Lauko baldų komplektai

Dauguma darbuotojų, didžiąją darbo dienos laiko dalį praleidžia uždarose vidaus patalpose, o tai ženkliai mažina jų produktyvumą. Funkcionalios ir patogios lauko erdvės įrengimas gali pagerinti darbuotojų sveikatą bei kasdienę savijautą. Siekiant sumažinti streso lygį ir norint darbuotojus paskatinti būti kūrybiškesniais, verta įrengti funkcionalias darbo, poilsio ir susitikimų erdves lauke. AJ Produktai siūlo įsigyti universalius ir kokybiškus lauko baldų komplektus. Žemiau esančiame tekste pateikiame daugiau informacijos apie lauko baldų privalumus ir funkcijas.

Lauko kėdės

AJ Produktai asortimente yra didelis sodui, lauko kavinėms, restoranams ir viešosioms erdvėms pritaikytų lauko kėdžių pasirinkimas. Naudojant lauko kėdes, verslo struktūros gali sukurti darbo erdves lauke. Dauguma mūsų siūlomų kėdžių gali būti sudedamos viena į kitą – tai optimizuoja šių baldų sandėliavimą žiemos metu ir pan. Įmonės dažniausiai ieško itin patvarių, lengvų, ir lengvai valomų lauko kėdžių. Tiems, kas nori sukurti maksimaliai patogias sėdimas vietas, siūlome įsigyti lauko kėdėms skirtas sėdėjimo pagalvėles ir paminkštinimus. Naršykite produktų kategorijas ir išsirinkite tai, kas tinka būtent Jums.

Lauko stalai

Tinkami stalai skatina darbuotojų tarpusavio bendravimą. AJ Produktai asortimente yra didelis stilingų ir funkcionalių lauko stalų pasirinkimas. Mūsų siūlomas stačiakampio formos stalas išsiskiria vietą taupančios konstrukcijos rėmu ir medžio imitacijos apdailos stalviršiu. Jeigu darbo erdvei, lauko kavinei ar lauko zonai ieškote mažesnio lauko stalo, Jums tiks kvadratiniai lauko stalai su apsaugine stalviršio juosta. Apvalūs lauko stalai – dar vienas funkcionalus ir stilingas lauko erdvės priedas. Naršykite produktų kategorijas – atraskite produktus, kurie leis įrengti funkcionalias ir patogias lauko erdves.

Lauko baldų komplektai

Ieškantiems lauko baldų, vertėtų pasidomėti plačiu lauko baldų komplektų asortimentu. Mes siūlome įsigyti stilingo ir jaukaus dizaino baldų komplektus. Iš ratano pagaminti lauko baldai suteikia funcionalią vietą potogiam poilsiui lauke. Rinkitės skirtingo tipo lauko baldų komplektus – įrenkite individualius poreikius atitinkančias lauko kavinės, lauko poilsio zonos ar lauko darbo erdves. Tinkamos lauko erdvės įrengimas, leidžia sukurti darbuotojus nuo streso apsaugančią aplinką. Be to, poilsis ir darbas lauke didina kūrybiškumą ir produktyvumą. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų parduodamas lauko kėdes, lauko stalus, lauko baldų komplektus ir kitus produktus – spustelkite ant Jus dominančios prekės nuotraukos.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Parasoliai, skėčiaiLauko stalaiIškylų stalai ir suolaiSėdmaišiai