Kėdės balnai

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Kėdės balnai – praktiškas ir stilingas baldas bet kuriai erdvei

Kėdės balnai yra šiuolaikiški sėdimieji baldai, kurie bet kuriai erdvei suteikia elegantiškumo, praktiškumo bei patogumo. Šios biuro kėdės yra populiarios tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl stiliaus. Ofiso kėdės balnai gali būti naudojamos kaip papildomas sėdėjimo vietos elementas prie stalo, arba tiesiog kaip dekoratyvinis akcentas bet kokio stiliaus erdvėje. AJ Produktai savo klientams siūlo inovatyvias kėdes balnus, lengvai pritaikomas daugelyje interjerų.

Kėdės balnai Derby – biuro kėdės, sukuriančios ergonomišką darbo vietą

Mūsų siūlomos ergonomiškos ofiso kėdės balnai Derby gali būti naudojamos ir kaip darbo kėdės, ir kaip valgyklų ar poilsio patalpų kėdės. Maža to, šias kėdes idealiai tinka naudoti sveikatos priežiūros įstaigose, mokyklose, kirpyklose ir pan. Galima rinktis kėdes balnus su ir be nugaros atlošų. Šios konstrukcijos ergonomiškos kėdės mažina kojų ir pečių raumenims tenkančią apkrovą, apsaugo kojų sąnarius bei gerina kraujo apytaką. Naudojant kėdes balnus, labai lengva keisti sėdėjimo poziciją: būtent dėl šios priežasties kėdės dar yra vadinamos aktyvaus darbo kėdėmis. Be aukščiau išvardintų privalumų, kėdės turi aukščio keitimo mechanizmus, o kai kurie modeliai ir sėdynės kampo funkciją, kas suteikia galimybę susirasti tik Jums patogią sėdėjimo padėtį. Kėdės yra siūlomos su lengvai valomos dirbtinės odos arba patvaraus medžiaginio audeklo apmušalais.

Kėdė balnas Kingston – kompaktiškos ir praktiškos ofiso kėdės pavyzdys

AJ Produktai aktyvaus biuro baldų asortimente yra ir kėdė balnas Kingston, kuri turi platesnę ir kiek nuožulnesnę sėdynę. Šio modelio kėdė su ratukais leidžia naudotojui sėdėti maksimaliai atsipalaidavus. Kompaktiška kėdė užima mažai vietos, todėl, naudojant šią kėdę, galima sėdėti maksimaliai priartėjus prie darbo paviršiaus. Sėdynė aptraukta patvaria ir lengvai valoma dirbtine oda. Kėdės Kingston stovas pagamintas iš perdirbto aliuminio, jame sumontuoti penki ratukai. Kėdės balno aukštis keičiamas nuo 550 iki 710 mm., todėl baldas yra nesunkiai pritaikomas kiekvienam darbuotojui ar atliekamam darbui individualiai.

AJ Produktai kėdės balnai – kiekvieno poreikiams

AJ Produktai internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt – platus ir nuolat atnaujinamas įvairių spalvų, stilių, modelių, iš įvairių medžiagų pagamintų bei skirtingais funkcionalumais pasižyminčių kėdžių balnų asortimentas. Apsilankykite ir atraskite praktiškus, funkcionalius, stilingus bei skirtingose erdvėse lengvai pritaikomus sėdimuosius baldus savo biuro ar namų erdvėms.