Vežimėliai ir ratukai

Vežimėliai ir ratukais

Nerūdijančio plieno vežimėlis – higieniškas, labai lengvai valomas, idealiai valgykloms, virtuvėms, ligoninėms bei laboratorijoms tinkantis transportavimo įrankis. Aukštos klasės nerūdijantis plienas yra atsparus pažeidimas, drėgmei bei korozijai – tai daro konstrukciją tinkama naudoti specialios paskirties darbo aplinkose. Plienas 304 yra dažniausiai naudojamas ir labiausiai universalus, o plienas 201 – tinkantis žemesnių reikalavimų darbams. Jei nesate tikri, kokios klasės plieno vežimėlis Jums reikalingas – susisiekite su pardavimų skyriumi ir mes padėsime Jums išsirinkti individualius poreikius atitinkantį produktą.

Ypatingo patvarumo nerūdijančio plieno vežimėlis

Aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno vežimėliai pasižymi ypatingu patvarumu ir yra pritaikyti intensyviam naudojimui specialios paskirties darbo aplinkose. Investicija į aukštos klasės plieno konstrukcijos vežimėlį – atsipirks, nes vežimėlis tarnaus labai ilgą laiką. Šie vežimėliai – patogus ir higieniškas daiktų transpoetavimo įrankis. Optimalų nerūdijančio plieno vežimėlių valdymą užtikrina individualiai judantys ratukai. Daugelis modelių yra aprūpinti ratukais su stabdžiais.

Nerūdijančio plieno vežimėliai – higieniškoms darbo aplinkoms

Dirbant su maisto produktais, būtina laikytis itin griežtų higienos reikalavimų. Ne visi transportavimo įrankiai gali būti naudojami maisto pervežimui. Maisto produktų transportavimui tinka higieniško nerūdijančio plieno konstrukcijos vežimėliai. Šie vežimėliai tinka ne tik transportavimui, tačiau ir maisto produktų sandėliavimui.

Patogus transportavimas naudojant vežimėlį su lentynomis

2 ar 3 nerūdijančio plieno vežimėliai idealiai tinka maisto pristatymui restorane. Vežimėlio lentynų kraštai – su borteliu. Tai apsaugo transportuojamus daiktų nuo iškritimo. Galima įsigyti ir papildomą apsaugą transportuojamiems daiktams suteikiantį lentynos rėmą. AJ Produktai asortimente yra didelis transportavimo produktų bei priedų pasirinkimas. Naršykite prekių kategorijas – išsirinkite individualius poreikius atitinkančius palečių vežimėlius, vežimėlius dėžėms, vežimėlius su platforma ir t.t. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos