• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Viskas rūbinėms ir koridoriams

Rūbinė ir koridorius


Koridoriai, rūbinės ir bendro naudojimo patalpos mokyklose ir vaikų darželiuose turi būti įrengtos funkcionaliai. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų parduoda viską, ko reikia norint įrengti mokyklų ir vaikų darželių rūbines, koridorius, sales ir pan. Mūsų asortimente rasite asmenines daiktų spinteles, koridoriaus sofas, koridoriaus baldus, tribūnas ir registracijos staliukus.


Asmeninės spintelės


Vieni reikalingiausių baldų mokyklose ir vaikų darželiuose yra nedidelės asmeninių daiktų spintelės. Tai universaliai panaudojami baldai, kurie ne tik padės išlaikyti bendrą tvarką, tačiau ir užtikrins asmeninių daiktų saugumą. AJ Produktai projektuoja, gamina ir parduoda funkcionalias, tvirtas, patvarias ir stilingas asmenines spinteles. Mūsų asortimente tikrai rasite tokias asmeninių daiktų spinteles, kurios atitiks Jūsų poreikius.


Koridoriaus baldai


Koridoriai, tai judriausios mokyklų ir vaikų darželio erdvės. Šios zonos turi būti įrengtos ne tik patogiai, tačiau ir saugiai. Mūsų siūlomame asortimente rasite visus koridoriams reikalingus, tvirtus, patvarius ir funkcionalius baldus. Galite įsigyti koridoriams skirtas sienines sofas, suolus, suoliukus, koridoriaus stalus, spinteles, batų stovus, batų lentynas, rūbų kabyklas ir t.t.


Pranešėjo tribūnos


Mokyklose ir vaikų darželiuose yra reikalingi unikalūs baldai, tokie kaip pranešėjo tribūnos. Tai kompaktiški ir labai funkcionalūs baldai, kurie palengvins pamokų pravedimą, mokinių ar vaikų registracijos procesą ir pan. AJ Produktai siūlo įsigyti stilingas, funkcionalias ir tvirtas tribūnas bei registracijos staliukus. Jūs tikrai rasite tokią tribūną, kuri atitiks Jūsų poreikius.