• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip išlaikyti rašymo lentas švarias?

Rašymo lentos
Straipsnis

Kai pavasariški saulės spinduliai tvieskia pro langą ir maloniai šoka ant Jūsų biuro sienų, kur pakabinta balta rašymo lenta, staiga jūs pamatote kokia ji nešvari? Kartais tai gali nutikti, jei nežinosite kaip ją prižiūrėti. Valyti rašymo lentas yra lengva. Svarbu naudoti aukštos kokybės rašiklius ir laiku keisti valymo šluostes.

Pirmosios rašymo lentos buvo išrastos šeštajame dešimtmetyje iš tokios pat medžiagos kaip ir fotojuostelės. Tuo metu lentos buvo pernelyg brangios, o išdžiūvusį rašalą, tuo metu naudotą rašymui, buvo sunku nuvalyti. Šiandien, lentos dažnai gaminamos iš metalo lakštų su stiklo pagrindo emalio danga, kad būtų lengva valyti.

Tiesiog nuvalykite

Valymas neturi būti sudėtingas, jei valote drungnu vandeniu suvilgyta švaria šluoste. Po drėgno valymo svarbu nuvalyti sausa šluoste ir palaukti penkiolika minučių. Rašyti galima tada, kai vanduo yra visiškai nugaravęs nuo lentos paviršiaus.
Jei lenta yra itin purvina, patartina naudoti purškiamas valymo priemones, skirtas lentoms. Po to lentą reikia nuvalyti naudojant vandenį.
Svarbu kuo dažniau valyti vandeniu, o purškiamas priemones naudoti tik kai labai reikia. Taip pat reiktų stengtis sumažinti riziką subraižyti paviršių, naudotis lenta atsakingai ir nuolat prižiūrėti.

Kodėl paviršius tampa purvinas?

Vienas iš paaiškinimų yra tai, kad lentai skirta valymo šluostė nusidėvėjo, todėl ją reikia pakeisti.
Rašymo lenta ilgainiui gali tapti purvina dėl jos valymo rankomis. Dažnai, skubėdami rašyti, ant lentos padarę rašybos klaidą, vietoj to, kad paimtumėte ir teisingai nuvalytumėte šluoste, nuvalote dalį teksto tiesiog pirštais arba delnu. To daryti negalima – valymo vietoje nuo rankų gali susidaryti plėvelė, kurią dar sunkiau nuvalyti.

Nuolat baltas paviršius

Emalio paviršiaus privalumas yra tas, kad jis yra patvarus. Taip lengviau išlaikyti švarų paviršų jo nesubraižant.
– Patvarus paviršius net ir po daug susirinkimų, kur naudojama rašymo lenta, išlieka toks pat baltas – tik svarbu žinoti kaip teisingai jį prižiūrėti, sako Erika Samuelsson, AJ produktų pardavimų vadybininkė.


Susiję produktai
Magnetinis laikiklis šluostėms
Magnetinis laikiklis šluostėms
Kodas: 11482
  • Magnetinis
  • Veltinio paviršius
  • Efektyvus valymas
Valymo skystis lentai, 250 ml
Valymo skystis lentai, 250 ml
Kodas: 11485
  • Praktiškas buteliukas su purškikliu
  • 250 ml
  • Netoksiškas

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Patvarus paviršius net ir po daug susirinkimų, kur naudojama rašymo lenta, išlieka toks pat baltas – tik svarbu žinoti kaip teisingai jį prižiūrėti."
Erika Samuelsson
Erika Samuelsson AJ produktai pardavimų vadybininkė