• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Dokumentų ir vertybių saugojimo vadovas

Dokumentų ir vertybių saugojimo vadovas
Straipsnis

Dauguma įmonių turi daug dokumentų bei vertybių, kurių maksimalus saugumas privalo būti užtikrintas tinkamai. Visiškai nesvarbu, kokie daiktai turi būti saugomi – turi būti sukurtas optimalus saugojimo sprendimas. Mes Jums padėsime išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkančius daiktų saugojimo baldus.

 

Kokie yra Jūsų poreikiai?

 

Mažiau vertingų daiktų saugojimas


Standartinis seifas ar standartinio apsaugos lygio daiktų saugojimo spinta, tinka nedidelės vertės vertybių bei dokumentų saugojimui. Seifai ir spintos nėra sertifikuoti pagal apsaugos nuo įsilaužimo bei gaisro standartus, tačiau jie gali būti naudojami viešbučiuose, biuruose, namuose ir pan.

 

Padidinto saugumo spintos svarbiems dokumentams


Pasirinkite apsauga nuo įsilaužimo aprūpintas spintas. Šios spintos yra testuotos ir sertifikuotos pagal EN 14450. Joms suteiktos S1 (žemesnis apsaugos lygis) ir S2 (aukštesnysis apsaugos lygis) saugumo klasės. Dauguma šių spintų yra atsparios ugniai ir yra sertifikuotos pagal EN 15659.

 

Ginklų saugojimas ir pan.


Šiam daiktų saugojimo tipui yra būtinos padidinto saugumo spintos bei seifai. Saugojimo spintos yra apsaugotos nuo įsilaužimo bei sertifikuotos pagal Švedijos SSF 3492 standartą. Šios spintos nėra apsaugotos nuo ugnies, kadangi pagrindinė jų paskirtis yra maksimali turinio apsauga nuo įsilaužimo bei vagystės.

 

Gryniesiems pinigams, juvelyriniams dirbiniams, vertingiems dokumentams – saugojimo spintos su apsauga nuo įsilaužimo bei ugnies


Apsauga nuo įsilaužimo aprūpinti seifai apsaugo didelės vertės turtą nuo vagystės. Šie seifai suteikia patikimesnę apsaugą, nei padidinto saugumo ir saugojimo spintos. Šios spintos yra testuotos ir sertifikuotos pagal EN 1143-1 standartą, jom suteiktos saugumo klasės: kuo aukštesnė saugumo klasė – tuo didesnis apsaugos lygis. Apsauga nuo įsilaužimo aprūpinti seifai dažnu atveju yra atsparūs ugniai. Klasifikacija nurodo kiek laiko (minutėmis) seifo turinys bus apsaugotas nuo išorinės ugnies poveikio.

 

Apsauga nuo gaisro dokumentams bei vertybėms


Šios spintos nėra sertifikuotos pagal apsauga nuo išorinės ugnies, tačiau jų konstrukcija yra aprūpinta priešgaisrine izoliacija. Spintos ne tik apsaugo turinį, tačiau ir neleidžia plisti gaisrui.

 

Ugniai atsparios saugojimo spintos didelės vertės dokumentams bei vertybėms


Ugniai atsparios spintos ir dokumentų seifai yra sertifikuoti pagal NET Fire 0017, UL, EN 15659 arba EN 1047 standartus. Jiems yra suteiktos P60, P90 arba P120 apsaugos nuo ugnies klasės, kurios reiškia, kad konstrukcija gali apsaugoti turinį nuo išorinės ugnies 60, 90 arba 120 min. Ugniai atsparios spintos yra aprūpintos ir apsauga nuo įsilaužimo.

 

Ugniai atsparios spintos ir seifai skaitmeninių duomenų laikmenų saugojimui


Skaitmeninių duomenų laikmenų saugojimo spintos yra suprojektuotos būtent tokio turinio apsaugai. Jos yra atsparios ugniai, o gaisro atveju, temperatūra vidinėje konstrukcijos dalyje, nurodytame laiko intervale, nepakyla aukščiau 50°C.

Susiję produktai
Saugojimo spinta Safe, elektroninis užraktas, 1900x1000x400mm, balta
Saugojimo spinta Safe, elektroninis užraktas, 1900x1000x400mm, balta
Kodas: 17431
  • Elektroninė spyna
  • Reguliuojamo aukščio lentynos
  • Pilnai suvirinta konstrukcija
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, mėlynos durys
Saugojimo spinta Style, 4 lentynos, 1900x1000x400mm, balta, mėlynos durys
Kodas: 10213
  • Aukšta kokybė
  • 4 reguliuojamos lentynos
  • Skirtingų spalvų

Šis straipsnis yra iš kategorijos: