Pakavimo stalai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Pakavimo stalai

AJ Produktai asortimente yra didelis pakavimo stalų, surinkimo stalų ir darbastalių pasirinkimas. Pakavimo stalai leidžia sukurti optimalią, funkcionalią ir maksimaliai patogią darbo vietą pakavimo ir surinkimo darbams. Naršykite pakavimo darbastalių kategoriją – išsirinkite tokį darbastalio modelį, kuris idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Cargo – pilnai sukmplektuotas pakavimo stalas

Cargo – AJ Produktai kūrinys. Darbastalis buvo kurtas bendradarbiaujant su pernkiais Švedijos Department of Material Sciences at Chalmers University of Technology in Gothenburg universiteto, pramonės departamento studentais. Kūrybos procese, ypatingas dėmesys buvo skiriamas šiuolaikinės elektroninės komercijos poreikiams. Buvo akivaizdu, kad rinkoje yra susidaręs maksimaliai universalių ir funkcionalių, pilnai sukomplektuotų pakavimo stalų poreikis. Cargo darbastalių modeliai yra lengvai pritaikomi skirtingiems poreikiams ir atliekamam darbui. Unikaliausias pakavimo stalo priedas – ištraukiamas pakavimo modulis su paviršiuje integruotais ratukais. Ratukai leidžia lengvai apsukti pakuojamą objektą – taip taupomas laikas ir sukuriama maksimaliai ergonomiška darbo pozicija. Pakavimo stalai Cargo gali būti tobulinami naudojant įvairiausius priedus. Priedai bei aksesuarai leidžia stalą idealiai pritaikyti individualiems darbo aplinkos reikalavimams.

Pakavimo darbastalis

Naudodami priedus ir aksesuarus, standartinį darbastalį paverskite optimalia pakavimo stotele. Išmanūs priedai palengvins kasdienius darbus, sutaupys daug brangaus laiko ir apsaugos darbuotojų kūnus nuo galimų traumų. Skirtingo funckionalumo daiktų saugojimo priedai padidina atliekamo darbo efektyvumą. Štai keli darbo produktyvumą didinantys aksesuarai: patogiam įrankių saugojimui skirtos įrankių sienelės, patogios ir tvirtos viršutinės bei apatinės lentynos, pakavimo darbus ypatingai palengvinantys pakavimo medžiagų dozatoriai. Pakavimo stalo priedai gaminami iš laminato bei plieno. Laminatas – pažeidimams, drėgmei ir įbrėžimams atspari, lengvai valoma medžiaga. Žinoma, pakavimo stalai gali būti naudojami ir kaip standartiniai darbastaliai – priedai ir aksesuarai visiškai netrukdo atlikti ne pakavimo užduotis. Atidžiai rinkitės pakavimo stalą ir išsirinkite tokį, kuris Jums leis maksimaliai optimizuoti darbo užduotis. Be pakavimo darbastalių, siūlome įsigyti ir kitą pakavimo įrangą. Naršykite pakavimo juostos, pakavimo medžiagų, surišimo priemonių ir svarstyklių kategorijas – sukurkite tobulą darbo vietą.