Viskas rūbinėms ir persirengimo kambariams

Persirengimo kambariui, rūbinėms

Įrenginėjant persirengimo kambarius sporto klubuose, baseinuose, darbo vietose, viešbučiuose ir kitose erdvėse yra būtini funkcionalūs baldai ir priedai, kurie persirengimo kambarius padaro patogiais naudoti ir jaukiais. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduoda viską, ko reikia siekiant įrengti funkcionalias rūbines ir persirengimo erdves.

Kilimėliai šlapioms grindims

Vieni iš pačių reikalingiausių rūbinių priedų yra – kilimėliai. Mes siūlome įsigyti unikalaus dizaino kilimėlius šlapioms grindims ir modulinius kilimus. Tai prausykloms, rūbinėms, persirengimo kambariams, baseinams ir panašioms erdvėms skirti kilimai. Mūsų asortimente tikrai rasite tai, ko reikia Jums.

Persirengimo spintelės

Rūbinės ar persirengimo patalpos negalime įsivaizduoti be persirengimo spintelių ar asmeninių daiktų saugojimo spintelių. Tai baldai, kurių pagalba darbuotojų, sporto klubo lankytojų ar mokinių rūbai bei asmeniniai daiktai bus saugūs ir saugomi tvarkingai. AJ Produktai siūlo įsigyti asmeninių daiktų saugojimo spinteles ir seifus, persirengimo spinteles ir visus reikalingus priedus.

Skalbinių tvarkymas

Tinkamas skalbinių tvarkymas labai svarbi sporto klubų, mokyklų ar viešbučių darbo dalis. Šioms užduotims atlikti yra reikalingi funkcionalūs ir patogūs naudoti priedai. Šiuos produktus rasite mūsų siūlomame asortimente. Pas mus galite įsigyti vežimėlius skalbiniams, skalbinių maišus, patogius vežimus skalbiniams su krepšiais, skalbinių spintas ir kitus priedus.

Suolai rūbinėms / Kabyklos

Neįmanoma įrengti funkcionalių ir patogių persirengimo kambarių ir rūbinių be praktiškų persirengimo suolų bei rūbų kabyklų. Tvirti, patikimi ir patvarūs persirengimo kambarių suolai leis darbuotojams, mokiniams ir klientams jaustis patogiai. AJ Produktai siūlo įsigyti įvairių modelių persirengimo kambarių suolus, rūbinių suoliukus su kabyklomis, rūbų kabyklas ir priedus.