• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Biuro ir sandėlio stelažų naudojimas (Lentynų montavimo vadovas)

Biuro ir sandėlio stelažų naudojimas (Lentynų montavimo vadovas)
Straipsnis

Dauguma lentynų ir stelažų sistemų yra pagaminti iš bazinių ir papildomų dalių, kad būtų galima juos pritaikyti pagal individualius poreikius. Toliau pateikiamas paprastas vadovas, kuriame paaiškinama, kaip sumontuoti sandėliavimo lentynas naudojant bazines ir papildomas dalis.

Koks skirtumas tarp bazinės ir papildomos dalies?

Bazinė dalis = 2 šoniniai rėmai (ARBA 4 statramsčiai) + X vnt. lentynų (arba X vnt. sijų padėklų sandėliavimui) + skersinis sutvirtinimas (jei reikia)
Papildoma dalis = 1 šoninis rėmas (ARBA 2 statramsčiai) + X vnt. lentynų (arba X vnt. sijų padėklų sandėliavimui) + skersinis sutvirtinimas (jei reikia)

Kaip naudoti?

Norėdami sukurti eilę laikymo nišų, turėtumėte pradėti nuo vienos bazinės dalies, kuri galėtų būti išplėsta naudojant papildomas stelažo dalis.
Bazinė dalis – tai pilnos komplektacijos atskira lentynų niša. Papildoma dalis yra skirta prijungti prie ankstesnės nišos šoninio rėmo (tiek prie bazinės dalies, tiek prie ankstesnės papildomos dalies) ir ji nėra tinkama naudoti be bent vienos bazinės dalies nišų eilėje.
Ši sistema turi daugybę privalumų. Kadangi papildomos dalys komplektuojamos tik su vienu šoniniu rėmu vietoj dviejų, ekonomiškiau yra lentynų sistemą praplėsti naudojant papildomas dalis. Prie šios sistemos taip pat galite lengvai pridėti arba praplėsti lentynas vėliau, kai jūsų verslas išsiplės ir pasikeis poreikiai.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: