Pastatomos biuro pertvaros

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Pastatomos biuro pertvaros – efektyviam biuro erdvių pertvarkymui

Šiuolaikinėje dinamiškoje biurų aplinkoje labai svarbu sukurti lengvai pritaikomas ir privačias darbo vietas. AJ Produktai pastatomos biuro pertvaros yra universalus sprendimas, leidžiantis pritaikyti atviras erdves į funkcines zonas, skatinančias darbuotojų susikaupimą ir produktyvumą.

Lengvos konstrukcijos pertvaros ir jų privalumai

Laisvai pastatomos pertvaros turi daugybę privalumų.

Lankstumas: lengvai pertvarkykite biuro išdėstymą, kai keičiasi Jūsų poreikiai.

Akustinių savybių gerinimas: pagerinkite savo darbo vietos akustinę aplinką ir sumažinkite trukdžius. Slopinti triukšmą darbe padeda ir AJ Produktai akustinės plokštės.

Privatumas: sukurkite privačias zonas, skirtas sutelktam darbui ar konfidencialiems susitikimams.

Patalpų pertvaros – individualius poreikius atitinkančioms darbo vietoms sukurti

Medinės pastatomos biuro pertvaros. Šios medinės pertvaros su triukšmą slopinančiomis savybėmis idealiai tinka darbo vietoms atskirti be nuolatinių pertvarkymų.

Medžiaginės pertvaros sienelės. Šios pastatomos pertvaros, gaminamos iš įvairių garsą slopinančių medžiagų, suteikia lankstumo kuriant biuro dizainą ir kartu pagerina akustines savybes.

Lengvos konstrukcijos pertvaros. Lengvai perkeliamos ir pertvarkomos, šios pertvaros palaiko dinamišką biuro aplinką bei prisitaiko prie besikeičiančių poreikių.

Mobilios skelbimų lentos. Puikus pasirinkimas, kai reikia ne tik slopinti triukšmą patalpoje, bet ir pozicionuoti informaciją bei reklaminę medžiagą mugių ir kitų renginių metu.

Biuro pertvaros: kaip pasirinkti tinkamiausias?

Renkantis pertvarą, reikia atsižvelgti į biuro išplanavimą, norimą privatumo lygį ir akustinius poreikius. Nesvarbu, ar Jums reikia pastatomos biuro pertvaros pusiau privačiai darbo erdvei, ar lengvos konstrukcijos pertvaros lanksčiam erdvės valdymui, mūsų kolekcijoje atrasite tai, ko iš tiesų reikia.

AJ Produktai biuro pertvaros – funkcionaliai, praktiškai ir stilingai darbo vietai sukurti

AJ Produktai pastatomos biuro pertvaros yra ne tik funkcionalios – jos taip pat suteikia elegancijos ir pritaikomumo šiuolaikinėms darbo vietoms. Apžvelkite mūsų internetinės parduotuvės www.ajproduktai.lt biuro baldų asortimentą ir atraskite tobulą sprendimą, atitinkantį Jūsų biuro funkcinius ir estetinius reikalavimus, bei paverskite atvirą erdvę produktyvia ir ramia darbo aplinka.