Biuro priedai ir aksesuarai

Monitoriaus laikiklis ir kiti biuro priedai bei aksesuarai – funkcionaliai darbo vietai sukurti

AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina ir parduoda funkcionalius biuro priedus ir biuro įrangą. Dažnai, kitaip nei biuro baldai, nepastebimi biuro priedai atlieka svarbų didelį vaidmenį kuriant funkcionalią ir produktyvią darbo erdvę. Šiukšliadėžės, monitoriaus laikiklis, ėjimo takelis, stumdoma pakyla, pakoja ir kt. – tai biuro interjero detalės, kurios Jūsų įmonės ofisą padarys patogesniu, patrauklesniu ir atitinkančiu individualius Jūsų poreikius.

Biuro šiukšliadėžės ir švaros prekės – švarai ir tvarkai biure palaikyti

Švarus biuras ir švari darbo erdvė – itin svarbu. AJ Produktai siūlo didelį švaros palaikymo ir valymo prekių asortimentą. Biuro šiukšlių dėžės, biuro šiukšliadėžės, šiukšlių maišų laikikliai, valymo vežimėliai, šluotos, šluostės ir kiti valymo priedai padės išlaikyti Jūsų ofisą švarų ir higienišką.

Kanceliarinės prekės ir darbo vietos priedai – funkcionaliai darbo vietai sukurti

Neatsiejami kiekvieno darbo stalo ir kiekvienos darbo vietos atributai – kanceliarinės prekės ir kiti smulkūs biuro priedai. Žirklės, rašikliai, segikliai, lentynėlės ir visa kita, ko Jums gali prireikti, rasite mūsų internetinės parduotuvės asortimente. Galime pasiūlyti ir kompiuterių, monitorių laikiklius, stalčius dokumentams, stalčių pertvaras ir pan. Laidų laikikliai, šakotuvai, maitinimo blokai, dokumentų smulkintuvai – tai tik kelios iš mūsų siūlomų įsigyti prekių.

Etikečių spausdintuvai – nepakeičiami pagalbininkai biure

Etikečių spausdintuvai – tai nedideli ir labai funkcionalūs pagalbininkai. AJ Produktai siūlo įsigyti patikimus ir lengvai naudojamus etikečių spausdintuvus, etiketes, etikečių juostas ir etikečių kasetes.

Ėjimo takeliai ir kilimėliai darbui stovint – komfortiškam darbui užtikrinti

Kilimėliai darbui stovint – tai biuro aksesuaras, kuris padeda užtikrinti komfortą net ir ilgų darbo valandų metu. Šie darbo vietos kilimėliai padeda sumažinti kelių bei nugaros nuovargį, taip pat gerina kraujotaką dirbant stovimą darbą. Tai puikus būdas išlikti aktyviems, padidinti energijos lygį ir pagerinti bendrą savijautą neatsitraukiant nuo darbo stalo.

AJ Produktai biuro priedai ir aksesuarai – stilingam, praktiškam ir funkcionaliam biurui

AJ Produktai tikslas – pagerinti Jūsų darbo aplinką su aukštos kokybės biuro reikmenimis, kurie yra funkcionalūs, patogūs ir stilingi. Mūsų siūlomi biuro priedai ir aksesuarai padės paversti Jūsų darbo vietą produktyvesne, funkcionalesne ir patogesne erdve. Apžvelkite mūsų platų bei nuolat atnaujinamą biuro priedų ir aksesuarų asortimentą bei atraskite gaminius, kurie padės sukurti Jūsų individualius poreikius atitinkančią darbo vietą.