Toršerai, pastatomi šviestuvai

Apšvietimo sprendimas – vienas esminių biuro ar bet kurios kitos erdvės interjero elementų. Netinkamas apšvietimas ne tik mažina patalpos jaukumą ir funkcionalumą, didina darbuotojų nuovargį, blogina jų savijautą ir mažina produktyvumą. AJ Produktai asortimente rasite didelį stilingų ir funkcionalių pastatomų šviestuvų, toršerų, pakabinamų šviestuvų ir stalinių šviestuvų pasirinkimą.

Pastatomi šviestuvai, toršerai

Pastatomi šviestuvai – vieni stilingiausių ir labiausiai pastebimų bet kurio interjero elementų. Tai funkcionalūs erdvės priedai, kurie leidžia sukurti tinkamą apšvietimo sprendimą, padidinti patalpos jaukumą ir funkcionalumą. Siūlome įsigyti skirtingo dizaino, dydžio bei funkcionalumo toršerus. Mūsų asortimente rasite ir klasikinius pastatomus šviestuvus, ir modernioms darbo erdvėms pritaikytus toršerus su šviesos intensyvumo reguliavimo funkcija.

Pakabinami šviestuvai, lubų šviestuvai

Kad ir kokia būtų naudinga ir nepakeičiama dienos šviesa – mums yra būtini ir papildomi apšvietimo elementai. Pati svarbiausia ir didžiausią reikšmę turinti šviesa yra virš mūsų. Tinkamai pasirinkti ir erdvei tinkantys lubų šviestuvai leis sukurti optimalų erdvės apšvietimo sprendimą, kuris didins ne tik patalpos jaukumą, bet ir nevargins darbuotojų bei didins jų produktyvumą.

Staliniai šviestuvai

Stalo šviestuvai – nepelnytai primirštas, tačiau ypatingai funkcionalus apšvietimo sprendimas. Pagalvokime, ar dažnai susiduriame su tokiomis situacijomis, kad tam tikroje patalpoje esantis apšvietimas mums būna per silpnas ar per daug intensyvus. Taip, tai nutinka ganėtinai dažnai. Stalo lempos leidžia greitai ir lengvai išspręsti tokias problemas, sukuriant individualų apšvietimo sprendimą. Staliniai šviestuvai yra ne tik funkcionalūs šviesos šaltiniai, tai ir stilingi darbo stalo bei interjero priedai. Galima įsigyti stilingus, šiuolaikiško dizaino stalinius šviestuvus su dimeriais. Nepamirškite pasidomėti kitais siūlomais produktais biurams ir kitoms darbo erdvėms. Mūsų asortimente rasite biuro kėdes, reguliuojamo aukščio stalus ir viską, ko tik gali prireikti funkcionaliai darbo erdvei. Kilus klausimams – susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

BiurasBiuro kėdėsDarbo stalo priedai ir aksesuarai