• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Sukurkite funkcionalią socialinę erdvę darbe

Sukurkite funkcionalią socialinę erdvę darbe
Straipsnis

Kiekviename biure turi būti įrengta atskira erdvė, kurioje darbuotojai galėtų atitrūkti nuo darbų, pailsėti, išgerti kavos bei pabendrauti ne darbo reikalais. Tokia erdvė, priklausomai nuo jos dydžio, gali būti įrengta labai skirtingai. Svarbiausia yra tai, kad tokia aplinka būtų jauki ir joje esantiems darbuotojams leistų atsipalaiduoti bei bendrauti tarsi dabar būtų išeiginė.

 

Geresnė tarpusavio komunikacija


Socialinė erdvė visai neturi būti kažkas įspūdingo, jei tai nedidelis verslas – socialinė erdvė gali būti uždara patalpa su staliuku ir dviem patogiomis kėdėmis. Kita vertus, tai net nebūtinai turi būti visiškai atskira patalpa, tai gali būti biuro zona, kurioje tarpusavyje bendraujantys kolegos netrukdytų dirbantiems. Pastatomomis biuro pertvaromis ir augalais atskirta erdvė biuro kampe – tai, ko reikia.

 

Bendros erdvės


Valgomasis ar valgykla gali turėti žymiai daugiau paskirčių, nei tik valgymo patalpa. Tai gali būti erdvė, kurioje ilsimąsi ir bendraujama ne darbo reikalais. Jei yra laisvos vietos, pastatykite joje patogią sofą ar kelis fotelius. Pasirinkite baldus su patvariais ir dėvėjimuisi atspariais apmušalais. Mediena, laminatas ar dirbtinė oda – praktiškos ir lengvai prižiūrimos medžiagos. Nepamirškite pastatyti kavos staliuko – tai būtinas priedas.

 

Keiskite apstatymą priklausomai nuo poreikių


Visiškai nesvarbu kokio dydžio yra socialinė erdvė, svarbiausia, kad joje būtų skirtingos sėdimos vietos. Daugelis darbuotojų, kurie dirba sėdėdami, pertraukėliu metu mėgsta stovėti, todėl tarpusavyje derinant aukštus ir žemus valgomojo stalus galima sukurti daugeliui tinkantį variantą. Stenkitės sukurti kuo universalesnę erdvę. Baldai su ratukais suteikia galimybę dažnai keisti baldų pozicionavimą. Sėdimi baldai gali būti greitai sustumti vienas šalia kito, taip sukuriant jaukesnę vietą bendravimui.

 

Išnaudokite lauko erdves


Kada po tamsiojo metų laikotarpio, iš už debesų, pagaliau pasirodo saulutė, o dienos ima šiltėti – verta pamąstyti apie socialinės lauko erdvės įrengimą. Į tokią aplinką tikrai verta investuoti, nes šiltuoju metų laiku, funkcionaliai įrengta lauko aplinka gali tapti daugelio darbuotojų mėgstama socialine arba darbo  erdve. Lauko baldai, tokie, kaip lauko stalai, lauko suolai ar iškylų stalai leis sukurti stilingą bei labai patogią aplinką. Dėvėjimusi atsparūs ir naudojimui lauko sąlygomis pritaikyti baldai nereikalauja beveik jokios priežiūros.

 

 

Susiję produktai
Biuro pertvara Zip, 1000x1400 mm, žalia su juodu užtrauktuku
Biuro pertvara Zip, 1000x1400 mm, žalia su juodu užtrauktuku
Kodas: 129714
 • Skirtingų dizainų modeliai
 • A klasės triukšmo slopinimas
 • Vilnos audinys
Sofa Turn, 2-vietė, beržo kojos, mėlyna
Sofa Turn, 2-vietė, beržo kojos, mėlyna
Kodas: 364621
 • Moderni klasika
 • Patogus ir universalus dizainas
 • Medienos masyvo kojos
Kavos staliukas Paus, 500x500mm, tamsintas ąžuolas
Kavos staliukas Paus, 500x500mm, tamsintas ąžuolas
Kodas: 350686
 • Retro stilius
 • Tinka daugumoje erdvių
 • Pagamitas iš medienos masyvo

Šis straipsnis yra iš kategorijos: