Ugniai atsparios spintos

Svarbių dokumentų ir vertybių saugojimas

Patarimai, kaip sukurti saugų dokumentų ir vertybių saugojimo sprendimą

Skaityti patarimus

Ugniai atsparios spintos

Gaisras padaro ypatingai didelę žalą ir sunaikina svarbius dokumentus bei vertybes. To, ko nesunaikino gaisras, dažnai sunaikina gaisro metu pilamas vanduo. AJ Produktai siūlo įsigyti ugniai ir vandeniui atsparias spintas ir seifus, kurios apsaugo svarbius dokumentus ir kitas įmones vertybes nuo gaisro bei jo gesinimo padarinių. Žemiau pateiktame tekste smulkiau aprašome ugniai atsparius seifus.

Skirtingi dydžiai

Mūsų siūlomos ugniai atsparios spintos yra skirtingo dydžio. Šios spintos yra skirtos ne tik verslo struktūroms, kurios privalo saugoti dokumentus, sutartis ir pan., bet ir prekybos centrams, degalinėms, kompiuterinių detalių prekybinkams ir t.t. Spintų viduje esančios lentynos – reguliuojamos, todėl spintos interjeras yra lengvai pritaikomas individualiems poreikiams. Ugniai atsparios spintos gali būti komplektuojamos su reguliuojamais ir ištraukiamais rėmais sukabinamiems A4 aplankams.

Padidintas saugumas

Raktiniai ir kodiniai užraktai gali apsaugoti seifo turinį nuo pašalinių, tačiau jie yra bejėgiai prie ugnį. AJ Produktai parduodami ugniai atsparūs seifai, priklausomai nuo modelio, apsaugo viduje esančius dokumentus nuo 30 iki 120 min. Maža to, spintos viduje esantys stalčiai yra taip pat izoliuoti nuo ugnies. Tai reiškia, kad net jei vienas stalčius bus paliktas atidarytas, like patikimai apsaugos turinį. Dauguma ugniai atsparių spintų komplektuojamos su raktinėmis spynomis arba kodiniais užraktais.

Viskas viename

Parduodamos ugniai atsparios spintos yra universalus daiktų saugojimo sprendimas. Pinigai, popieriniai dokumentai, brangenybės ar skaitmeninės laikmenos – visi šie daiktai bus saugūs seife. Be to, mūsų asortimente yra ir cheminių medžiagų saugojimui skirtos ugniai atsparios spintos, kurios patikimai apsaugo pavojingus skysčius, aerozolius ir pan.

Didelis kiekis priedų

Taip pat siūlome įsigyti ir spintoms skirtus priedus bei aksesuarus, pavyzdžiui, geresniam ugniai atsparios spintos turinio matomumui skirtą LED apšvietimą. Sukabinamų aplankų spintas galima patobulinti sukabinamais aplankais ir turinio žymėjimo etiketėmis. Norėdami sužinoti produktų specifikacijas – spustelkite ant jų nuotraukų. Be ugniai atsparių spintų ir seifų, mūsų asortimente yra ir raktų spintelės, įrankių spintos, biuro spintos ir kiti daiktų saugojimo produktai. Iškilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.