Stelažai smulkioms detalėms

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Stelažai smulkioms detalėms

Stelažai su dežutėmis smulkių daiktų, detalių ir kitų mažų daiktų saugojimui pramonės erdvėse, prekybos vietose, sandėliuose ir t.t. Tai labai universalūs ir praktiški daiktų saugojimo moduliai, kurie leidžia sukurti optimalius daiktų saugojimo sprendimus darbo aplinkose. Tinkama daiktų saugojimo sistema didina darbo erdvės tvarkingumą, optimizuoja kasdienius darbus ir didina darbo produktyvumą. Daugiau negaiškite laiko ieškodami saugojamų daiktų – greitai raskite tai, ko ieškote.

Smulkių detalių saugojimo stelažai su mažomis plastikinėmis dėžutėmis

AJ Produktai siūlo įsigyti pilnai sukomplektuotus daiktų saugojimo modulius, kuriuos sudaro stelažai ir smulkių daiktų saugojimo dėžutės. Dėžučių priekinėse dalyse yra įrengtos patogios rankenos. Atviras dėžučių konstrukcijos priekis užtikriną puikų turinio matomumą ir pasiekiamumą. Plastikines dėžutes ir jų turinį galima pažymėti naudojant etiktes.

Stelažai su dėžėmis

Siūlome įsigyti didesnių daiktų saugojimui ir pramoniniam naudojimui pritaikytus stelažus su plastikinėmis Euro standarto dėžėmis. Dėžės pagamintos iš perdirbamo polipropileno ir didelio tankio polietileno plastiko (HDPE) lydinio. Plieno konstrukcijos stelažo lentynos pagamintos ių 16 mm storio medžio drožlių plokščių, kurių maksimali apkrova siekia 700 kg. Optimalus stelažo konstrukcijos ir saugojimo dėžių derinys leidžia sukurti išmanų, praktišką ir funkcionalų daiktų saugojimo sprendimą.

Stelažai Mix su stalčiais ir daiktų saugojimo dėžėmis

Universalūs stelažai Mix skirti efektyviam smulkių daiktų saugojimui. Lengvai pritakomos konstrukcijos stelažai komplektuojami su plačiais stalčiais, šešiomis lentynomis ir 15 saugojimo dėžių. Plieno konstrukcijos stalčiais ir plastikinės dėžės leidžia sukurti optimalų daiktų saugojimo sprendimą. Jeigu Jūs nerandate Jūsų poreikius atitinkančio komplekto – susikomplektuokite jį patys. Platus stelažų ir saugojimo dėžių asortimentas leidžia susikurti individualius poreikius idealiai atitinkantį sprendimą. Be aukščiau aprašytų produktų, siūlome įsigyti ir paletinius stelažus, įrankių spintas, konsolinius stelažus, spintas su dėžutėmis ir viska kita, ko tik gali prireikti kuriant optimalią darbo erdvę.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos