Nuo įprastos sofos iki begalybės

Nuo įprastos sofos iki begalybės

Modernūs, universalūs ir pritaikomi - šie trys žodžiai idealiai apibūdina naujosios mūsų baldų serijos VARIETY baldus. Šios serijos baldai puikiai tinka bet kokiose patalpose - ir didelėse, ir mažose. Norite sukurti jaukią ir funkcionalią vietą darbui, poilsiui ar susitikimams - VARIETY Jums siūlo neribotas galimybes.

Kūrybiškumas be apribojimų

Baldų serijos VARIETY moduliai gali būti pozicionuojami bet kurioje patalpos vietoje - ir prie sienų, ir patalpos viduryje. Jums visiškai neturi rūpėti apstatomos patalpos plotas, nes VARIETY serijos baldų dydis yra pritaikomas aplinkai, kurioje jie pozicionuojami. Galite apstatyti patalpą VARIETY arba VARIETY apstatyti patalpa.

Štai keli pavyzdžiai, kokiais būdais galima pozicionuoti ir tarpusavyje derinti šios serijos baldus.

Pilnai išnaudokite patalpos kampus

Nedidelėse patalpose, kuriose būtina sukurti kuo daugiau sėdimų vietų ir tuo pačiu užimti kuo mažiau erdvės - naudokite kampinius serijos modulius. Kampiniai moduliai idealiai užpildys vidinius kampus ir apgaubs išorinius, o tiesūs moduliai sujungs kampinius tarpusavyje. Tokiu būdu Jūs sukursite ilgą, lenktą ir visiškai unikalų sėdimą baldą su dideliu sėdimų vietų kiekiu bei sutaupysite labai daug vietos.

Galite rinktis skirtingų spalvų ir medžiaginių apmušalų VARIETY modulius. Skaitykite daugiau!

En grå soffa som är byggd runt växter
Två stoffor i olika färger

Išlenktos formos sofos kuria erdvės dinamiką

Į išorę ir į vidų išlenkti, pusmėnulio formos VARIETY serijos sofų moduliai kurią patalpos dinamiką. Jei tokius modulius nuspręsite pozicionuoti kartu, galite sukurti neabejotinai išskirtinį, Jums reikalingo ilgio, lenktos formos baldą. Erdvės apie tokį baldą turėtų būti apstatytos staliukais, stalais ir mažesniais sėdėjimo baldais. Kūrybiški baldai - provokuoja kūrybiškumą.

Galima rinktis 90° ir 45° kampinius serijos sofų modulius. Šie moduliai leidžia ne tik optimaliai išnaudoti patalpos kampus, bet ir sukurti unikalius - tiesių linijų ir taisyklingų kampų dizaino baldus. Norite dar didesnio efekto? Vienam baldui sukurti naudokite skirtingos spalvos ir skirtingo apmušalo modulius. Jūsų pasirinktos spalvos ir formos erdvę padarys išskirtine bei žaisminga. Jūsų sukurta sofa bus Jūsų saviraiškos vizualizacija, kad ir kur ji būtų pozicionuojama!

Sukurkite vientisą sprendimą

Indiviualiai pozicionuojamos sofos ir atskirų modulių derinys - itin praktiškas. Tokia kombinacija leidžiai itin greitai pakeisti baldų išdėstymą ir patalpą pritaikyti pasikeitusiems poreikiams.

VARIETY serijos moduliai su porankiais gali būti pozicionuojami individualiai, jie idealiai tinka tiems, kuriems labiau prie širdies  klasikiniai sofų modeliai. Ir nors tokio tipo sofos modulis negali būti padidinamas, siekiant sukurti didesnę sėdimą zoną, galima drąsiai naudoti tos pačios serijos pufus bei minkštasuolius. Visi serijos moduliai idealiai dera tarpusavyje, todėl visiškai nesvarbu, kokios spalvos, kokios formos ar kokio apmušalo modelius pasirinksite - tai bus vientisas ir stilingas sprendimas.

Skaitykite apie skirtingus apmušalus, paviršius bei spalvas

Ilgalaikė investicija

Serijos moduliai gali būti perstatomi tiek, kiek Jums reikia. Baldai gali būti padidinami, sumažinami, keičiama jų forma bei konfigūracija. Visa tai reiškia, kad šie baldai yra maksimaliai universalūs, todėl pasikeitus poreikiams, gali būti pozicionuojami kitose patalpose ir naudojami kitoms paskirtims.

Apžiūrėti visus VARIETY serijos baldus

Gaukite mūsų interjero dizaino ekspertų patarimus!

Mes, AJ Produktai, visada pasiruošę Jums pagelbėti ir patarti interjero dizaino bei sprendimų klausimais. Turite klausimų apie baldų apmušalo pasirinkimą, norite pasisemti įkvėpimo ar sužinoti koks interjero sprendimas geriausiai tiktų Jūsų turimai erdvei - susisiekite su mumis. Mes džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!
Organizacijos tipas
Įrašykite savo klausimąPrisegti failą
Spausdami SIŲSTI Jūs sutinkate su AJ Produktai Privatumo Politika.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.