Atliekų tvarkymas ir valymas

Atliekų tvarkymas ir valymas

Informacija apie tai kam ir kokiais būdais vartotojai gali atiduoti elektros ir elektroninės įrangos atliekas galima rasti ČIA. Aplinkosauga buvo, yra ir bus vienas prioritetinių AJ Produktai tikslų. Mes siūlome įsigyti itin funkcionalius pramonės erdvių priedus, kurie leis apsaugoti mus supančią gamtą bei aplinką. Mūsų asortimente rasite didelį standartinių ir išverčiamų konteinerių asortimentą, spintas cheminės i medžiagoms, skysčių statinių laikymo ir sandėliavimo įrangą, atliekų konteinerius, šiukšliadėžes ir jų priedus bei pramoninius valymo reikmenis.

Atliekų rūšiavimo konteineriai, atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės

Viena iš pagrindinių aplinkos saugojimo sąlygų – tinkamas atliekų rūšiavimas. AJ produktai siūlo įsigyti priedus ir įrankius, kurių pagalba atliekų rūšiavimo procesai taps patogesni ir funkcionalesni. Mūsų asortimente rasite atliekų rūšiavimo šiukšlių dėžes, atliekų rūšiavimo konteinerius ir atliekų rūšiavimo spintas. Naudami šiuos produktus, Jūs sukursite individualius poreikius atitinkančius atliekų rūšiavimo sprendimus.

Išverčiami konteineriai, išsiverčiantys konteineriai

Vieni iš būtiniausių pramonės erdvių ir sandėlių atliekų tvarkymo įrankių yra išverčiami konteineriai. Juose galima sudėti didelio svorio, nestandartines ir kitokias atliekas. Atliekų tvarkymo procesus ženkliai palengvina šių konteinerių konstrukcija. Didelio svorio atliekos yra lengvai išverčiamos naudojant unikalų išsiverčiančių konteinerių mechanizmą – šiam darbui atlikti nereikalinga žmogaus jėga. Mes siūlome skirtingo tūrio, skirtingų išmatavimų ir spalvų išverčiamus konteinerius.

Spintos cheminėms medžiagoms, cheminių medžiagų stelažai

Pavojingi skyčiai ir cheminės medžiagos privalo būti sandėliuojamos tam tikslui pritaikytuose saugojimo moduliuose. Funkcionalūs, unikalios konstrukcijos stelažai cheminėms medžiagoms, leis laikyti pavojingus skysčius saugiai ir patogiai. Ypatingai tvirtos ir patvarios cheminių medžiagų spintos apsaugos turinį gaisro atveju ir taip sustabdys ugnies plitimą.

Statinių sandėliavimo įranga ir priedai

Statinės – specifinis krovinys, kurio sandėliavimui yra būtini tam tikri priedai ir įrenginiai. AJ produktai siūlo fukcionalius ir praktiškus įrenginius, kurie ženkliai palengvins statinių sandėliavimo ir transportavimo procesus. Mūsų siūlomame asortimente yra: padėklai statinėms su nuotekų indais, nuotekų indai, stelažiniai padėklai statinėms, uždaros statinių saugyklos, padėklai IBC talpoms ir stovai statinėms.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos