Saugyklos ir seifai

Svarbių dokumentų ir vertybių saugojimas

Patarimai, kaip sukurti saugų dokumentų ir vertybių saugojimo sprendimą

Skaityti patarimus

Saugyklos ir seifai, užtikrinantys vertingų daiktų ir dokumentų saugumą

Kiekvienam verslui ar privačiam asmeniui labai svarbu užtikrinti vertingų daiktų, pinigų ir dokumentų saugumą. AJ Produktai siūlomi seifai, saugyklos ir kiti saugojimo sprendimai garantuoja neprilygstamą svarbių daiktų bei dokumentų apsaugą ir ramybę tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.

AJ Produktai asortimente – platus seifų ir saugių spintų asortimentas

Seifai namams. Šie seifai, idealiai tinkantys asmeninėms vertybėms saugoti, užtikrina daiktų saugumą ir patogią prieigą prie jų namų aplinkoje.

Seifai pinigams. Šie seifai skirti gryniesiems pinigams ir finansiniams dokumentams apsaugoti, todėl jie dažniausiai reikalingi įmonėms, atliekančioms grynųjų pinigų operacijas.

Seifai raktams. Tai saugi raktų saugykla, užtikrinanti, kad raktai būtų prieinami tik įgaliotiems darbuotojams.

Seifai dokumentams. Šie saugūs, ugniai atsparūs seifai, apsaugo svarbius dokumentus nuo vagysčių ir sugadinimo.

Seifai ir kiti saugojimo sprendimai: kaip pasirinkti?

Renkantis seifą ar kitą saugojimo sprendimą, reikia atsižvelgti į konkrečius vertybinių daiktų ar dokumentų saugojimo poreikius, pageidaujamą saugumo lygį ir seifui skirtą erdvę. Nesvarbu, ar Jums reikia kompaktiško seifo namams asmeniniams daiktams saugoti, ar didesnio seifo dokumentams biure, mūsų plati gaminių įvairovė suteiks galimybę atrasti reikiamą daiktą.

Nesudėtingas įrengimas ir lengva priežiūra

Mūsų seifai ir saugojimo spintos suprojektuoti taip, kad juos būtų galima paprastai įrengti, o, norint užtikrinti didesnį saugumą, juos galima prisukti prie grindų ar sienų. Techninė saugojimo sprendimų priežiūra yra minimali.

AJ Produktai seifai ir kiti saugojimo sprendimai – ir biurui, ir namams

AJ Produktai seifai ir kiti saugojimo sprendimai – nuo seifų namams iki seifų dokumentams – siūlo veiksmingus būdus apsaugoti vertingus daiktus ir dokumentus. Apžvelkite mūsų gaminių asortimentą ir atraskite savo poreikius atitinkantį saugojimo sprendimą savo biurui ar namams.