Ugniai atsparūs padidinto saugumo seifai ir spintos

Kiekvienoje įstaigoje yra poreikis turėti saugią ir patikimą vietą dokumentų, aplankų, segtuvų bei kitų vertybių saugojimui. Vertybės turi būti apsaugotos ne tik nuo vagystės, bet ir nuo ugnies, gaisro atveju. AJ Produktai asortimente yra didelis vertingų daiktų saugojimui skirtų, skirtingų dydžių bei funkcijų seifų bei saugojimo spintų pasirinkimas. Žemiau esančiame tekste aprašysime kelis siūlomų produktų tipus.

Saugojimo spintos ir saugojimo spintelės su elektroniu kodiniu užraktu

Parduodamos saugojimo spintelės ir saugojimo spintos yra skirtos įvairių daiktų saugojimui: skaitmeninių laikmenų, įmonės dokumentų, pinigų ir pan. Šie daiktų saugojimo produktai aprūpinti motorizuotomis rakinimo sklendėmis, LCD ekranais ir vietą taupančiomis, įleidžiamomis, sukamomis rankenomis. Saugojimo spintas komplektuojame su visrakčiu ir užraktui skirtais maitinimo elementais. Saugojimo spintelę galima tvirtinti prie grindinio arba sienos. Jeigu Jums reikalinga saugojimo spinta ne su elektroniniu užraktu – rinkitės modelį su raktine spyna. Norėdami sužinoti tikslius spintos išmatavimus ir jos funkcijas – spustelkite ant gaminio nuotraukos.

Sertifikuoti, nuo vagystės apsaugantys seifai

Kitas saugojimo spintų tipas yra nuo vagystės apsaugantys seifai. Kaip ir saugojimo spintelės, seifai komplektuojami su elektroniniais kodiniais užraktais. Mūsų parduodami seifai yra sertifikuoti pagal NT Fire 017 standarto 120P klasę – tai reiškia, kad seifo viduje esantys popieriniai dokumentai, gaisro atveju, bus apsaugoti iki 120 min. Maža to, šie seifai yra testuoti ir sertifikuoti pagal Europinį apsaugos nuo vagystės standartą EN 1143-1. Kuo aukštesnė saugumo klasė – tuo didesnę sumą pinigų leidžia seife laikyti draudimo bendrovės. Naršykite seifų kategoriją – raskite tai, kas tiks Jūsų poreikiams.

Asmeniniu daiktų spintelės

AJ Produktai parduodamos asmeninių daiktų spintelės užima mažai vietos, jose yra įrengti keturi, šeši arba aštuoni nedideli skyreliai. Šis daiktų saugojimo sprendimas idealiai tinka naudojimui biuruose, sporto klubuose, retoranuose ir mokyklose. Skyreliuose, įmonės darbuotojai gali susidėti raktus, dokumentus, nešiojamus kompiuterius ir panašius asmaninius daiktus. Kiekviename skyrelyje įrengtas atskiras baterijomis maitinamas užraktas ir avarinio atrakinimo mechanizmas. Šie seifai yra pritaikyti tvirtinimui prie sienos. Be seifų, galima įsigyti ugniai atsparias spintas, kurie skirtos vertybių apsaugojimui nuo gaisro. Naršykite biuro spintų, biuro stelažų, raktų spintelių ir kitų daiktų saugojimo produktų kategorijas – įrenkite saugią darbo erdvę!