Dvipusės sofos

Platus AJ Produktai siūlomų biuro sofų ir biuro fotelių asortimentas, leis Jums sukurti jaukias ir ypatingai patogias erdves darbuotojams bei biuro svečiams. Visiškai nesvarbu, kokio ploto patalpos ir kokio dydžio numatytas biudžetas – mes tikrai turime tai, kas tiks būtent Jums.

Kas yra dvivietis fotelis arba dvipusis fotelis

Yra du didesniųjų fotelių tipai: tai standartinis dvivetis fotelis, kuriame du žmonės sėdi vienoje konstrukcijos pusėje ir dvipusis fotelis, kuriame du žmonės sėdi iš skirtingų fotelio konstrukcijos pusių. Dvipusiai foteliai dar yra vadinami tête-à-tête foteliais arba bendravimo foteliais. Dažniausiai šie baldai yra S raidė formos, kuri leidžia ant baldo sėdintiems žmonėms išlaikyti tiesioginį akių kontaktą ir bendrauti patogiai bei jaukiai. Dvipusiai foteliai panaikina bendravimą varžančius barjerus ir yra pritaikyti maksimaliai bendravimo kokybei pasiekti.

Ideali, maža biuro sofa

Nedideliam biurui skirta dvipusė sofa yra idealus baldas siekiant įrengti patogią sėdimą vietą patalpos viduryje. Jei viduryje patalpos pastatytumėte standartinę biuro sofą, ji būtų, kaip barjeras – trukdytų judėjimui ir būtų naudojama tik iš vienos pusės. Norint išvengti šių nepatogumų, reikėtų naudoti dvi standartines biuro sofas ir sustatyti jas nugara viena į kitą. Tačiau toks sprendimas turi vieną didelį trūkumą – jis užima daug vietos ir nėra tinkamas nedidelėms patalpoms. Geriausias sprendimas šiuo atveju – stilinga, patogi ir funkcionali dvipusė biuro sofa, kuri suteikia lygiai tiek pat sėdimos vietos, kaip dvi standartinės biuro sofos, tačiau užima dvigubai mažiau vietos.

Naudokite dvipuses sofas – išsaugokite asmeninę erdvę registratūrose

Registratūros dvivietė sofa yra puiki alternatyva standartinei laukiamojo sofai. Erdvėse, kuriose visą laiką būna tarpusavyje nepažįstami žmonės, yra itin svarbu sukurti sąlygas, kurios leistų išsaugoti asmeninę kiekvieno žmogaus erdvę. Dvipusės sofos konstrukcija užtikrina, kad ant to paties baldo sėdintieji žiūrės į skirtingas puses, lyg sėdėtų ant skirtingų baldų. Tai leis išvengti nejaukių ir nesmagių akimirkų bei padidins erdvės komforto lygį.

Z sofa – padidinkite sėdimų vietų kiekį, bet sutaupykite vietą

Jeigu Jūsų biure ar įstaigoje nėra vietos trūkumo, o Jums reikia daugiau sėdimų vietų, nei suteikia standartinė dvipusė sofa – rinkitės Z sofa. Tai didelė šiuolaikiško dizaino sofa su nugaros atlošais bei dvipusiu sėdynių pozicionavimu. Sofos dizainas leidžia maksimaliai padidinti sėdimų vietų skaičių erdvėje. Mūsų produktų asortimente yra didelis laukiamojo baldų, fotelių, valgomojo kėdžių, konferencinių kėdžių bei biuro baldų pasirinkimas. Naršykite produktų kategorijas ir susiraskite tai, kas tiks Jūsų skoniui ir numatytam pirkimo biudžetui.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai