Pranešėjo tribūnos – universalūs baldai, lengvai priderinami daugelyje erdvių

Pranešėjo tribūnos yra specializuoti, labai universalūs baldai, kurie gali būti naudojami kaip nedideli registratūros staliukai, pranešėjo tribūnos prezentacijų metu ar papildoma vieta daiktų saugojimui. Pranešėjo stalas, konferencinės tribūnos ar kitos tribūnos yra ypatingai naudingos edukaciniuose renginiuose, mokymuose ar seminaruose, nes jose galima sudėti daug mokomosios medžiagos.

Mobilios tribūnos – praktiški baldai, kuriuos patogu transportuoti

Mobilios tribūnos yra puikus pasirinkimas nedidelėse klasėse, siauruose koridoriuose ar erdvėse prie įėjimų: jas, esant poreikiui, lengva transportuoti į reikiamą vietą. Erdvių funkcionalumą galima padidinti įsigijus iš lengvai valomo ir itin patvaraus laminato pagamintas tribūnas. AJ Produktai savo klientams siūlo skirtingų dydžių ir įvairių talpų pranešėjų tribūnas. Kai kurie pranešėjo tribūnų modeliai yra papildyti dviem stalčiais, atvira lentyna ir spintele, o kiti – platesniu stalviršiu. Prezentacijų metu, konstrukcijoje galima sudėti dokumentus, segtuvus ir kitus reikalingus daiktus. Tribūnos – puiki biuro spintelių alternatyva. Tribūnų mobilumą užtikrina keturi konstrukcijos ratukai. Ši funkcija yra ypatingai naudinga, kada reikia plauti patalpos grindis arba atlaisvinti erdvę.

Konferencinės tribūnos: kaip išsirinkti tinkamiausias?

Konferencinės tribūnos turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į keletą svarbių aspektų. Pirmiausia, pagalvokite apie tribūnos dydį ir aukštį. Tribūna turėtų būti didelė, kad joje tilptų Jums reikalingi dokumentai, tačiau ne tokia didelė, kad užgožtų patalpą. Tribūnos aukštis taip pat turėtų būti patogus kalbėtojui ir matomas auditorijai. Be to, atsižvelkite į tribūnos dizainą ir įsitikinkite, kad jis papildys bendrą erdvės estetiką. Taip pat naudinga pagalvoti apie pranešėjo tribūnos mobilumą: šį baldą gana dažnai tenka perkelti iš vienos vietos į kitą, tad verta pasirinkti modelį, kurį būtų lengva transportuoti ir kuris neužimtų per daug vietos. Galiausiai apsvarstykite visas papildomas funkcijas, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, įmontuotas daiktų laikymo lentynas ir pan.

Pranešėjo stalas ir pranešėjo tribūnos – kiekvieno poreikiams

AJ Produktai internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt – platus ir nuolat atnaujinamas įvairių spalvų, stilių, iš įvairių medžiagų pagamintų bei skirtingais funkcionalumais pasižyminčių pranešėjo tribūnų asortimentas. Apsilankykite bei atraskite labiausiai individualius poreikius patenkinančius baldus.