Kampinės sofos

Pasirinkę AJ Produktai biuro sofas, Jūs galėsite įrengti patogias ir jaukias erdves darbuotojams bei biuro svečiams. Mes galime pasiūlyti sofas bet kokiam ofiso interjerui ir bet kokio dydžio biudžetui. Populiariausius biuro sofų modelius mes visada turime sandėliuose, juos Jums pristatysime greitai. Išsirinkite savo naują kampinę sofa laukiamajam ar poilsio patalpai.

Kaip išsirinkti kampinę biuro sofą

Kampinė sofa biure turi pasižymėti žymiai didesniu patvarumu, nei sofa Jūsų namuose. Rinkdamiesi baldą pagalvokite apie tai, kur sofa bus pozicionuojama, ar ji bus intensyviai naudojama, ar reikės atlikti valymo darbus po baldu, ar reikalingi skalbiami apmušalai. Dauguma mūsų siūlomų sofų modelių yra su kojelėmis – tai ženkliai palengvina grindų valymo procesus. Kai kurie modeliai yra su nuimamais ir skalbiamais medžiaginiais apmušalais, o kiti - aptraukti lengvai valoma oda. Porolonu su spyruoklėmis paminkštintos sėdynės labai ilgai išlaiko pirminę formą, todėl tinka maksimaliai intensyviam naudojimui. Medžiagos patvarumas yra matuojamas Martindale skalėje – kuo didenė reikšmė, tuo atsparesnis audinys.

Kampinės sofos KIM komplektas

Populiarus kampinės biuro sofos modelis KIM yra skirtas 3H3 sėdimų vietų išdėstymui, tai reiškia, kad baldas aprūpina patogia sėdima vieta šešis žmones. Medinio rėmo dizainas ženkliai palengvina baldo valymo procesą. Paminkštinimai ir apmušalas – nuimami bei skalbiami. Kadangi apmušalas dengia viršutinę konstrukcijos dalį, šią sofa saugu naudoti vaikų derželiuose.

Rinkitės modulinę kampinę sofa – sukurkite unikalų baldą

Jūs galite sukurti kampinę biuro sofa, kuri idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius. Modulinė kampinė sofa suteikia galimybę naudotojui pačiam nuspręsti, kokio ilgio sofa jam reikalinga. Jei patalpos vietoje, kur turi būti pozicionuojama sofa, yra trumpa sienos zona ir ilga sienos zona, galima trumpoje zonoje pozicinuoti vienvietį sofos modulį, o ilgojoje zonoje - trivietį sofos modulį. Galbūt U raidės formos išdėstymas Jūsų priimamajame tiks labiausiai? Įsigykite dvi kampines sodas ir pozicionuokite jas pagal savo poreikius. Apsilankykite modulinių sofų kategorijoje ir susipažinkite su šiais unikaliais baldais. Be patogių ir funckionalių sėdimų baldų, AJ Produktai rasite tokius produktus, kaip biuro kėdės, konferencinės kėdės ir konferenciniai stalai, reguliuojamo aukščio stalai ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sėdėjimo blokaiModulinės sofosPufaiFoteliaiKavos staliukai