Kėdės balnai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Kėdės balnai

Biuruose ir kitose darbo ervėse, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas sėdimiems baldams. Jie ne tik suteikia patogias sėdėjimo vietas, tačiau ir apsaugo bei lavina darbuotoju kūnus. Šiais laikais, visa biuro baldų pramonė išgyvena perversmą – kiekvieną dieną atsiranda daug naujų išmanios konstrukcijos ofiso baldų bei unikalių biuro priedų. Kėdės balnai, konferencinės kėdės, valgomojo kėdės – tai tik keli baldai, kurie keičiausi ir tolsta nuo standartinių labiausiai. Darbas patogioje darbo vietoje didina produktyvumą ir gerina darbuotojų savijautą. AJ Produktai asortimente yra didelis inovatyvių kėdžių balnų ir aktyvaus sėdėjimo kėdžių pasirinkimas. Žemiau esančiame tekste pateikiame daugiau informacijos apie tam tikras kėdes balnus. Naršykite kėdžių balnų ir biuro kėdžių kategorijas – raskite tai, kas tinka būtent Jums.

Kėdės balnai Derby

Mūsų siūlomos Derby kėdės balnai suteikia ergonomišką sėdimą vietą. Šios kėdės gali būti naudojamos ir, kaip darbo kėdės, ir, kaip valgyklų ar poilsio patalpų kėdės. Maža to, šias kėdes idealiai tinka naudoti sveikatos priežiūros įstaigose, mokyklose, kirpyklose ir pan. Galima rinktis kėdes balnus su ir be nugaros atlošų. Šios konstukcijos kėdės mažina kojų ir pečių raumenims tenkančią apkrovą, apsaugo kojų sąnarius bei gerina kraujo apytaką. Naudojant kėdes balnus - labai lengva keisti sėdėjimo poziciją, būtent dėl šios priežasties, kėdės dar yra vadinamos aktyvaus darbo kėdėmis. Be aukščiau išvardintų privalumų, kėdės aprūpintos aukščio keitimo mechanizmais, o kai kurie modeliai ir sėdynės kampo funkcija. Šios funkcijas leidžia susirasti tik Jums patogią sėdėjimo padėtį. Kėdės yra siūlomos su lengvai valomos dirbtinės odos arba patvaraus medžiaginio audeklo apmušalais. Norėdami sužinoti produkto specifikacijas – spustelkite ant nuotraukos.

Kėdė balnas Kingston

AJ Produktai aktyvaus biuro baldų asortimente yra ir kėdė balnas Kingston, kuri pasižymi platesne ir kiek nuožulnesne sėdyne. Šio modelio kėdė leidžia naudotojui sėdėti maksimaliai atsipalaidavus. Kompaktiška kėdė užima mažai vietos, todėl naudojant šią kėdę, galima sėdėti maksimaliai priartėjus prie darbo paviršiaus. Sėdynė aptraukta patvaria ir lengvai valoma dirbtine oda. Kėdės Kingston stovas pagamintas iš perdirbto aliuminio, jame sumontuoti penki ratukai. Kėdės balno aukštis keičiamas nuo 550 iki 710 mm., todėl baldas yra nesunkiai pritaikomas kiekvienam darbuotojui ar atliekamam darbui individualiai. Be aukščiau aprašytų kėdžių modelių, galite rinktis iš plataus aktyvaus sėdėjimo kėdžių asrotimento. Be to, mes siūlome įsigyti ir standartines konferencines kėdes, konferencinius stalus bei kitus biuro baldus. Kilus klausimams – susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.