Klientų aptarnavimas: 8 5 278 59 80
Pirm. - Penkt. 08:00-17:00
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
Produktai A-Z
IŠPARDAVIMAS
Neseniai žiūrėta
Greitas pristatymas!
14 dienų pinigų grąžinimo garantija
3 metų garantija

Lauko baldai - jaukiam poilsiui lauke

Atraskite mūsų siūlomas baldų serijas

Lauko baldai, lauko suoliukai, lauko kėdės

 

Patvarūs, atsparūs, patogūs ir ilgai tarnaujantys lauko baldai – tokius baldus projektuoja, gamina ir parduoda AJ Produktai. Patogus poilsis gryname ore – geriausia įmanomas poilsis.

 

Lauko baldų komplektai


AJ Produktai siūlo didelį poilsiui bei verslui skirtų lauko baldų komplektų pasirinkimą. Praktiški ir patvarūs lauko baldų komplektai leis Jums įrengti funkcionalią poilsio erdvę, lauko kavinę ar restoraną. Mūsų siūlomi lauko baldų komplektai pasižymi maksimaliu patvarumu ir atsparumu aplinkos poveikiui. Be to, jie stilingi ir labai patogūs.
 

Lauko kėdės ir lauko foteliai


Jums reikia lauko sąlygoms pritaikytų kėdžių? AJ Produktai siūlo itin didelį laukui skirtų kėdžių pasirinkimą. Skirtingi dizainai, skirtingi modeliai, skirtingos medžiagos ir spalvos – Jūs tikrai rasite Jums tinkančias ir patinkančias lauko kėdes.

 

Lauko skėčiai ir parasoliai


Būnant lauke dažnai norisi pasislėpti nuo saulės kaitros ar netikėtai užklupusio lietaus. Mūsų siūlomame lauko baldų asortimente raiste praktiškus ir funkcionalius lauko skėčius, parasolius bei lauko pavėsines.

 

Lauko stalai


Megautis poilsio akimirkomis gamtoje, užkandžiauti gryname ore ar tiesiog atsipūsti – tai kiekvieno mėgstamas užsiėmimas. AJ Produktai siūlo platų lauko sąlygoms pritaikytų stalų modelių asortimentą. Pasirinkę mūsų siūlomus lauko stalus, Jūs greitai ir be vargo įrengsite spatogią poilsio erdvę, stilingą lauko kavinę ir pan.
 

Lauko suoliukai ir iškylų baldai


Baldai, kurie visą laiką yra lauke privalo būti labai patvarūs, tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui. Būtent tokius baldus galite rasti lauko suolų ir iškylų baldų asotimente. Ypatingai patvarūs, UV spinduliams ir blogam orui atsparūs baldai yra skirti verslo struktūrų kiemams, nuosavų namų kiemams, parkams ir kitoms viešosiosm erdvėms.