Parduotuvių stelažai

Tai, kaip yra pozicionuojamos prekės – atskiria patrauklų pirkėjui parduotuvės modelį nuo nepatrauklaus. Taigi, funkcionalūs ir tinkami parduotuvių stelažai turi esminę reikšmę Jūsų verslo rezultatams. AJ Produktai asortimente yra didelis parduotuvių lentynų ir parduotuvių stelažų pasirinkimas. Šie produktai padės prisivilioti pirkėjus ir sukurti optimalų prekių pozicionavimo sprendimą. Žemiau esančiame tekste pateikiame daugiau informacijos apie skirtingus parduotuvių stelažus. Naršykite prekių kategorijas – raskite tai, kas tiks būtent Jums.

Galvanizuoti stelažai

Mūsų siūlomi baziniai stelažų modeliai pasižymi didele maksimalia apkrova ir nedideliu konstrukcijos svoriu. Stelažų moduliai ne tik idealiai tinka prekybos įmonėms, tačiau ir yra funkcionalūs bei labai naudingi specialių darbo aplinkų priedai. Parduodami stelažai ir jų priedai yra lengvai surenkami ir sutvirtinami be varžtų ir veržlių. Tai leidžia stelažų konstrukcijas greitai bei lengvai keisti ir pritaikyti individualiems poreikiams. Šie moduliai yra siūlomi su galvanizuotos vielos konstrukcijos lentynomis. Tinklinė konstrukcija apsaugo nuo nešvarumų ir dulkių kaupimosi ant lentynių paviršių. Lentynų aukštis reguliuojamas pagal individualius reikalavimus. Paspauskite ant Jus dominančio produkto nuotraukos – sužinokite jo specifikacijas, tokias, kaip lentynų kiekis, maksimali apkrova ir pan. Be bazinių parduotuvių stelažų ir sandėlio stelažų dalių, siūlome įsigyti ir papildomas stelažų sekcijas, kurios leidžia padidinti stelažų sistemas ir pritaikyti jas individualiems poreikiams. Priklausomai nuo to, kokio dydžio stelažo sistema Jums yra reikalinga – rinkitės vieną ar kelias papildomas parduouvių stelažo sekcijas. Papildomos dalys komplektuojamos su vienos pusės rėmu – atvira papildomos stelažo sekcijos dalis yra užkabinama ant bazinės stelažo sekcijos rėmo.

Galvanizuoti stelažai maistui

Siūlome įsigyti galvanizuotus maisto stelažus, kurie yra pritaikyti padidintų higienos reikalavimų darbo erdvėms. Šie modeliai yra komplektuojami su maisto laikymui pritaikytomis – perforuotomis lentynomis. Perforuotas paviršius neleidžia konstrukcijoje kauptis skysčiams, dulkėms ir nešvarumams. Galima rinktis produkcijos rūšiavimą palengvinančias geltonos, mėlynos, juodos ir žalios spalvų lentynas. Dauguma šių parduotuvių stelažų modelių yra pritaikyti pozicionavimui šaldomose patalpose. Kaip ir saugojimo stelažų modeliai, maisto stelažų modeliai gali būti padidinami prijungiant papildomas stelažų sekcijas. Papildomos dalys yra parduodamos atskirai. Siekiant padidinti darbo aplinkos saugumą, siūlome kartu su stelažais įsigyti stumdomas pakylas. Jei šių tipų stelažai Jums netinka, apžiūrėkite biuro stelažus ir biuro lentynas, sandėlio stelažus, paletinius stelažus ir pan. Jei Jums reikalinga profesionali pagalba ir patarimai – susisiekite su AJ Produktai pardavimų skyriaus vadybininkais.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos