• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Koks biuro stalas atitinka jūsų poreikius?

Koks biuro stalas atitinka jūsų poreikius?
Straipsnis

Tiesių linijų, kampiniai, „Y“ formos ir reguliuojamo aukščio stalai – šiandien rinkoje siūloma daug įvairių rūšių biuro stalų, tačiau kaip išsirinkti stalą, kuris ne tik tiktų jūsų biure, bet ir atitiktų jūsų darbo poreikius? Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingų rūšių stalų privalumus ir padėsime jums išsirinkti stalą, atitinkantį jūsų poreikius.

Tiesūs stalai

 

Tiesūs klasikiniai stalai užima mažai vietos, todėl jie dažnai naudojami biuruose arba kitose mažose patalpose. Tokius stalus galima be vargo sustatyti vieną šalia kito, išdėstant juos skirtingomis kombinacijomis ir atskiriant pertvaromis.

Išlenktos formos stalai

 

Ar darbo metu jums reikia sėdėti prisitraukus prie savo stalo? Sėdėdami prie išlenktos formos stalo lengvai pasieksite visus ant jo esančius daiktus, iš arčiau matysite kompiuterio ekraną, o jūsų sėdėsena bus taisyklinga, nes nereikės įsitempti.

Kampiniai stalai

 

Kampiniai stalai tinkami patalpoms, kurias sunku apstatyti baldais, arba mažose erdvėse. Tokie stalai ypač tinka darbo vietose, kurių patalpos skirtos kitoms reikmėms, nes jie užima mažiau kvadratinių metrų nei stalai, pastatyti patalpos viduryje. Kampiniai stalai suteikia papildomos vietos, o priestalis gali būti naudojamas lankytojams priimti, jeigu rengti susitikimus arba priimti lankytojus dažnai tenka prie stalo.

Stalai su uždanga kojoms

 

Stalus su uždanga kojoms lengviau pritaikyti prie biuro interjero ir jie ypač tinka atvirose vietose. Šiuose staluose laikomi daiktai ne tokie pastebimi, nes uždanga paslepia po stalu esančias spinteles, kurių iš kitos pusės nesimato.

Reguliuojamo aukščio stalai

 

Jei jums patinka įvairovė ir lankstumas bei darbo metu jums dažnai tenka judėti, reguliuojamo aukščio stalai yra kaip tik jums. Stalo aukštį reguliuoti galima labai paprastai, todėl galite dirbti ne tik sėdėdami, bet ir stovėdami. Reguliuojamo aukščio stalų stalviršių būna įvairių formų ir dydžių, o aukščio reguliavimo mechanizmas būna tiek mechaninis, tiek elektrinis.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: