Saugyklos ir seifai

Svarbių dokumentų ir vertybių saugojimas

Patarimai, kaip sukurti saugų dokumentų ir vertybių saugojimo sprendimą

Skaityti patarimus

Saugyklos ir seifai

Kiekienoje verslo struktūroje ir kieviename biure yra ypatingai vertingų daiktų bei dokumentų. Tai įvairios sutartys, personalo dokumentai, vertybiniai popieriai ar vertinga biuro įranga. Didelės vertės daiktai ir vertybės privalo būti tinkamai apsaugotos, o šiam tikslui pasiekti reikalingi patikimi, tvirti, aukščiausios kokybės saugojimo baldai. AJ Produktai projektuoja ir gamina itin kokybiškus ir kliento poreikius atitinkančius daiktų saugojimo modulius: seifus, padidinto saugumo spintas, raktų spintas ir ugniai atsparias spintas.

Raktų spintelės ir raktų spintos

Raktų spintos ir raktų spintelės – vieni funkcionaliausių biuro ir verslo struktūros daiktų saugojimo baldų. Tinkamai apsaugoti raktai – saugus biuras, sandėlys ir pramonės erdvės. AJ Produktai siūlo itin didelį raktų spintų ir raktų spintelių asortimentą. Mes siūlome viską nuo mažų raktų spintelių namams iki didelių raktų saugojimo spintų su kodiniais užraktais pramonės erdvėms ir gamykloms. Raktų spintelės, raktų spintos, raktų saugyklos ir visi priedai – Jūs tikrai rasite tai, kas reikalinga Jums!

Padidinto saugumo spintos ir seifai

Patikimi ir maksimaliai vertingus daiktus apsaugantys moduliai – būtinas biuro ar verslo struktūros priedas. AJ Produktai siūlo įsigyti ypatingai patikimus, tvirtus ir efektyviai įmonės turtą apsaugančius daiktų saugojimo modulius: padidinto saugumo spintas ir seifus. Mūsų siūlomame asortimente tikrai rasite Jūsų vertybių saugojimo poreikius atitinkančius modelius. Klientas gali rinktis ne tik jam tinkantį daiktų saugojimo baldo modelį, bet ir užrakto tipą bei priedus.

Ugniai atsparios spintos, ugniai atsparūs seifai

Maksimalią vertybių ir dokumentų apsaugą suteikia padidinto saugumo spintos ir seifai, kurie turinį apsaugo ne tik nuo vagystės, tačiau ir nuo gaisro. AJ Produktai asortimente rasite didelį ugniai atsparių spintų pasirinkimą: įvairių dydžių ir funkcionalumo modeliai, įvairūs užraktai ir skirtingi apsaugos nuo ugnies lygiai. Jūs tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Mes siūlome ugniai atsparias spintas daiktams ir dokumentams, sukabinamiems aplankams, cheminėms medžiagoms ir pavojingoms medžiagoms ir t.t.