Lauko kėdės ir suolai

Darbuotojai, ilgas darbo valandas praleidžiantys uždarose patalpose, pradeda jausti stresą ir nuovargį. Tai neigiamai įtakoja ne tik atliekamo darbo kokybę, bet ir fizinę bei psichologinę jų būklę. Labai svarbu, kad darbdavys darbuotojams suteiktų tinkamą ir funkcionalią lauko aplinką, kurioje darbuotojai galėtų atsipalaiduoti, pailsėti, pabendrauti tarpusavyje ne darbo temomis ir t.t. AJ Produktai siūlo įsigyti patogią darbo dieną darbuotojams sukurti leidžiančius biuro baldus bei lauko baldus. Žemiau pateiktame tekste galima pasiskaityti apie skirtingų rūšių lauko kėdes. Ši infomacija leis lengviau išsirinkti individualius poreikius atitinkančius produktus.

Viena į kitą sudedamos lauko kėdės su porankiais

Viena į kitą sudeamos kėdės kavinėms yra juodos spalvos ir pasižymi stilingu bei maksimaliai universaliu dizainu. Jas labai lengva suderinti su dauguma lauko stalų, taip sukuriant jaukią poilsio vietą lauke. Šios kėdės rėmas pagamintas iš aliuminio, o sėdynė ir nugaros atlošas - suformuoti iš sintetinio ratano. Kėdės labai patvarios, tvirtos, lengvai valomos ir gali būti sudedamos viena į kitą. Norėdami daugiau sužinoti apie Jus dominantį produktą – spustelkite ant jo nuotraukos.

Kavinės kėdė

Tai klasikinis lauko baldas, kuris pagamintas iš itin lengvai valomo sintetinio ratano. Rėmas pagamintas iš stilingo vamzdinio aliuminio, kuris užtikrina labai mažą baldo svorį. Kėdės sudedamos viena ant kitos, o tai ženkliai optimizuoja jų sandėliavimą. Norėdami sužinoti Jus dominančio produkto specifikaciją – paspauskite ant jo nuotraukos.

Kiti lauko baldai

Be lauko kėdžių ir lauko stalų, AJ Produktai asortimente rasite kitus lauko baldus ir lauko baldų komplektus. Parasoliai, pavėsinės ir kiti priedai leis sukurti funkcionalią ir jaukią lauko erdvę. Verslo struktūros, kurios siekia sukurti funkcionalias iškylų ar sodo erdves, gali įsigyti iškylų suolus, iškylos baldų komplektus ir parko suolus. Kilus klausimas arba norėdami gauti individualų pasiūlymą – susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Iškylų stalai ir suolaiLauko baldų komplektai