• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kokios lentynos atitiktų jūsų poreikius?

Kokios lentynos atitiktų jūsų poreikius?
Straipsnis

Siekiant tinkamai laikyti daiktus darbo vietoje ar sandėlyje, reikia įvertinti begalę dalykų. Kokia turėtų būti lentynų talpa? Kokioje aplinkoje lentynos bus laikomos? Ar ateityje jums reikės didesnio sandėliavimo ploto lentynose? Mes parinkome kelis klausimus, kuriuos, prieš investuodami į naują daiktų laikymo sprendimą, galėtumėte užduoti patys sau!

 

Kai kuriose darbo vietose lubos yra aukštos, tačiau grindų plotas – nedidelis, o kitose stinga aukščio, tačiau galima panaudoti didesnį grindų plotą. Galbūt jums nusišypsojo laimė ir galite pasidžiaugti abiem dalykais? Tokiu atveju, yra daug skirtingų būdų tinkamai laikyti daiktus. Tačiau, net jei biuro patalpos ankštos, yra įvairių gudrybių ir sprendimų, kurie, kruopščiai planuojant, padės jums maksimaliai išnaudoti sandėliavimo galimybes jūsų įmonėje.

Kokie yra patalpoje esančios erdvės privalumai ir trūkumai?

 

Uždaroje erdvėje esantį grindų plotą galite išsaugoti laikymo vietas įrengdami viršuje, itin aukštose lentynose. Galbūt jūsų lubos nėra aukštos, tačiau turite pakankamai grindų ploto? Pasirinkite itin gilias lentynas, kuriose telpa daugiau daiktų, arba pastatykite dvi lentynas suglaustomis nugarėlėmis. Įsitikinkite, kad atidžiai išmatavote aukštį, plotį bei gylį ir atsižvelgėte į visus patalpoje esančius skirtumus, kurie gali turėti įtakos lentynų vietai.

Kokį svorį lentynos turi išlaikyti?

 

Vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra projektinis svoris, kurį kiekviena lentyna gali išlaikyti. Paprastai tiek lentynos, tiek jų sijos yra suprojektuotos išlaikyti tolygiai paskirstytą svorį – tai reiškia, kad lentynos išlaiko nurodytą svorį tik tuomet, jei jis yra tolygiai paskirstytas po visą lentyną.

Jei vieną daiktą, kurio svoris atitinka didžiausią nurodytąjį svorį, padėsite lentynos viduryje, garantijos, kad lentyna galės išlaikyti šį svorį, nėra. Siekiant užtikrinti, kad lentynos išlaikys svorį tinkamai, patartina pasirinkti tokias lentynas, kurios gali išlaikyti šiek tiek didesnį svorį, nei jums reikia.

Pritvirtinta ar nepritvirtinta lentyna?

 

Ar norite, kad būtų galima prieiti prie lentynose laikomų daiktų iš abiejų pusių? Jei taip, pasirinkite lentynas, kurias galima statyti kambario viduryje. Kai kurių lentynų nugarėlėse yra kryžminis sutvirtinimas, suteikiantis lentynai stabilumo, tačiau kliudantis prie jos prieiti iš vienos pusės. Todėl šio tipo lentynas geriau statyti palei sieną. Jei vis tik norite pastatyti tokią lentyną neglausdami jos prie sienos – suglauskite nugarėlėmis dvi tokias pačias lentynas. Padėklų ir sunkios lentynos paprastai gali būti prieinamos iš abiejų pusių.

Kokioje aplinkoje lentyna bus laikoma?

 

Aplinka, kurioje bus laikomos lentynos, gali turėti įtakos renkantis lentynų apdailos medžiagas. Jei lentynų sistema skirta sausoms vidaus patalpoms, tiks paprasta miltelinė danga. Galvanizuotos lentynos yra atsparios rūdijimui ir tinkamos laikyti drėgnose vietose, o nerūdijančio plieno lentynas galima plauti ir jos puikiai tinka naudoti sterilioje aplinkoje bei yra skirtos maisto laikymui. Chromuotos lentynos yra sąlyginai nebrangios, be to, šia apdailos medžiaga padengtos lengvesniems daiktams laikyti skirtos lentynos gražiai atrodo ir gali būti naudojamos kaip vitrinos. 

Ar ateityje jums reikės daugiau lentynų?

 

Daugelis lentynų sistemų yra suprojektuotos taip, kad, išaugus sandėliavimo poreikiui, jas būtų lengva išplėsti. Galima įsigyti pagrindines ir papildomas šio tipo sistemų dalis. Viena sukomplektuota daiktų laikymo sistema susideda iš vienos bazinės dalies ir tokio papildomų dalių kiekio, kokio reikia siekiant sukurti pageidaujamo ilgio lentynas. Dėl pagrindinės ir papildomų dalių, jūsų sandėliavimo vieta gali augti kartu su jūsų poreikiais.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: