Biuro priedai ir aksesuarai

Biuro priedai ir aksesuarai

AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina ir parduoda funkcionalius biuro priedus ir biuro įrangą. Dažnai nepastebimi biuro priedai vaidina labai didelį vaidmenį kuriant funkcionalią ir produktyvią darbo erdvę. Tai biuro interjero detalės, kurios Jūsų įmonės ofisą padarys patogesniu, patrauklesniu ir atitinkančius individualius Jūsų poreikius.

Biuro šiukšlių dėžės, šiukšliadėžės ir švaros prekės

Švarus biuras ir švari darbo erdvė – itin svarbu. AJ Produktai siūlo didelį švaros palaikymo ir valymo prekių asortimentą. Biuro šiukšlių dėžės, biuro šiukšliadėžės, šiukšlių maišų laikikliai, valymo vežimėliai, šluotos, šluostės ir kiti valymo priedai padės išlaikyti Jūsų ofisą švarų ir higienišką.

Kanceliarinės prekės ir darbo vietos priedai

Neatsiejami kiekvieno darbo stalo ir kiekvienos darbo vietos atributai – kanceliarinės prekės ir kiti smulkūs biuro priedai. Žirklės, rašikliai, segikliai, lentynėlės ir visa kita, ko Jums gali prireikti – rasite pas mus. Mes galime pasiūlyti ir kompiuterių laikiklius, monitorių laikiklius, stalčius dokumentams, stalčių pertvaras ir pan. Laidų laikikliai, šakotuvai, maitinimo blokai, dokumentų smulkintuvai – tai tik kelios iš mūsų siūlomų įsigyti prekių.

Etikečių spausdintuvai

Etikečių spausdintuvai, tai nedideli ir labai funkcionalūs pagalbininkai. AJ Produktai siūlo įsigyti patikimus ir lengvai nadojamus etikečių spausdintuvus, etiketes, etikečių juostas ir etikečių kasetes.

Kompiuterių priedai

Tinkami darbo vietos priedai leidžia sukurti patogią darbo vietą. Tinkamoje vietoje pakabintas kompiuteris, patogiai sumontuoti monitoriai – visa tai daro Jūsų darbo dieną lengvesne. Mūsų siūlomame asortimente: stacionarių kompiuterių laikikliai, monitorių laikikliai, atramos dilbiams ir pan.