Pranešėjo tribūnos

Universalūs ir lengvai pritaikomi baldai – puikus bet kurios darbo erdvės priedas. Tribūna – labai universalus baldas, kuris gali būti naudojamas, kaip nedidelis registratūros staliukas, pranešėjo tribūna prezentacijų metu ar papildoma vieta daiktų saugojimui. Šie baldai yra ypatingai naudingi edukaciniuose renginiuose, mokymuose ar seminaruose, nes juose galima sudėti daug mokomosios medžiagos. AJ Produktai tikrai rasite Jūsų turimam interjerui tinkančią – išmanaus dizaino pranešėjo tribūną. Žemiau esančiame tekste aprašysime kelis mūsų siūlomų pranešėjo tribūnų tipus.

Mobili pranešėjo tribūna

Mobilios tribūnos yra puikus pasirinkimas nedidelėse klasėse, siauruose koridoriuose ar erdvėse prie įėjimų – jos lengvai perstumiamos į kitą vietą. Erdvių funkcionalumą galima padidinti įsigijus iš lengvai valomo ir itin patvaraus laminato pagamintas tribūnas. Galite rinktis skirtingų dydžio ir skirtingos talpos pranešėjų tribūnas. Kai kurie modeliai yra aprūpinti dviem stalčiais, atvira lentyna ir spintele, o kiti – platesniu stalviršiu. Prezentacijų metu, konstrukcijoje galima sudėti dokumentus, segtuvus ir kitus daiktus. Tribūnos – puiki biuro spintelių alternatyva. Tribūnų mobilumą užtikrina keturi konstrukcijos ratukai. Ši funkcija yra ypatingai naudinga, kada reikia plauti patalpos grindis arba atlaisvinti erdvę. Spustelkite ant virš teksto esančių nuotraukų ir susipažinkite su produktų specifikacijomis.

Registratūros tribūna Tobbe

Tobbe – tribūna, kuri yra pritaikyta registravimo veiklai ir parašų rinkimui edukacinėse erdvėse ar kitose vietose. Žymint rūbus, avalynę ir asmeninius daiktus – ją galima naudoti ir rūbinėse. Be to, tribūna pasitarnaus ir mokyklų klasėse, viešbučiuose ir t.t.. Produktų serija Tobbe - pažymėta Nordic Eco ženklu. Baldai pagaminti iš dažytos beržo faneros. Tribūnos konstrukcijoje įrengti du rakinami skyriai, rašymo paviršius ir lentyna. Rašymo paviršius yra sumontuotas nuožulniu kampu, todėl ant jo patogu rašyti, susidėti užrašų knygas ir pan. Registratūros tribūna – funkcionalus didžiųjų registratūros baldų priedas.

Kompaktiška pranešėjo tribūna

Mes siūlome įsigyti ir iš baltai dažytos beržo faneros pagamintą, kompaktišką pranešėjo tribūną. Aukštu slėgiu laminuota konstrukcija aprūpinta legvai valomu, kvadratiniu stalviršiu. Rakinama spintelė ir reguliuojamo aukščio lentyna sukuria išmanų daiktų saugojimo sprendimą. Lentynoje galima sudėti popierius bei dokumentus. Be aprašytų tribūnų, mes siūlome platų mokyklos, seminarų ir registratūros baldų bei priedų asortimentą. Naršykite mūsų puslapyje ir susipažinkite su kitais Jūsų darbo erdves gerinančiais bei tobulinančiais produktais, tokiais, kaip biuro baldai, produktai sandėliui bei pramonei ir t.t.