• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Priimamojo baldai - jaukus priimamasis, laukiamasis, registratūra

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Priimamojo baldai, laukiamojo baldai, registratūros baldai


Priimamasis, laukiamasis ir registratūra – tai pirmosios erdvės, kurias pamato biuro svečias arba klientas. Šios zonos turi būti jaukios, sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį ir privalo išsiskirti funkcionalumu. Patogūs, praktiški ir stilingi priimamojo baldai bei aksesuarai padės tinkamai įrengti šias erdves.

 

Laukiamojo baldai


Į Jūsų biurą atvykę klientai arba svečiai, laukdami susitikimo, turi jaustis komfortiškai ir jaukiai. Patogią ir stilingą laukiamojo erdvę sukursite naudodami AJ Produktai siūlomus laukiamojo baldus, tokius kaip: laukiamojo sofa, laukiamojo fotelis, kavos staliukas ir pan.
Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį laukiamojo, priimamojo ir registratūros baldų pasirinkimą. Skirtingas modelių dizainas, skirtinga baldų apdaila ir formos tikrai sukurs individualų interjero sprendimą.

 

Rūbų kabyklos


Biuro svečiams turi būti suteikta patogi vieta pasikabinti striukes ir paltus, susidėti pirštines, šalikus ir kepures. Mes siūlome įsigyti labai praktiškas ir stilingas kabyklas rūbams. Kabyklose ne tik sukabinsite biuro svečių paltus, tačiau ir sudėsite asmeninius daiktus ant kabyklose įrengtų lentynų. AJ Produktai siūlo ant sienos montuojamas drabužių kabyklas, stacionarias rūbų kabyklas, mobilias rūbų kabyklas bei priedus.

 

Registratūros stalai, registratūros baldai


Ofiso registratūroje patogiai turi jaustis ne tik svečias ar klientas, tačiau ir darbuotojas. AJ Produktai asortimente rasite didelį itin funkcionalių registratūros stalų asortimentą. Galite rinktis vientisą registratūros baldą arba derindami kelis baldų modulius, sukurti individualų ir Jūsų poreikius atitinkantį registratūros stalą.

 

Informacinės lentos


Registratūros ir laukiamojo erdvėse reikalingi priedai, kurių pagalba būtų galima aiškiai ir efektyviai pozicionuoti informaciją. Šią užduotį puikiai atliks informcinė lenta, kurioje patalpinta informacija bus aiškiai matoma ir lengvai perskaitoma.

 

Žurnalų stovai ir ekspoziciniai stendai


Laukdami susitikimų, klientai mėgsta vartyti žurnalus ar laikraščius bei pasiskaityti Jūsų įmonės bukletus. Ši informacija gali būti pozicionuojama ant laukiamojo staliuko arba eksponuojama žurnalų ir brošiūrių stende. Žurnalų stovai – efektyvi vieta sudėti reklaminei bei informacinei spaudai.

 

Kilimai laukiamiesiems


Švarus priimamasis sudarys geresnį pirmąjį įspūdį, o tinkamą laukiamojo erdvės tvarką padės palaikyti funkcionalūs kilimėliai. Patvarūs priimamojo kilimai efektyviai sugeria iš lauko atneštą drėgmę bei nešvarumus, neleidžia jiems patekti į biurą ir taip didina vidaus patalpų higieną.

 

Dirbtiniai augalai


Papildomą jaukumą biurui ar priimamajam suteiks dirbtiniai augalai. Tai labai svarbios interjero detalės, kurios ne tik papuošia erdvę, tačiau sukuria teigiąmą pirmąjį įspūdį. Tikroviški ir jokios priežiūros nereikalaujantys dirbtiniai augalai – idealus jaukios laukiamojo erdvės priedas.

 

Batų šepečiai ir batų poliravimo prietaisai


Dažnas biuro svečias į susitikimą pageidauja ateiti atrodydamas tvarkingai ir solidžiai. Esant blogam orui, avalynę išlaikyti švarią yra sudėtinga. Tokiu atveju, pasitarnaus priimamajame ar registratūroje pozicionuojamas batų šepetys arba avalynės poliravimo prietaisas.