Metalinės lentynos, sandėliavimo stelažai - kaip pasirinkti?

Metalinės lentynos, sandėliavimo stelažai - kaip pasirinkti?

Mūsų siūlomų prekių asortimente yra itin didelis sandėliavimo stelažų ir metalinių lentynų pasirinkimas. Visgi, kuris jų modelis atitinka Jūsų poreikius ir reikalavimus. Naudojant mūsų siūlomas universalias metalinių lentynų ir stelažų sistemas – patenkinsite daugumą sandėliavimų poreikių, visiškai nesvarbu, ar sandėliuosite smulkius ir lengvus daiktus, ar didelius ir sunkius mechanizmus. Paprastos metalinės lentynos, sandėliavimo lentynos, padidintos apkrovos sandėlio stelažai, paletiniai stelažai – pas mus tikrai rasite tai, ko ieškote.
Vyras prie sandėliavimo lentynų

Kokį svorį turi atlaikyti metalinė lentyna?

Mažas svoris
Renkantis stelažus ar sandėliavimo lentynas, visų pirma būtina atsižvelgti į tai, kas konstrukcijoje bus sandėliuojama. Tai yra itin svarbu, nes per didelis svoris gali pažeisti ir pačią konstrukciją, ir jos stabilumą. Stelažų, kuriuose bus saugomos knygos, segtuvai, archyvavimo dėžės ir panašūs daiktai, maksimali vienos lentynos apkrova gali būti iki 150 kg. Jei Jums tokia maksimali apkrova yra tinkama, Jums reikėtų rinktis stelažų sistemas FIRST.

Vidutinis svoris
Jei stelažo sistemoje bus sandėliuojami sunkesni daiktai, vertėtų rinktis lentynas, kurių maksimali vienos lentynos apkrova siekia 150-190 kg. POWER ir TRANSFORM stelažų sistemos yra pritaikytos sandėliams, tačiau puikiai tinka naudojimui ir biuruose.

Didelis svoris
Tai specialios paskirties darbo aplinkoms, tokioms, kaip sandėliai, dirbtuvės, gamyklos skirti sandėliavimo stelažai ir paletiniai stelažai, kurių maksimali kiekvienos lentynos apkrova siekia 700 kg. ir daugiau. Tokio tipo metalines lentynas rekomenduojama tvirtinti prie grindinio bei papildomai naudoti rėmus nuo pažeidimų apsaugančius priedus. Rekomenduojame TOUGH ir COMBO modelius.
Darbuotojas neša dėžes sandėlyje

Kurioje vietoje pozicionuoti sandėlio stelažus ir metalines lentynas?

Lentyną pozicionuoti patalpos viduryje ar prie sienos?
Šiuo atveju būtina atsakyti tik į vieną, bet pagrindinį klausimą - ar bus būtinybė prie stelažo prieiti iš abiejų pusių? Jei atsakymas - taip, tada vertėtų stelažą pozicionuoti toliau nuo sienų ir rinktis stabilios konstrukcijos modelius be kryžminų - galinių tvritinimų. Jei atsakymas ne - stelažą galima statyti prie sienos ir rinktis konstrukciją su kryžminiais tvirtinimais arba uždara nugarine dalimi.

Kokių išmatavimų stelažus ir lentynas rinktis?
Rinkdamiesi sandėliavimo lentynas, kruopščiai išanalizuokite patalpas, kuriose jos bus pozicionuojamos. Patalpų erdvę išnaudokite ne tik maksimaliai, bet ir optimaliai. Didžioji dauguma lentynų sistemų yra siūlomos kelių skirtingų modelių, todėl, pasirinkus reikiamą konstrukcijos aukštį, plotį ir gylį - galima sukurti maksimaliai talpų ir optimaliai erdvę išnaudojantį daiktų saugojimo sprendimą. Patarimas: maksimaliai išnaudokite patalpos aukštį, net jei viršutinėse lentynose sudėtiems daiktams pasiekti bus reikalinga pakyla ar kopetėlės.

Ką daryti, jei saugojimo lentyną reikia dažnai perkelti į kitą vietą?
Jeigu Jums reikalingos universalios sandėliavimo lentynų bei stelažų sistemos, rinkitės tokias, kurių surinkimui pakanka lentynas perkabinti ant galinio rėmo. Tokiu būdu, keičiant stelažo pozicionavimo vietą, Jums nereikės išrinkti visos konstrukcijos, pakaks tiesiog atkabinti lentynas ir užkabinti jas atgal - reikiamame aukštyje.

Lengvai pritaikomos stelažų sistemos - saugesnei darbo aplinkai

Universalios stelažų ir metalinių lentynų sistemos leidžia sukurti daiktų ir prekių saugojimo sprendimus daugumoje aplinkų. Sandėliuojamų prekių ir daiktų svoriui pritaikyti sandėliavimo stelažai darbo aplinką padaro ne tik patogesne, bet ir saugesne. Kuomet daiktai saugomi tvarkingai ir optimaliai, ženkliai palengvėja jų sandėliavimas bei surinkimas, kas, savo ruožtu, didina sandėliavimo procesų efektyvumą ir saugumą.

Pasirinkite Jūsų individualiems poreikiams tinkančias metalinių lentynų sistemas - maksimaliai padidinkite sandėliavimo talpą, o planuodami ir įrenginėdami sandėlio aplinką - nepamirškite ergonomikos.


Reikia sandėlio optimizavimo ekspertų patarimo?
Darbuotojas prie sandėlio stelažo su plastikinėmis saugojimo dėžėmis

Ką, kur, kaip ir kame sandėliuoti?

Smulkios detalės
Esant poreikiui sandėliuoti smulkius daiktus ir detales, tą geriausia daryti naudojant plastikines saugojimo dėžes ir dėžutes su atvirais konstrukcijos priekiais. Tokių dėžučių turinys yra puikiai matomas ir patogiai išimamas bei įdedamas. Galima rinktis skritingų dydžių plastikines saugojimo dėžutes.

Uždaras saugojimo prendimas
Metalinės lentynos su galinėmis plokštėmis sukuria dalinai uždarą daiktų saugojimo sprendimą bei atskiria stelažo sistemos sekcijas vieną nuo kitos. Siekiant sukurtį optimalų sprendimą, galima naudoti stalčių modulius ir rakinamas dureles.

Specialios paskirties stelažai
Tam tikriems daiktams ir prekėms saugoti yra reikalingi unikalios konstrukcijos stelažai, tokie, kaip paletiniai stelažai, padangų stelažai ir stelažai cheminėms medžiagoms.


Sukurkite išmanų sandėliavimo sprendimą - patarimai
Dvipusė metalinė lentyna su plastikinėmis daiktų saugojimo dėžėmis

PATARIMAS! Universali ir lengvai pritaikoma lentynų sistema

Combo - lengvai pritaikoma stelažų sistema, kuri leidžia vartotojui pačiam susikurti jam reikalingą bei tinkantį daiktų saugojimo sprendimą. Šios serijos lentynos gali atlikti ir darbastalių funkcijas dirbtuvėse, garažuose ir kitose darbo aplinkose.

 •   Lentynos ir darbastaliai dirbtuvėms bei pramonei
 •   Surenkama be varžtų ir veržlių
 •   Didelis išmanių ir praktiškų priedų kiekis
 •   Maksimali lentynos apkrova - 700 kg.

Apžiūrėti produktą
Vyras sandėlyje prie sandėliavimo lentynos
Sandėliavimo lentyna MIX
224.-€
Metalinė sandėlio lentyna su saugojimo dėžėmis
Sandėliavimo stelažas TOUGH
489.-€

Reikia kitokių metalinių lentynų ar stelažų?

Plačiame stelažų asortimente taip pat yra didelis biurams, archyvams ir kitoms darbo erdvėms tinkančių metalinių lentynų pasirinkimas.

Galima įsigyti skirtingos komplektacijos ir dizaino archyvavimo lentynas ir stelažus. Jei Jums reikalingas stelažas, kuriame galima būtų laikyti nedidelio svorio segtuvus ir dokumentų dėžes – Jums puikiai tiks nedidelės apkrovos sandėliavimo lentynų modeliai. Archyvavimo lentynos tinka daugumoje darbo aplinkų, svarbiausia yra žinoti, kokia maksimali konstrukcijos / lentynų apkrova yra reikalinga.

Mažesnės apkrovos ir nedidelio konstrukcijos svorio biuro stelažai gali būti tvirtinami prie sienos arba grindų, o tvirtesnės konstrukcijos metalinės lentynos ir stelažai gali būti pozicionuojami patalpos viduryje. Kai kurie sandėliavimo lentynų modeliai surenkami be varžtų bei veržlių.

Ant sienos montuojamos lentynų sistemos idealiai tinka nedidelio svorio daiktų ir segtuvų laikymui. Laikantys vertikalūs profiliai yra tvirtinami prie sienos, o lentynų sukabinimo skersiniai tvirtinami ant vertikalių profilių – naudotojui patogiame aukštyje. Lentynos sukabinamos bet kokiu atstumu viena nuo kitos – ten, kur reikia Jums. Tai praktiškas ir vietą taupantis daiktų laikymo sprendimas, kuris ypatingai naudingas sandėliavimo patalpose.

Parduotuvių lentynos yra skirtos prekių ir kitų daiktų eksponavimui bei saugojimui. Visgi, šios metalinės lentynos puikiai tinka naudojimui ir kitose aplinkose, tokiose, kaip sandėliai, dirbtuvės ar garažai.

Maisto laikymo stelažai ir lentynos yra maisto saugojimui ir laikymui pritaikytos konstrukcijos. Šios skirtingo dizaino lentynos yra pritaikytos naudojimui vėsinamose ir šaldymo patalpose. Lentynos dažniausiai yra tinkamos ir pritaikytos maisto produktų saugojimi specialios paskirties darbo erdvėse, kuriose būtina laikytis higienos reikalavimų. Šias lentynas lengva valyti, o jų dizainas neleidžia ant paviršiaus kauptis dulkėms bei nešvarumams.

Reikia patarimo, kokią geležinių lentynų ar stelažų seriją pasirinkti? Štai populiariausių modelių sąrašas 2023!

TOUGH - itin tvirta ir pati populiariausia stelažų serija, ji pasižymi maksimalia 1000 kg. apkrova vienai lentynai.

 • Rėmai ir atraminės sijos pagamintos iš milteliniu būdu dažyto lakštinio metalo
 • Sunkiems ir dideliems daiktams - specialios paskirties darbo aplinkose
 • Reguliuojamos lentynos, kurias paprasta ir patogu užkabinti ir nukabinti

MIX – universaliausios metalinės lentynos.

 • Didelis priedų ir aksesuarų pasirinkimas
 • Reguliuojamos lentynos, kurias paprasta ir patogu užkabinti ir nukabinti
 • Galima rinktis atvirą, pusiau uždarą arba uždarą daiktų saugojimo sprendimus

FIRST – labai lengvai surenkamų metalinių lentynų serija. Ji tinka nedidelio ir vidutinio svorio daiktų saugojimui sandėliuose.

 • Reguliuojamos lentynos, kurias paprasta ir patogu užkabinti ir nukabinti
 • Konstrukcija surenkama be varžtų ir veržlių
 • Komplektuojama su grindų dangą apsaugančiomis plastikinėmis kojelėmis

Apie metalines lentynas ir stelažus klauskite mūsų!

Galbūt Jums reikalinga pagalba renkantis Jūsų poreikius atitinkančią stelažo sistemą? Susisiekite su mumis, džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!

 

Išsirinkite Jūsų poreikius atitinkančias metalines lentynas ir sandėlio stelažus

Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.)

Visų pirma reikia žinoti, kas lentynose bus saugoma – kokio dydžio bei svorio daiktai, jų kiekiai. Metalinės lentynos ar sandėliavimo stelažo dydis ir maksimali konstrukcijos bei vienos lentynos apkrova turi būti tinkami sandėliuojamiems daiktais.
Visi mūsų siūlomi stelažai yra gaminami iš metalo, tačiau yra galimybė rinktis medžiagas iš kurių pagamintos pačios lentynos. Kurį tiksliai metalinių lentynų modelį pasirinkti Jums priklauso nuo to, ką tiksliai planuojate jose laikyti. Jei yra tikimybė, kad ant lentynų pateks skysčiai – verta rinktis metalines lentynas.
Taip. Mūsų siūloma stelažų sistema TRANSFORM su plastikinėmis lentynomis yra pritaikyta šaldymo patalpoms iki -30°C.
Sandėliavimo lentynų ir stelažų tvirtinimas prie grindinio yra paprastas ir patikimas būdas padidinti darbo aplinkos saugumą bei lentynų sistemos stabilumą. Keli mūsų siūlomų stelažų modeliai yra pristatomi paruošti tvirtinimui prie grindinio.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.