikuota kokybė

Nuo paties pirmojo brėžinio, VARIETY serija buvo kuriama laikantis visų Europos baldų gamybos reikalavimų bei standartų. Serijos moduliai yra siūlomi su keliais skirtingais medžiaginiais apmušalais, kurie taip pat atitinka visus kokybės reikalavimus! Daugiau spalvų - daugiau fantastiškų galimybių Jums.

Daugiau

Kurdami šią seriją siekėme, kad mūsų klientas turėtų galimybę bei veiksmų laisvę pats sau kurti pageidaujamų formų, spalvų ir linijų baldus.
Sebastian Dell Uva, AJ Produktai dizaineris

VARIETY serijos baldai BIMobject sistemoje

Visi VARIETY serijos baldų 3D modeliai yra patalpinti BIMobject sistemoje. Tai reiškia, kad planuodami ar įsirenginėdami darbo ar poilsio erdves, Jūs galite prašyti savo architekto arba dizainerio į projekto brėžinius ir vizualizacijas įtraukti tikslių išmatavimų, spalvų bei formų VARIETY serijos modulinius baldus.

Atsisiųsti modelius iš BIMobject

Gaukite mūsų interjero dizaino ekspertų patarimus!

Mes, AJ Produktai, visada pasiruošę Jums pagelbėti ir patarti interjero dizaino bei sprendimų klausimais. Turite klausimų apie baldų apmušalo pasirinkimą, norite pasisemti įkvėpimo ar sužinoti koks interjero sprendimas geriausiai tiktų Jūsų turimai erdvei - susisiekite su mumis. Mes džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!
Organizacijos tipas
Įrašykite savo klausimąPrisegti failą
Spausdami SIŲSTI Jūs sutinkate su AJ Produktai Privatumo Politika.

Dar daugiau įkvėpimo su VARIETY