Kėlimo stalai

Daiktų, krovinių ir mechanizmų kėlimas yra kasdienės darbo užduotis sandėliuose, pramonės erdvėse ir pan. Kėlimas, pat iš saves, yra nepatogus ir dažnai pavojingas darbas. Keliami daiktai gali nukristi ir sužaloti darbuotojus, be to, keliant – darbuotojai gali susižeisti nugarą ir t.t. AJ Produktai siūlo įsigyti kokybiškus, funkcionalius ir darbus palengvinančius kėlimo vežimėlius, žirklinius keltuvus, kėlimo stalus. Šie įrankiai leis darbus atlikti greičiau ir produktyviau bei sukurs saugesnę darbo apllinką.

Keliantys vežimėliai

Parduodame tvirtus ir lengvai valdomus kėlimo vežimėlius. Šie keliantys vežimėliai gali būti naudojami, kaip darbastaliai, kėlimo stalai ir vežimėliai. Patogų valdymą užtikrina keturi tvirti konstrukcijos ratukai. Du iš keturių ratukų – su stabdžiais, tai leidžia vežimėlį užfiksuoti stabilioje padėtyje, pakraunant ar iškraunant daiktus. Be to, keliančio vežimėlio konstrukcijoje įrengta rankena, kuri dar labiau palengvina vežimėlio valdymą, stumimą, traukimą. Kai kurie modeliai aprūpinti kojiniu pedalu, kurį pompuojant – keliama stalo konstrukcija. Hidraulinė pompa veikia patikimai. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Rankiniu būdu valdomi kėlimo vežimėliai

Siūlome įsigyti ir rankiniu būdu valdomus keliančius vežimėlius. Jie skirti didelio svorio krovinių kėlimui ir transportavimui specialios paskirties darbo erdvėse. Vežimėliai pritaikyti mechanizmų ir įrankos kėlimui ir surinkimui. Naudojant minėtus kėlimo įrankius, dirbsite efektyviai ir produktyviai. Apsaugosite save ir savo kolegas nuo galimų traumų. Rankiniu būdu valdomi kėlimo vežimėliai – ypatingai efektyūs ir daugiafunkciai įrankiai, jie leidžia ne tik transportuoti krovinius, bet ir juos pakrauti bei iškrauti nekeliant nuo grindų ir pan. Naudojant patogią rankeną, greitai nustatytsite Jūsų darbui reikalingą konstrukcijos aukštį. Vežimėlio konstrukcijoje sumontuoti 4 ratukai, kurių du – su stabdžiais. Stabdžiai leidžia užfiksuoti keliantį vežimėlį stabilioje padėtyje. Be aukščiau išvardintų produktų, parduodame ir kitą kėlimo ir pervežimo įrangą. Pas mus galima įsigyti prekių surinkimo vežimėlius, transportavimo vežimėlius, vežimėlius plokštėms ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos