• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Mes kuriame darbo vietas nugalėtojams

Mes kuriame darbo vietas nugalėtojams
Straipsnis

AJ Produktai sėkmingai tobulina darbo erdves jau ilgiau nei 40 metų. Didžiulė patirtis leidžia mums sukurti darbuotojų gerbūvį gerinančius ir darbo efektyvumą didinančius sprendimus. Mes siūlome daugiau nei 15 000 biurams, sandėliams, pramonei, kavinėms, mokykloms ir vaikų darželiams skirtų produktų bei sprendimų.

 

Kasdieną patogesne paverčiantys produktai

 

Taigi, kas yra darbo vietos nugalėtojams? Mūsų manymu, tai darbo aplinka, kuri yra sukurta atsižvelgiant į darbuotojus, jų atliekamą darbą bei poreikius – nepriklausomai nuo to, kokia yra kompanijos veiklos rūšis.

 

Tai gali būti reguliuojamo aukščio stalai, kurie leidžia sėdimą darbo padėtį keisti stovima. Tai gali būti biuro kėdės, kurios yra lengvai pritaikomos sėdinčiojo kūnui arba aktyvaus darbo kėdės, kurios stiprina sėdinčiojo nugaros ir juosmens raumenis. Be to, tai gali būti funkcionalūs pakavimo ir kiti darbastaliai, darbus sandėliuose ir pramonėje optimizuojančios stelažų sistemos, kėlimo įranga ar transportavimo procesus palengvinantys transportavimo priedai. Trumpiau tariant, tai produktai, kurie gerina darbuotojų kasdieną, didina darbų saugą ir leidžia darbuotojams būti maksimaliai prodūktyviais.

 

Būtent toks ir yra mūsų siūlomų prekių asortimentas.

 

Ilgametis ir sėkmingas bendradarbiavimas

 

Mūsų aistra, tai siekis sukurti sąlygas, kurios leidžia žmonėms atskleisti visą savo potencialą, būtent dėl šios priežasties mes remiame didžiausius sporto renginius bei sportininkus. Mes rėmėme legendinį imtynininką Aleksandrą Kareliną, o dabar remiame vieną perspektyviausių jaunųjų golfo žaidėjų pasaulyje, švedę Julia Engström, kuri buvo išrinkta geriausia Ladies European Tour naujoke ir iškovojo bronzos medalį Europos Komandiniame Čempionate. Nuoširdžiai džiaugiamės Julia sėkme ir linkime jai didžiausios sėkmės ateityje.

 

Ypatingai didžiuojamės Pasaulio Ledo Ritulio Čempionatų rėmimo istorija, kuri prasidėjo dar 1989 metais. Jeigu planuojate stebėti šių metų pirmenybes, kurios vyks Gegužės 10-26 dienomis, Slovakijoje, Jūs tikrai dažnai matysite geltonai raudoną AJ Produktai logotipą visų transliacijų metų – jis puoš rungtynių teisėjų aprangas. Taip yra todėl, nes mūsų manymu, teisėjai lygiai, kaip ir AJ Produktai priima sunkius, tačiau teisingus ir esminius sprendimus.

 

Telaimi stipriausia komanda!

 

Susiję produktai
Biuro kėdė Stirling aukštu atlošu, juodas audinys
Biuro kėdė Stirling aukštu atlošu, juodas audinys
Kodas: 121771
 • Reguliuojamas galvos atlošas
 • Reguliuojami porankiai
 • Sinchroninis mechanizmas
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, lenktas, 1600x800 mm, pilk
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, el.valdymas, lenktas, 1600x800 mm, pilk
Kodas: 152837
 • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
 • Ergonomiškas, bangos formos stalvišis
 • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Darbastalis Combo, įrankių sienelė, apšvietimas, ąžuolas, geltona spintelė
Darbastalis Combo, įrankių sienelė, apšvietimas, ąžuolas, geltona spintelė
Kodas: 281532
 • Pritaikytas sunkiems kroviniams
 • Su 3 įrankių sienelėms
 • Su apšvietimu

Šis straipsnis yra iš kategorijos: