• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Maksimaliai efektyvus sandėlis

Maksimaliai efektyvus sandėlis
Straipsnis

Turite puikius įmonės sandėlio darbuotojus? Puiku, mes norime Jums pasiūlyti pačius efektyviausius sandėliavimo sprendimus! Netgi, jei Jūsų personalas yra labai geras ir produktyvus, kai kurie sandėliavimo sprendimai neleidžia darbuotojams pasiekti geriausių įmanomų rezultatų vien dėl to, kad sandėlio aplinka yra nepakankamai ergonimiška, o logistikos ir energijos taupymo procesai nėra optimalūs. Netinkamos pagalbinės priemonės, stelažų sistemų nefunkcionalumas ir trūkumai, negali būti kompensuoti darbo jėgos sąskaita.


AJ Produktai sandėlio ir pramonės sektoriaus vadovas Mattias Von der Luft pabrėžia sandėlio erdvės pritaikymo individualiems verslo poreikiams svarbą.


- Visai nesvarbu, ar įmonė naudojasi nedidele sandėlio erdve, ar dideliu sandėliu su automatizuotais užsakymų apdorojimo procesais – efektyvus darbo užduočių srautas turi esminę reikšmę. Pasirinkus tinkamas stelažų sistemas bei kėlimo įrangą, galima sukurti efektyvią ir saugią darbo erdvę, - teigia Mattias.

 


 

Ergonomiška kėlimo įranga
Keliant sunkius daiktus gali įvykti nelaimingas atsitikimas, kurio metu gali būti sužaloti darbuotojai. Tokiems darbams atlikti, mes siūlome naudoti kėlimo vežimėlį. Šis produktas palengvins ir optimizuos ne tik kėlimo, bet ir transportavimo procesus, apsaugos darbuotoją nuo galimų traumų ir leis greičiau bei efektyviau atlikti darbus.


- AJ Produktai darbuotojai yra puikiai susipažinę su darbo saugos reikalavimais, jie koncentruojasi į efektyvumą ir ergonomiką. Esame efektyvių darbo erdvių įrengimo sektoriaus specialistai ir lyderiai, - sako Mattias.


Kėlimo vežimėlis puikiai tarnauja ir kaip mobili darbo vieta. Taigi, vienas efektyvus produktas optimizuoja net kelis darbo procesus, taip ženkliai palengvindamas kasdienius darbus. Mūsų asortimente rasite didelį skirtingų kėlimo vežimėlių ir kėlimo stalų modelių pasirinkimą. Tarp siūlomų produktų tikrai yra tai, ko reikia būtent Jums.


Išmanios stelažų sistemos
Viena iš būtinų efektyvios sandėlio erdvės sąlygų – tinkama ir įmonės veiklai pritaikyta stelažo sistema. Pavyzdžiui, per gili stelažo sistema, kuri nėra pritaikyta sandėliuojamų prekių išmatavimams, neleidžiai maksimaliai išnaudoti sandėliavimo ploto ir verčia plėsti sistemą į viršų, siekiant sukurti papildomą daiktų saugojimo vietą. Kuo aukščiau reikia kelti prekes – tuo daugiau energijos išnaudojama, tuo daugiau laiko sugaištama, tuo labiau dėvisi kėlimo įranga. Energijos taupymas – vienas pagrindinių mūsų visų prioritetų.


Naudojant mūsų siūlomas Combo, Mix ir Tough stelažų sistemas, galima nesunkiai sukurti maksimaliai efektyvią, universalią ir patogią sandėlio erdvę. Skirtingų modelių stelažų sistemos leidžia padidinti daiktų saugojimo plotą nedidinant sistemos į aukštį.

 


 

Vietą taupantys paletiniai stelažai
Unikalaus ir vietą taupančio dizaino paletinių stelažų sistema Ultimate – AJ Produktai kūrinys. Šie stelažai tinka ir mažiems, ir milžiniškiems sandėliams. Krautuvams nereikia kelti prekių į didelį aukštį, Ultimate stelažuose saugomos prekės yra patogiai ir lengvai pasiekiamos. Sistemos kompaktiškumas nereikalauja didelės erdvės, todėl mažėja išlaidos patalpų šildymui ir šaldymui. Mattias tęsia:


- Visai neseniai, AJ Produktai projektų vadybininkas Robert Morell vykdė projektą. Buvo paruoštas pilnas sprendimo pasiūlymas: nuo senųjų sandėlio stelažų išmontavimo ir išvežimo iki naujų Ultimate paletinių stelažų surinkimo ir pritaikymo papildomiems – mūsų gaminamiems mišriems stelažams. Šio projekto metu, klientui buvo sukurtas optimalus prekių saugojimo vietos sprendimas su dideliu kiekiu prekių surinkimo pozicijų, kurios yra ypač svarbios tais atvejais, kada prekių kiekis sandėlyje yra didelis, o darbo procesai labai intensyvūs.

 

Efektyvus užsakymų valdymas naudojant mobilius tinklinius konteinerius
Jeigu Jūsų sandėlis yra tiesiogiai sujungtas su e-komercijos užsakymų sistema, mobilūs tinkliniai konteineriai yra ypatingai patogūs ir praktiški įrankiai surenkant užsakytas prekes. Mobilūs tinkliniai konteineriai ženkliai palengvina ne tik prekių transportavimo, tačiau ir jų nukėlimo procesą, padeda palaikyti tvarką ir darbų eiliškumą.


Mūsų siūlomi pakavimo stalai Cargo ir Motion yra funkcionalūs prekių pakavimo ir siuntų paruošimo priedai. Visi pakavimui reikalingi priedai ir įrankiai yra vienoje vietoje, lengvai pasiekiami ir randami – tai ergonomiškos darbo vietos. Darbastaliai Combo leidžia pritaikyti darbo erdvę pakavimo darbams.


AJ Produktai rasite absoliučiai viską, kas yra būtina siekiant sukurti efektyvų ir puikiai funkcionuojantį sandėlį. Mūsų projektų vadybininkai padės Jums apsispręsti ir sukurti geriausią įmanomą ir Jūsų veiklai labiausiai tinkantį sprendimą.

 

Susiję produktai
Stelažas Combo, 700kg, H1980 x W1840 x D470 mm
Stelažas Combo, 700kg, H1980 x W1840 x D470 mm
Kodas: 276152
 • Platus ir gilus
 • Pritaikytas sunkiems kroviniams
 • Tvirta ir stabili
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 medinės lentynos
Sandėlio stelažai Tough, bazinė dalis, 2000x1900x600mm, 4 medinės lentynos
Kodas: 213117
 • 4 plačios lentynos
 • Tinka dideliems daiktams
 • Pritaikytas specialios paskirties darbo erdvėms
Paletiniai stelažai Ultimate, bazinė dalis, 9 paletės, 500kg/paletei, H2500 mm
Paletiniai stelažai Ultimate, bazinė dalis, 9 paletės, 500kg/paletei, H2500 mm
Kodas: 23703
 • Komplekte yra apkrovos ženklas
 • Komplektuojama su išlyginamosiomis plokštelėmis
 • Skersinių aukštis keičiamas 50 mm intervalais