Akustinės darbo kabinos

Akustinės darbo kabinos - mėgaukitės tyla ir ramybe

Žmogaus poreikis tylai - natūralus. Mes, AJ Produktai, esame įsitikinę, jog kiekvienas darbuotojas turi teisę dirbti tyloje ir ramybėje, todėl į siūlomų prekių asortimentą įtraukėme darbui bei poilsiui pritaikytas akustines kabinas. Didelės, mažos, siauros ar plačios - akustinės kabinos yra individualiems poreikiams pritaikomas produktas. Sužinokite daugiau apie akustines kabinas ir apie tai, kaip jos gali patobulinti Jūsų darbo aplinką bei paversti ją maksimaliai patogia.

Kiekvienos mūsų gyvenimo dienos ritmas yra įtakojamas triukšmo. Mes esame pripratę prie nuolatinio triukšmo, todėl dažniausiai jo net nepastebime. Visigi, dažnu atveju, triukšmas mus veikia neigiamai - blaško dėmesį, trukdo susikaupti bei didina nuovargį. Be to, taip vadinama triukšmo tarša didina streso lygį ir įtakoja didesnį žmonių nuovargį darbo dienos metu.

Sunku patikėti, tačiau triukšmas, tai ne tik erzinantys garsai ar rėkaujantys kolegos - triukšmas tai ir klaviatūros klavišų garsas, ir spausdinantis spausdintuvas, ir biuro stalo aukščio keitimas.

Galima pagalvoti, kad aplinkinio triukšmo biure, ar kitoje darbo aplinkoje, išvengti neįmanoma, tačiau tai nėra tiesa. Akustinės darbo kabinos yra tai, kas leidžia sukurti maksimaliai tylias ir privačias aplinkas didelėse, atvirose darbo erdvėse. Tai kompaktiškos konstrukcijos, kurios sukuria privatumą, suteikia tylią ir patogią darbo vietą.
Akustinės kabinos pasižymi labai gera garso izoliacija, optimalia ventiliacija bei puikiu apšvietimu. Maža to, visi akustinės kabinos viduje esantys paviršiai yra antibakteriniai, todėl darbo aplinka yra higieniška bei saugi.

Pagrindinė akustinių darbo kabinų, arba kitaip vadinamų tylos kabinetų, paskirtis - suteikti darbuotojui darbo vietą, kurioje jis galėtų maksimaliai susikoncentruoti. Galima rinktis skirtingų dydžių akustines kabinas - jos gali būti skirtos ir vienam darbuotojui, ir didesniems susirinkimams arba komandiniam darbui.
Akustinė darbo kabina biure

Kodėl verta akustines kabinas pirkti AJ Produktai?

1. Modulinė konstrukcija

Trys pagrindiniai akustinių kabinų elementai - lengvas pritaikymas, funkcionalumas bei paprastas naudojimas. Modulinė konstrukcijos sistema - itin funkcionalus techninis sprendimas, kuris leidžia akustines kabinas pritaikyti pasikeitusiems poreikiams bei darbo aplinkai. Galima bet kada pastatyti papildomas modulines kabinas, keisti jų interjerą, keisti jų pozicionavimą bei pritaikyti jų naudojimą individualiems darbo aplinkos reikalavimams.
Svarbu ir tai, kad modulinės akustinės kabinos yra lengvai išrenkamos bei taip pat lengvai surenkamos - tai ženkliai palengvina jų transportavimą į kitą darbo aplinką, parodą, konferenciją ir pan.

Kas daro akustines kabinas tokiomis išskirtinėmis?
  • Akustinėse darbo kabinose yra įrengti paslėpti ratukai, kurie leidžia modulius perstumti į kitą vietą.
  • Jose įrengta unikali sujungimo sistema, kurie leidžia greitai ir patogiai modulius sujungti tarpusavyje.
  • Modulinė konstrukcija yra universali ir lengvai išrenkama bei surenkama, tai aktualu transportavimo metu.
  • Kiekvienos kabinos interjeras gali būti įrengtas naudojant funkcionalius ir ergonomiškus biuro baldus.
Akustinė kabina Silen

2. Puiki garso izoliacija

Akustinės kabinos optimaliai izoliuoja aplinkos triukšmą atviro tipo biuruose. Visi tylos kabinetai idealiai tinka privatiems susitikimams ir pokalbiams telefonu - išorėje niekas negirdės, kas kalbama kabinos viduje. Konstrukcijoje panaudotos unikalios garso izoliacinės medžiagos bei aukščiausios klasės sprendimai. Mūsų siūlomos akustinės kabinos - tylios Jūsų darbo kolegės, kurios padės atskleisti tikrąjį Jūsų potencialą.

3. Rinkoje pirmaujanti oro cirkuliacijos sistema

Pilnai automatinė oro cirkuliacijos sistema užtikrina optimalią oro apykaitą. Kitais žodžiais tariant - akustinės kabinos viduje sukuriama komfortiška atmosfera net ilgų pokalbių ar susitikimų metu. Ventiliacijos sistema yra pilnai intergruota kabinos sienose bei lubose, sistemos oro srauto apykaita 85 l/s.

Kaip tai veikia?

Kam nors įėjus į akustinę kabiną suveikia judesio daviklis, kuris aktyvuoja ventiliacijos sistemą. Žmogui išėjus iš kabinos, sistema automatiškai išsijungia, kai kabina būna pilnai išvėdinta.

Ventiliacijos sistema sudaryta iš testuotų bei certifikuotų, triukšmą slopinančių detalių ir medžiagų. Oro cirkuliacijos sistemoje nėra ventiliatorių.
LED apšvietimas ir ventiliacijos anga

4. LED apšvietimas

Regėjimą sauganti apšvietimo sistema paremta ekonomine LED technologija. Išmani automatizacija bei judesio detektoriai užtikrina sistemos naudojimo patogumą ir maksimalų energijos taupymą.

Energetiškai efektyvios LED juostos sukuria aukščiausius standartus atitinkantį natūralaus apšvietimo sprendimą. Judesio detektoriai automatiškai kontroliuoja apšvietimo sistemą ir optimaliai panaudoja elektros energiją.

5. Išmanus elektros instaliacijos sprendimas

Visos akustinės kabinos parduodamos su pilna elektros instaliacija - įrengti maitinimo lizdai su USB jungtimis. Visi lizdai integruoti į kabinos konstrukciją gamybos metu. Matinimas taip pat galimas iš tylos kabineto grindų bei lubų.
Apšvietimo ir ventiliacijos valdymo pultas
Maitinimo lizdai grindyse

6. Antibakterinės medžiagos

  1. Antibakterinė apdaila. Kabinos eksterjero sienos yra padengtos antibakteriniu laminatu.

  2. Antibakteriniai paviršiai. Visi kabinos interjero paviršiai padengti antibakteriniu laminatu.

  3. Antibakterinis durų rankenų padengimas.

  4. Saugūs baldai. Galima užsisakyti baldus su antibakteriniais medžiaginiais apmušalais.

7. Patrauklus dizainas

Siūlome įsigyti trijų išmatavimų akustines darbo kabinas. Jų dizainas savyje apjungia estetiką ir maksimalų funkcionalumą, tai kuria optimalią stiliaus ir panaudojimo sinergiją. Gamyboje naudojamos tik testuotos ir sertifikuotos aukštos kokybės medžiagos, kurios užtikrina produkto ilgaamžiškumą bei jo naudojimo patogumą.

Kurdami savo akustinę kabiną, galite rinktis iš trijų standartinių spalvų - baltos, šviesiai pilkos bei juodos arba atrasti tik Jums tinkantį - vieną iš 29 atspalvių.
silan akustinė kabina
Akustinė kabina Silen
Akustinė kabina silan melna
Akustinė kabina Silen silen balta

Sužinokite daugiau!

Norite sužinoti daugiau apie mūsų siūlomas akustines darbo kabinas - klausikite mūsų! Džiaugsimės galėdami Jums padėti, atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti reikiamą konsultaciją. Megaukitės tyla ir ramybe dirbdami akustinėje kabinoje.

Susisiekite su mumis

Gaukite karščiausias naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę

Kartą per savaitę, mes atsiųsime Jums naujienlaiškį, kuriame bus aktualūs straipsniai, interjero sprendimų, naujų produktų ir vykstančių akcijų pristatymai.
Prenumeruoti čia!
Paspausdamas Siųsti, aš patvirtinu,
kad susipažinau su įmonės privatumo politika.