Lauko stalai

Ilgai dirbdami vienoje vietoje, darbuotojai pradeda jausti didesnį nei įprasta nuovargį. Tai kenkia ne tik darbuotojų sveikatai, bet ir jų produktyvumui. Būtent dėl šių priežasčių, darbdaviams yra itin svarbu sukurti funkcionalias ir patogias poilsio erdves tiek vidaus patalpose, tiek lauke. Kas gi gali būti geriau, nei jauki ir labai patogi, funkcionaliais ir stilingais lauko baldais apstatyta poilsio zona lauke? AJ Produktai asortimente yra didelis lauko stalų, kavinių stalų, lauko poilsio zonų stalų ir pan. pasirinkimas. Žemiau pateiktame tekste rasite daugiau informacijos apie mūsų parduodamus stalus. Išsirinkite tai, ko reikia būtent Jums.

Formos

Ieškote stalo su standartiniu – stačiampio formos stalviršiu? Galbūt pageidaujate bendravimą skatinančio stalo su apvaliu stalviršiu? Mūsų asortimente rasite stačiakampius, apvalius ir kvadratinius stalus. Stačiakampio formos stalas su T formos rėmu suteikia daugiausiai vietos sėdinčiųjų kojoms. Apvalūs stalai su kolonos formos stovu leidžia patogiai sustatyti kėdes. Naršykite lauko kėdžių kategoriją ir sukurkite individualius poreikius atitinkančią sėdimą erdvę.

Spalva ir medžiaga

Lauko erdvė nebūtinai turi būti Jūsų biuro pratęsimas. Apvalus stalas su juodu medžio imitacijos apdailos stalviršiu, lauko erdvei suteiks papildomo stiliaus. Galima rinktis ir vienos spalvos stalus. Dauguma mūsų stalų yra su Aintwood medžiagos apdaila. Aintwood – medžio rašto plastikas, kuris idealiai tinka lauko baldams. Jeigu ieškote universalių stalų, kurie tiktų naudojimui ir lauke, ir vidaus patalpose – Topalit medžiagos stalviršiai yra puikus pasirinimas. Ši medžiaga, tai plastiku padengta medžio pluošto plokštė, kuri yra labai patvari, tvirta ir atspari pažeidimams bei karščiui. Be to, galima rinktis ir iš laminato ar polistireno pagamintus stalviršius. Mūsų siūlomų stalų rėmai pagaminti iš plieno arba aliuminio. Pirkėjas gali rinktis chromuotus, pilkos arba judos spalvos rėmus. Norėdami sužinoti daugiau apie Jus dominantį produktą – spustelkite ant jo nuotraukos. Pasidomėkite ir lauko baldų komplektais, kurie leis sukurti vientisą lauko erdvės sprendimą. Susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi ir mes padėsime Jums išrisinkti tai, ko reikia būtent Jums.

Įsigykite lauko stalus – mėgaukitės geru oru

Kavinės, restoranai ir barai, kurie turi įsirengę lauko erdves, pritraukia žymiai didesnį klientų kiekį. Visgi, tiesiog lauko erdvės nepakanka, ji turi būti stilinga, patogi ir maksimaliai funkcionali. Pagalvokite apie pagrindinę mintį, kurią norite ištransliuoti potencialiems klientams. Ar norite sukurti šeimoms pritaikytą erdvę su tradiciniais iškylų suolais? Galbūt siekiate sukurti atsipalaidavimui pritaikytą ložę su sofomis ir mažais kavos staliukais? AJ Produktai tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančias lauko kėdes ir lauko stalus.

Baldai lauko kavinėms

Jeigu Jūsų verslas turi galimybę įsirengti lauko erdvę – pas mus galite įsigyti skirtingus lauko kavinių stalus ir lauko kėdes kavinėms. Vertėtų rinktis skirtingų formų stalus, kad lankytojai galėtų patys pasirinkti, kaip jie nori sėdėti – dviese šalia, dviese vienas priešais kitą, grupelėmis ar vieni. Apvalus lauko stalas idealiai tinka norintiems pabūti vieniems. Stačiakampio formos lauko stalai puikiai tinka 5-6 žmonių grupėms. Tai funkcionalus baldas, kuris neužima daug vietos. Patogūs lauko baldų komplektai Pasirinkite stilingos sofos ir lauko kavinės staliuką komplektą – sukurkite maksimaliai jaukią sėdimą erdvę saulėlydžio stebėjimui ir pasimėgavimui gėrimais! Lauko baldų komplektai – idealus pasirinkimas siekiantiems optimaliai išnaudoti turimą lauko erdvę sode, kavinėje, terasoje ir pan.