Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį

Airshoppen – dukterinė Ving įmonė, kuri tiekia duty-free prekes užsakomuosiuose skrydžiuose, jau ilgiau, nei 30 metų. Įmonė, prieš persikeldama į naujas sandėliavimo patalpas Landskrona mieste, Švedijoje, paprašė AJ Produktų pagalbos. Jie pageidavo įrengti maksimaliai funkcionalią sandėlio erdvę, kuri leistų optimizuoti kasdienius darbo procesus. Naujasis sandėlis iš tiesų didelis – daugiau, nei 12 000 kv. m. ploto. AJ Produktai sukūrė sprendimą, kuris leidžia Airshoppen vienu metu sandėliuoti iki 4300 palečių ir per metus paruošti daugiau 1 milijoną prekių pakuočių.
Ši užduotis mums ypatingai tiko. Itin didelis prekių asortimentas ir ilgametė sandėlio erdvių įrengimo bei optimizavimo patirtis, mums leido greitai sukurti patrauklų ir kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Armin Seceragic, AJ Produktai sandėlio sprendimų projektų komandos narys

Tikslas - sandėlio optimizavimas

Airshoppen - Nordic Leisure Travel grupės įmonė, ji atsakinga už iš anksto užsakytų duty-free prekių supakavimą ir pristatymą į užsakomuosius avia reisus, visame pasaulyje. Įmonė sandėliuoja daugiau nei 1200 garsiausių pasaulio prekių ženklų kosmetikos, parfumerijos, juvelyrikos, saulės optikos ir alkoholinių gėrimų gaminius.

Kuomet įmonė priėmė sprendimą perkelti savo pagrindinį sandėlį į Landskrona miestą, jie susisiekė su AJ Produktai. Reikalavimai buvo šie: maksimaliai išnaudoti turimą sandėlio erdvę ir sukurti funkcionalią darbo aplinką, kuri leistų optimizuoti kasdienius darbo procesus.

Ilgas reikalavimų sąrašas

Rickard Larsson, AJ Produktai sandėlio sprendimų projektų komandos narys, apsiėmė sukurti užsakovo poreikius ir reikalavimus atitinkantį sprendimą. Be pagrindinių sandėlio talpos optimizavimo reikalavimų, užsakovas pageidavo ergonomiškos ir maksimaliai saugios darbo aplinkos bei efektyvaus prekių surinkimo proceso sprendimo.

“Ši užduotis mums ypatingai tiko”, - sako Rickard. “Itin didelis prekių asortimentas ir ilgametė sandėlio erdvių įrengimo bei optimizavimo patirtis, mums leido greitai sukurti patrauklų ir kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą.”

Airshoppen valdybai patvirtinus mūsų pasiūlymą, prasidėjo praktinė projekto vykdymo proceso dalis.

Įvykdėme visus reikalavimus

Armin Seceragic, AJ Produktai projektų inžinierius, buvo paskirtas atsakingu už techninius projekto skaičiavimus bei brėžinius. Atlikęs pirmines užduotis, Armin tapo viso projekto vadovu iki pat to momento, kada klientas persikraustė į naująjį sandėlį.

“Įvykdėme visus mums iškeltus reikalavimus – nuo patalpos išplanavimo ir produktų gamybos iki prekių pristatymo ir paletinių stelažų ir darbastalių sumontavimo”, teigia Armin. “Kiekvieną projekto proceso žingsnį aptardavome su užsakovu bei statybų rangovu."
Projektas buvo paskirstytas į keletą atskirų užskaymų, vienas jų buvo biuro baldų sprendimas. Tai buvo puikus ir labai įdomus projektas.

Tikrai buvo verta stengtis ir pagaliau pamatyti, kaip kievienas užsakytas produktas – ir didelis, ir mažas, pagaliau atsiranda jam skirtoje sandėlio vietoje, numatytu laiku.

Sukūrėme pilną sprendimą

Projektą vykdėme pilnai, mūsų jurisdikcijoje buvo viskas nuo dizaino vizualizacijų ir brėžinių iki projekto valdymo bei inspektavimo. Be to, mes patys pristatėme ir sumontavome šiuos produktus

Paletiniai stelažai Ultimate, individualus žymėjimas, 4300 paletinių vietų.
• Apie 1000 prekių surinkimo vietų ir į paletinių stelažų sistemą integruoti prekių konvejeriai.
• Visose prekių surinikimo vietose buvo įrengtos paletės su atidaroma ilgąją kraštine, kas leido sukurti maksimaliai ergonomiškas darbo vietas.
• Papildomi saugumo sprendimai apsauginės plokštės, padėklų atramos, statramsčių sutvirtinimai, atramos ir padėklus nuo iškritimo apsaugantys elementai.
• Papildomi sandėlio elementai pakavimo stalai, prekių surinkimo vežimėliai bei biuro baldai.

Į ateitį orientuotas rezultatas

Airshoppen į savo naująjį sandėlį persikėlė, kaip ir buvo suplanuota, antrame 2020-ųjų metų ketvirtyje. Šis sprendimas leido įmonei sutvirtinti savo pozicijas ilgalaikėje perspektyvoje. Dabar, įmonė turi efektyvų ir saugų sandėlį, kuriame per metus galima supakuoti iki 2 500 000 prekių bei paruošti iki 1 000 000 pakuočių. Ateitis tikrai atrodo šviesi.

Pallställ

Papidomą vietą daiktų saugojimui sukuriantys paletiniai stelažai

Ultimate – inovatyvi, itin aukštos kokybės paletinių stelažų sistema. Tai AJ Produktai kūrinys. Paletinių stelažų sistema turi kelis pranašumus 1.) Skersinių aukštis gali būti reguliuojamas 50 mm. intervalais. 2.) Lyginant su kitais paletiniais stelažais, Ultimate sistemos statramsčiai yra siauresni, todėl sistema užima mažiau vietos, tačiau nuo to nenukenčia sistemos talpa. Atsilaisvinusią vietą galima panaudoti papildomos paletėms sudėti arba krautuvų pravažiavimų zonoms praplėsti. Airshoppen pasirinko antrąjį variantą – krautuvų vairuotojai šiuo sprendimu tikrai patenkinti.


Norėtumėte sužinoti daugiau apie AJ produktai logistikos sprendimus? Susisiekite su mūsų įmonės sandėlių ekspertais čia.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.