• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuras didelėje erdvėje – kaip įrengti darbo vietas dideliame biure?

Biuras didelėje erdvėje – kaip įrengti darbo vietas dideliame biure
Straipsnis

Pastaruoju metu tapo populiarūs didelių, atvirų erdvių biurai. Tai geras būdas išnaudoti erdvę ir leisti darbuotojams bendrauti tarpusavyje. Tačiau atvirų erdvių biuruose susiduriama su iššūkiais – triukšmo lygiu ir bloga darbuotojų koncentracija. Kaip geriausiai įrengti didelės erdvės biurą?

Darbuotojo erdvė – rašomasis stalas

Dideliuose, atviruose biuruose kiekvieno darbuotojo darbo vietą žymi rašomasis stalas. Galima sakyti, kad atvirų erdvių biuruose rašomasis stalas yra darbuotojo „biuras“.

Ant grindų pastatomos pertvaros:

Pertvaros naudojamos tiek erdvei padalyti, tiek sumažinti garsą patalpoje. Žr. mūsų siūlomas pertvaras čia.Pertvaros tarp stalų:

Pertvaromis taip pat galima atskirti vienas šalia kito stovinčius rašomuosius stalus. Tokiu būdu sukuriama biuro aplinka, kurioje darbuotojai vienas kitą mano, bet garsas yra prislopinamas ir sukuriamas atskiro biuro jausmas. Šis sprendimas puikiai tinka tada, kai svarbu, kad darbuotojai bendrautų tarpusavyje. Žr. mūsų siūlomas pertvaras čia.

Erdvę dalijančios spintos

Kai įrenginėjate biurus didelėje erdvėje, gera mintis yra panaudoti spintas ir lentynas erdvei atskirti. Žr. mūsų spintas ir lentynas čia.

Spintelės su stalčiais:

Įsigydami spintas su stalčiais kiekvienam darbuotojui lengvai suteiksite asmeninės vietos stalčiuose. Kadangi stalčiai yra ant ratukų, darbuotojai lengvai ir greitai gali pakeisti savo vietą biure – tereikia perkelti spintą su stalčiais prie naujo rašomojo stalo. Žr. mūsų spintas su stalčiais čia.

Susirinkimams skirtos nišos:

Naudojant pertvaras galima sukurti tam tikrą susirinkimų vietą atviros erdvės biure. Puiki mintis yra įsigyti konferencijų salės baldų, kuriuos sudaro stalas ir kėdės. Žr. mūsų siūlomus konferencijų salės baldus čia.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: