• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Darbe būkite savimi

Darbe būkite savimi
Straipsnis

Itin plataus mūsų siūlomų prekių asortimento dėka, mes galime Jums (ir bet kam kitam) pasiūlyti pilnai įrengtą darbo vietą. Darbo erdvę, kuri bus idealiai pritaikyta atliekamam darbui, fiziniams darbuotojų poreikiams bei reikalavimams. Pasinaudojus mūsų siūloma galimybe – sukursite ne tik kūnui pritaikytą, bet ir širdžiai mielą darbo aplinką. Aplinką – kurioje atsiskleis geroji Jūsų asmenybės pusė.

 

 

Darbo erdvę gerinantys produktai

 

AJ Produktai koncetruojasi kurdami patogesnes darbo aplinkas. Tai mūsų vizija. Visgi, tai ir labai svarbi misija dėl to, kad dauguma žmonių darbe praleidžia labai daug laiko. Darbas šiais laikais – antrieji namai. Būtent dėl šios priežasties, mes siūlome baldus, kurie yra skirti visoms darbo erdvėms – nuo biuro iki valgomojo, nuo dirbtuvių iki sandėlių. Be to, mes prisitaikome prie bet kokių verslo organizacijų poreikių – nuo mažų start-up įmonių iki pasaulinių verslo struktūrų.

 

 

Darbo erdves tobuliname jau daugiau, nei 40 metų, todėl tikrai žinome, kaip pagerinti darbuotojų savijautą ir atliekamo darbo efektyvumą. Siūlome individualiems poreikiams pritaikytus baldus bei kasdienius darbus palengvinanančias interjero detales ir priedus. Mūsų gamyklos mums leidžia sukurti indiviudalias – kliento pageidavimus atitinkančias kolekcijas. Viso mes galime pasiūlyti daugiau nei 20 000 biurams, mokykloms, sandėliams, pramonei, kavinėms skirtų išmanių produktų bei sprendimų.

 

Turint omenyje, kad svarbiausia - darbuotojas

 

Taigi, kas įtakoja “geros” darbo aplinkos virsmą “geresne”? Mūsų manymu, svarbiausias dalykas yra produktų, kurie yra tinkamiausi Jūsų kolegoms pasirinkimas. Pavyzdžiui, darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos keisti leidžiantys reguliuojamo aukščio stalai. Tai gali būti sėdinčiojo kūnui pritaikomos ir sėdinčiojo kūną lavinančios biuro kėdės. Ir išmanūs daiktų saugojimo sprendimai, kurie ne tik didina erdvės efektyvumą, bet ir jos patogumą.

 

 

Tai gali būti universalios pakavimo darbo vietos, stabilūs darbastaliai, sandėliuose ir pramonėje darbus palendvinančios - didinamos stelažų sistemos, kėlimo įranga bei universalūs ir labai didelį kiekį darbų optimizuojantys vežimėliai. Trumpiau tariant, mes siūlome produktus, kurie didina darbuotojų gerbūvį, užtikrina jų saugumą ir leidžia jiems pasiekti maksimalius rezultatus. Tikimės, kad Jūs pasinaudosite mūsų siūlomomis galimybėmis ir pasieksite puikų rezultatų tiesiog būdami savimi darbe!


  
“Darbe būkite savimi“ – patogių ir funkcionalių darbo erdvių atpažinimo kampanija. Pagrindinis dėmesys skiriamas gerai besijaučiantiems, savimi nebijantiems būti ir savimi pasitikintiems darbuotojams, kurie žino savo vertę bei vietą gyvenime.

 

 

Šis straipsnis yra iš kategorijos: