Darbo stalo priedai ir aksesuarai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Darbo stalo priedai ir aksesuarai

Ar Jums dažnai nutinka taip, kad norėdami skubiai susegti lapus, nerandate segiklio arba nesėkmingai ieškote reikalingo dokumento? Tokios smulkmenos kainuoja labai daug brangaus laiko, o kartais ir nervų. AJ Produktai siūlo platų darbo stalo reikmenų asortimentą. Skaitykite žemiau pateiktą tekstą ir sužinokite daugiau apie mūsų paruodamus, patogesnę darbo vietą sukurti leidžiančius produktus.

Organizuotai ir tvarkingai laikyti dokumentus leidžiantys sprendimai.

Mes siūlome didelį kiekį produktų, kurie padės optimizuoti dokumentų saugojimo sprendimus. Vienas iš tokių produktų – dokumentų stalčiukai, kurie ne tik padeda tvarkingai saugoti dokumentus, bet ir taupo vietą. Norint maksimaliai išnaudoti stalo plotą – dokumentų stalčių modulius galima sudėti vieną ant kito. Galbūt ieškote stalčių A4, C4 formato dokumentams ir vokams? Mūsų parduodamas laikiklis dokumentams – funkcionalus sprendimas. Jeigu Jums reikia eksponuoti tam tikrus dokumentus – rinkitės puikų dokumentų matomumą užtikrinantį ekspozicinį laikiklį, kurį galėsite pastatyti reikiamoje vietoje, ant stalo. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant dominančio produkto nuotraukos.

Raizgalynės ir betvarkės išvengti padedantys laidų laikikliai

Po stalu susipainioję ir dulkėti laidai – tai, ko nori išvengti kiekvienas. Mūsų prekių asortimente rasite įvairiausius laidų bei kabelių laikiklius, kurie padės sumažinti arba visiškai išvengti raizgalynės. Jeigu Jūsų stalo stalviršyje yra angos laidams – Jums idealiai tiks po stalviršiu montuojamas laidų laikiklis. Be to, pas mus galima įsigyti prie darbo stalo ar kito lygaus paviršiaus tvirtinamus kabelių laikiklius. Tai ypatingai naudinga tais atvejais, kada darbuotojas dažnai įkrauna nešiojamą kompiuterį, planšetę ar kitą prietaisą, nes visi įkrovimo laidai yra užfiksuoti tvarkingai - vienoje vietoje. Be aukščiau išvardintų produktų, mes siūlome įsigyti ir apsaugas laidams, dėžes kabeliams ir kitus produktus. Jau turite produktus, kurie padeda palaikyti dokumentų tvarką ir išvengti laidų raizgalynės? Naršykite ir susipažinkite su kitais mūsų siūlomais biuro priedais, tokiais, kaip biuro šiukšlių dėžės, archyvavimo dėžės ar lentynos rašikliams. Peržiūrėkite AJ Produktai parduodamus biuro stalus, biuro kėdes, biuro spintas ir t.t. Jeigu Jums iškilo klausimų ar neaiškumų – susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Biuro interjero elementaiBiurasBiuro kėdės