Sukurkite vietą kūrybiškumui ir poilsiui

Sukurkite vietą kūrybiškumui, gerbūviui bei poilsiui

Mes, žmonės, esame labai užsiėmę socialiniai sutvėrimai. Mes visur aplink ieškome konteksto, prasmės bei bendrumo. Įrodyta, kad būtent būdami kartu mes esame stipresni, geresni ir kūrybiškesni. Būtent dėl šių priežasčių, vietos ir erdvės, kuriose mes susirenkame kartu bendrauti, ilsėtis ir dirbti turi esminę svarbą - tiek mūsų gerai savijautai, tiek pasiekimams.

Aplinka apsikeitimui žiniomis

Šiandieniniai - modernūs biurai, tai ne tik biuro stalai ir biuro kėdės, o šiuolaikinės mokyklos - daugiau, nei tik mokykliniai stalai ir klasės. Tai vietos, kuriose mes susitinkame ir socializuojamės. Optimaliai įrengtos bendros erdvės sukuria atmosferą, kuri leidžia nepažįstamiems žmonėms susipažinti, apsikeisti idėjomis bei žiniomis.

Toks elementarus ir kasdienis daiktas, kaip sėdimas baldas daro esminę įtaką tam, kaip mes bendraujame ir jaučiamės. Didelėje patalpoje, naudojant modulinius baldus, verta sukurti atskirą sėdimą zoną - pokalbiams, poilsiui, darbui, gerbūviui. Nedidelis sėdimų vietų kiekis didina tokios zonos jaukumą ir leidžia kiekvienam esančiam joje - jaustis viendodai svarbiu bei laukiamu. 

Pasirinkite VARIETY - stiprinkite bendruomeniškumą

Produktyviausias komandinis darbas - tam pritaikytoje aplinkoje

Komandinis darbas, aktyvios diskusijos bei projektų aptarimai - varomieji produktyvaus darbo ir geros socializacijos veiksniai. Kuo daugiau mes dirbame kartu, tuo labiau pasitikime vieni kitais, tuo geriau ir greičiau sprendžiame iškilusias problemas. Kaip žinia, dažniausiai, pačios geriausios idėjos gimsta ne prie biuro stalo, o valgomajame, kavos pertraukėlės metu ar net lifte - bendraujant tarpusavyje.

Būtent dėl šių priežasčių, yra itin svarbu keisti darbo lokaciją, daryti pertraukas, pasipildyti energijos atsargas ir tiesiog pakeisti aplinką, išbandyti kitokį apšvietimą, kitokį darbo baldą ir pan. Suradę mums tinkančią vietą, mes prie jos prisirišame, norime joje lankytis vien dėl to, kad ten mes jaučiamės gerai.

Tinkami baldai - didesnis kūrybiškumas

Mes visi norime, kad susitikimų, susirinkimų ar posėdžių erdvės būtų jaukesnės ir žaismingesnės už standartines ir klasikines. Tokia darbo erdvė turi sakyti 'užeikite ir pabūkite, nes čia vyksta įdomus darbas'. Naudodami dinamiškus baldus aktyvuojame tam tikrus pojūčius, kurie skatina kūrybiškumą. Išlenktos formos sofa, skirtingų spalvų, aukščių, formų apmušalų pufai ir minkštasuoliai - tai baldai, kurie leis sukurti žaisimingą ir tinkamą darbo erdvę.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.