Dvivietės sofos

Vaikai su aktyvios mokyklos baldais bei priedais

Viskas, kas yra būtina siekiant palaikyti mokinių aktyvumą klasėje.

Pirkti dabar

Dvivietės sofos

AJ Produktai asortimente yra didelis biuro sofų pasirinkimas. Šie baldai leidžia sukurti jaukią erdvę biuro svečiams ir darbuotojams. Mes siūlome sofas, kurios tiks bet kokio biuro interjerui ir bet kokio dydžio biudžetui. Galima rinktis standartinius, visada sandėlyje esančius modelius arba išskirtinius, unikalius ir dėmesį traukiančius sofų variantus. Nedideliame biure pozicionuojama dvivietė sofa, sukuria kompaktišką sėdimą vietą ir neužima per daug brangios vietos. Dvivietes sofas galima pozicionuoti kartu su trivietėmis sofomis ar biuro foteliais, taip sukuriant didelę ir patogią aplinką. Papildomai įsigijųs kavos staliukus ir žurnalų stovus – bus sukurta funkcionali, jauki ir patogi darbo erdvė.

Populiariausia dvivietė biuro sofa

Ypatingai populiarus pasirinkimas įrengiant biuro laukiamuosius ir ofiso registratūras yra dvivietė sofa CLICK. Klasikinio dizaino baldas išsiskiria užapvalintų formu nugaros atlošu bei integruotais porankiais. Galima įsigyti prie bet kokio interjero derančius pilku arba juodu audiniu aptrauktus modelius. Taip pat siūlome juodos spalvos oda aptrauktą modelį, kuris aplinkai suteiks papildomo solidumo. Dvivietė sofa yra skirta patogios, jaukios ir patrauklios erdvės įrengimui.

Įsigykite dvivietę sofa su aukštais šonais – pagerinkite erdvės akustiką

Reikalinga tyli, jauki ir patogi vieta poilsiui, privatiems skambučiams ar susitikimams? Triukšmą slopinanti dvivietė biuro sofa su aukštais kraštais – efektyvus būdas atviro tipo biuro erdvėje įrengti privačias darbo vietas. Pastatykite dvi tokias dvivietes sofas vieną priešais kitą, sukurkite funkcionalią aplinką privatiems susitikimams. Aukšti sofos konstrukcijos kraštai ne tik suteikia privatumą, jie slopina aplinkos triukšmą ir gerina darbo erdvės akustiką.

ALEX – dvivietė modulininė sofa

Dvivietės biuro sofos įsigijimas gali būti ne itin lengva užduotis, ypač, jei darbo erdvėje yra nemažai apribojimų. Galbūt Jums yra būtinas unikalus sėdimų baldų sprendimas biuro priimamajame? Arba Jums reikalingas universalus sėdimas baldas, kuris galėtų būti naudojamas keliose darbo erdvėse? Alex – modulinių sofų serijos baldas. Ši sofa gali būti pozicionuojama individualiai. Joje gali būti susmontuoti porankiai. Svarbiausia yra tai, kad modulinė sofa gali būti pozicionuojama su kitais šios sofų serijos moduliais. Tai leidžia sukurti unikalias, dideles, lenktas ir ypatingai funkcionalias sofas. Be biuro sofų, AJ Produktai asortimente yra didelis biuro baldų, biuro kėdžių, registratūros stalų, biuro kilimų bei kitų produktų pasirinkimas. Jeigu nerandate to, ko ieškote arba Jums iškilo klausimų – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sėdėjimo blokaiModulinės sofosPufaiFoteliaiKavos staliukaiKampinės sofos