Stacionarūs biuro stalai

Biuri stalai

Kaip išsirinkti Jums tinkantį biuro stalą?

Skaityti straipsnį

Stacionarūs biuro, ofiso stalai

Biuro baldai turi esminę įtaką darbuotojams ir jų atliekamam darbui. Pas mus rasite patvarius, lengvai prižiūrimus ir optimalų komfortą darbuotojui užtikrinančius biuro baldus. Siekiant patenkinti darbuotojų poreikius, galima rinktis iš plataus Flexus ir Modulus serijų biuro baldų asortimento. Žemiau pateikiame kelis svarbus faktus apie šias baldų serijas.

Stalai su bangos formos stalviršiais

Siekdami patenkinti modernių biurų poreikius, pristatėme baldų seriją Flexus, kurioje yra biuro stalai su bangos formos stalviršiais. Šie stalviršiai pagaminti iš ypatingai patvaraus ir labai lengvai valomo laminato. Galima rinktis skirtingų spalvų ir skirtingų apdailos variantų stalviršius: buko, baltus, pilkus. Stalviršiuose įrengtos betvarkės ir laidų raizgalynės išvengti leidžiančios angos laidams. Maksimalų baldo stabilumą užtikrina pilkai dažyti konsolinės konstrukcijos rėmai. Daugiau informacijos apie produktus rasite paspaudę ant jų nuotraukų.

Stalai su tiesiu stalviršiu

Biuro baldų serijos Flexus stalai su tiesiais stalviršiais pasižymi ne tik nesenstančiu dizainu, bet ir naudingomis funkcijomis. Šių stalų stalviršiai yra labai lengvai valomi ir yra siūlomi kelių skirtingų spalvų. Kai kurie stalai su tiesiais stalviršiais yra aprūpinti fiksuoto aukščio, plieno konstrukcijos rėmais, o kiti – elektra reguliuojamo aukščio rėmais. Siekiant sukurti optimalų darbo vietos sprendimą, verta rinktis mobilias stalčių spinteles, dokumentų laikiklius ir daiktų saugojimo baldus biurams. Šie produktai padeda palaikyti bendrą tvarką. Iškilus klausimams – susisiekite su AJ Produktai pardavimų skyriumi.

Biuro stalai Modulus

Modulus – viena universaliausių AJ Produktai baldų serijų. Šią seriją kurėme galvodami apie paprastą šių baldų pritaikymą individualiems poreikiams, tai liečia ir formas, ir spalvas, ir funkcionalumą. Galima rinktis iš trijų skirtingų rėmų variantų, todėl tikrai rasite būtent tai, ko reikia Jūsų darbo erdvei. Keturių kojų rėmas – klasikinės stalo išvaizdos garantas. Esant poreikiui, kojose galima sumontuoti ratukus, kurie užtikrins baldo mobilumą. Kita opcija – stilingos varinės kojelės. Papildomą ir funkcionalią vietą daiktų saugojimui suteiks šios baldų serijos lentynos ar ant sienos montuojamos spintelės. Reikalinga pagalba renkantis biuro baldą? Susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.